Wielkanoc_2018

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku! 

życzy Zarząd Wydziału Sędziowskiego Płock

Anulujemy złe nawyki

imagesWydział Gier i Ewidencji pragnie po raz kolejny przypomnieć klubom, że w przypadku zmian dat i godzin spotkań w terminie krótszym niż 14 dni należy stosować się do przepisów zawartych w regulaminie MZPN. Chcemy również wskazać błędy, jakie kluby popełniają przy zmianach terminów meczów. Mamy nadzieję, iż opisane poniżej negatywne zdarzenia w przyszłości zostaną skutecznie wyeliminowane i ułatwią nam wszystkim prace.

czytaj więcej

Egzaminy i szkolenie sędziowskie

szkolenie 6Informujemy Kolegów,że w dn. 5 kwietnia 2018 r. o godz.17.00 odbędzie się Kolejne szkolenie sędziowskie. Stadion WISŁY Płock- budynek POZPN. Obecność obowiązkowa!!! 

Ponadto informujemy Kolegów, którzy nie uczestniczyli w pierwszym terminie egzaminów/ bądź nie zaliczyli egzaminów w I-szym terminie że dn.10 kwietnia 2018 r. o godz.17.45 na Stadionie Miejskim odbędzie się egzamin teoretyczny i kondycyjny. KOLEDZY z ostatniego kursu również piszą poprawki( Ci co nie zdali !!!).

Plan egzaminów:

17.45 – zbiórka/ sprawy organizacyjne,

18.00 – egzamin kondycyjny

ok. 18.45 – egzamin teoretyczny.

Proszę o dostarczenie aktualnych badań lekarskich, kto tego nie uczynił. Opłata za przystąpienie do egzaminu poprawkowegowynosi 50 zł. ( do wniesienia do referenta finansów w dniu egzaminu).   

KOLEDZY SĘDZIOWIE! – CZAS ZACZĄĆ.

images   W najbliższy weekend rozpoczynamy zmagania na szczeblu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w rundzie wiosennej sezonu rozgrywkowego 2017/18. Miejmy nadzieje, że warunki atmosferyczne oraz niesprzyjająca aura nie przeszkodzi. Jako pierwsi na polu gry zmierzą się zespoły z ligi okręgowej oraz kategoria D1 Młodzik z I ligi okręgowej. Przypominam także sędziom, aby odświeżyli swoje obowiązki. Dla przypomnienia 3 podstawowe:

Przed wyjazdem na mecz!   Sprawdź na: www.pozpn.plo.pl  czy data lub godzina rozpoczęcia Twojego meczu nie uległa zmianie.

Administracyjne czynności na meczu:  Postępuj zgodnie z Przepisami Gry w Piłkę Nożną oraz Regulaminem Rozgrywek Piłkarskich Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, a w szczególności – SPRAWDŹ  licencję trenera przed rozpoczęciem zawodów. W razie nie okazania licencji, bądź nieobecności trenera, odnotuj ten fakt w sprawozdaniu.

Bezpośrednio po meczu:   Wyślij SMS na numer 500 505 505  z wynikiem meczu niezwłocznie po jego zakończeniu i postępuj zgodnie z instrukcją. Dopilnuj, aby poczynione wpisy w dokumentacji papierowej były zgodne ze stanem faktycznym. Zadbaj, aby sporządzony protokół w extranecie był identyczny z papierową jego wersją.

OBSADA WS POZPN 😆 

 

Wydział Gier przypomina !

imagesWydział Gier i Ewidencji POZPN przypomina zainteresowanym, o ponownym uprawnianiu zawodników do lig młodzieżowych do sezonu rundy wiosennej (RW).

Jednocześnie prosimy kluby, które są gospodarzami spotkań rozgrywanych w terminach 24-25 marca o przesłanie informacji o stanie boisk, celem ewentualnych weryfikacji terminarzy.

 

Egzaminy sędziowskie- wyniki

szkolenie 6W załączeniu podajemy wyniki egzaminów sędziowskich z dn.16 marca 2018 r. 

Testu teoretycznego nie zaliczyli: Garstka Dominik , Nowak Igor i Maciejewski Kacper ( kursanci). 

Testu kondycyjnego nie zaliczyli: Mosakowski Łukasz, Nowicki Marcin, Szemborski Sławek, Waćkowski Bartosz oraz Rozenkiewicz Patryk ( kursant).

Kolejny termin egzaminów poprawkowych jak i dla tych co będą zdawać jako pierwszy termin zostanie podany w późniejszym czasie. 

Gratulacje dla wszystkich za włożony trud i wysiłek w tak trudnych warunkach atmosferycznych! 

Proszę Kolegów o zaktualizowanie swoich danych w Extranecie oraz śledzenie na bieżąco obsady sędziowskiej.

Załącznik16.03.2018 lista startowa sędziów

Finały Wojewódzkie Tymbarku

imagesInformujemy wszystkich zainteresowanych, że ze względu na warunki atmosferyczne zostały zmienione terminy turnieju. 
25.04.2018 godz.: 08:30 – kategoria wiekowa U-8 i U-10 (chłopcy i dziewczynki)
26.04.2018 godz.: 08:30 – kategoria wiekowa U-12 (chłopcy i dziewczynki)