Gala z okazji 100-lecia MZPN

Informujemy, przedstawicieli klubów MZPN Delegatura Płock, którzy potwierdzili swój udział w Gali z okazji 100-lecia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, że wyjazd autokaru na w/w wydarzenie zaplanowano na godzinę 14:00 w dniu 27 maja 2022 roku. Miejsce podstawienia autokaru -> parking przed BIEDRONKĄ na ul. Kobylińskiego.

Zmiany w terminarzach Płockich Lig Żak U-9 i Orlik U-10

Informujemy wszystkie zainteresowane kluby, że ze względu na dostępność boisk nastąpiła zmiana w terminarzu:
Płockiej Ligi Żak U-9  – z 15 maja na 18 czerwiec,
Płockiej Ligi Orlik U-10    – z 5 czerwca na 26 czerwiec.
Poniżej zamieszczamy harmonogramy, dokumenty oraz regulaminy rozgrywek.

Płockie Ligi Żak U-9 i Orlik U-10 współfinansowane ze środków Gminy-Miasta Płock.

Płocka Liga Żak U-9 -> pobierz
Płocka Liga Orlik U-10 -> pobierz

Turniej eliminacyjny SOKOLIKI CUP w Płocku już w niedzielę?!!!

 

Już w niedzielę 15 maja 2022 roku w Płocku na kompleksie boisk „pod balonem” na stadionie Wisły Płock, drużyny zrzeszone w MZPN Delegatura Płock rozegrają eliminacje SOKOLIKI CUP. Dwie najlepsze drużyny wezmą udział w turnieju finałowym, który odbędzie się 12 czerwca 2022 roku na stadionie Legii Warszawa. Poniżej zamieszczamy dokumenty i harmonogram. 

Organizatorzy: Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Miasto Stołeczne Warszawa
Sponsor tytularny: Sokołów
Partner techniczny: KEEZA

dokumenty i regulamin turnieju -> pobierz
Harmonogram -> pobierz

SOKOLIKI CUP w Płocku!!!

W związku z wyznaczonym terminem turnieju eliminacyjnego SOKOLIKI CUP w Płocku na dzień 15 maja 2022, informujemy, że kolejka Płockiej Ligi Żak U-8 i Płockiej Ligi Żak U-9 zostaje przełożona – termin zostanie ustalony i podany w terminie jutrzejszym.
 
Jednocześnie informujemy, że drużyny uczestniczące w rozgrywkach Płockiej Ligi Orlik U-10 i Płockiej Ligi Żak U-9 mogą wziąć udział w turnieju eliminacyjnym SOKOLIKI CUP w Płocku w dzień 15 maja 2022 roku.
 
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: pozpn@plo.pl w terminie do dnia 10 maja 2022 roku. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń.