2018/2019

Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN

kompleks boisk „pod balonem” Stadion WISŁY Płock
15.12.2018 r.

  

Oświadczenie -> pobierz
Regulamin -> pobierz

Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa A
1 MAZUR Gostynin 13 14-01
2 START Proboszczewice 10 13-07
3 UNIA Czermno 08 10-06
4  DELTA Słupno 06 05-04
5 SPÓJNIA Mała Wieś 03 03-18
6 STEGNY Wyszogród  01 04-13
Grupa B
1 AMATOR Maszewo 15 11-04
2 SKRWA Łukomie 10 10-04
3 STOCZNIOWIEC  Płock 07 10-09
4 BŁYSKAWICA Lucień 
06 07-09
5 KASZTELAN Sierpc 05 07-08
6 ZJEDNOCZENI Bulkowo 00 03-14
Grupa C
1 ORZEŁ Goleszyn 11 16-08
2 SKRA Drobin 10 09-03
3 ŚWIT Staroźreby 10 08-04
4 ZRYW Bielsk 06 06-04
5 BŁĘKITNI Gąbin 03 08-18
6 WISŁA Nowy Duninów 01 00-11

Terminarz i Wyniki Grupa A

 

godz. mecz wyniki
09:00/A Mazur Gostynin – Delta Słupno 0:0
09:12/B Start Proboszczewice – Stegny Wyszogród 3:2
09:36/A Unia Czermno – Spójnia Mała Wieś  3:0
09:48/B Mazur Gostynin – Start Proboszczewice  1:0
10:12/A Delta Słupno – Spójnia Mała Wieś 2:0
10:24/B Stegny Wyszogród – Unia Czermno 0:2
11:00/A Start Proboszczewice – Delta Słupno 2:1
11:12/B Spójnia Mała Wieś – Stegny Wyszogród 2:1
11:36/A Unia Czermno – Mazur Gostynin 1:2
11:48/B Delta Słupno – Stegny Wyszogród 1:1
12:12/A Start Proboszczewice – Unia Czermno 3:3
12:24/B Mazur Gostynin – Spójnia Mała Wieś 7:0
12:48/A Unia Czermno – Delta Słupno 1:1
13:00/B Spójnia Mała Wieś – Start Proboszczewice 1:5
13:24/A Stegny Wyszogród – Mazur Gostynin 0:4

Terminarz i Wyniki Grupa B

 

godz. mecz wyniki
09:00/B Kasztelan Sierpc – Amator Maszewo 0:2
09:24/A Stoczniowiec Płock – Zjednoczeni Bulkowo 4:0
09:36/B Błyskawica Lucień  – Skrwa Łukomie 0:2
10:00/A Kasztelan Sierpc – Stoczniowiec Płock 2:2
10:12/B Amator Maszewo – Skrwa Łukomie 2:1
10:36/A Zjednoczeni Bulkowo – Błyskawica Lucień 0:3
11:00/B Stoczniowiec Płock – Amator Maszewo 1:2
11:24/A Skrwa Łukomie – Zjednoczeni Bulkowo 2:1
11:36/B Błyskawica Lucień – Kasztelan Sierpc 2:1
12:00/A Amator Maszewo – Zjednoczeni Bulkowo 2:1
12:12/B Stoczniowiec Płock – Błyskawica Lucień  3:1
12:36/A Kasztelan Sierpc – Skrwa Łukomie 1:1
12:48/B Błyskawica Lucień – Amator Maszewo 1:3
13:12/A Skrwa Łukomie – Stoczniowiec Płock 4:0
13:24/B Zjednoczeni Bulkowo – Kasztelan Sierpc 1:3

Terminarz i Wyniki Grupa C

 

godz. mecz wyniki
09:12/A Świt Staroźreby – Skra Drobin 0:1
09:24/B Błękitni Gąbin – Zryw Bielsk 0:4
09:48/A Wisła Nowy Duninów – Orzeł Goleszyn 0:2
10:00/B Świt Staroźreby – Błękitni Gąbin 3:2
10:24/A Skra Drobin – Orzeł Goleszyn 2:3
10:36/B Zryw Bielsk – Wisła Nowy Duninów 0:0
11:12/A Błękitni Gąbin – Skra Drobin 0:3
11:24/B Orzeł Goleszyn – Zryw Bielsk 2:2
11:48/A Wisła Nowy Duninów – Świt Staroźreby 0:2
12:00/B Skra Drobin – Zryw Bielsk 0:0
12:24/A Błękitni Gąbin – Wisła Nowy Duninów 4:0
12:36/B Świt Staroźreby – Orzeł Goleszyn 1:1
13:00/A Wisła Nowy Duninów – Skra Drobin 0:3
13:12/B Orzeł Goleszyn – Błękitni Gąbin 8:2
13:36/A Zryw Bielsk – Świt Staroźreby 0:2

 

o miejsca I – VIII

 

 godz. mecz nr 1 wyniki
14:00/A MAZUR Gostynin – ŚWIT Staroźreby 2:0
godz. mecz nr 2 wyniki
14:00/B ORZEŁ Goleszyn – UNIA Czermno 2:2 k. 3:2 
godz. mecz nr 3 wyniki
14:12/A AMATOR Maszewo START Proboszczewice 2:2 k. 2:3
godz. mecz nr 4 wyniki
14:12/B SKRA Drobin – SKRWA Łukomie 4:2
godz. mecz nr 5 wyniki
14:24/A ŚWIT Staroźreby SKRWA Łukomie 0:2
godz. mecz nr 6 wyniki
14:24/B UNIA Czermno AMATOR Maszewo 0:2
godz. mecz nr 7 wyniki
14:36/A MAZUR Gostynin SKRA Drobin 1:2
godz. mecz nr 8 wyniki
14:36/B ORZEŁ Goleszyn – START Proboszczewice 2:2 k. 3:1
godz. mecz o miejsce VII wyniki
 14:48/A ŚWIT Staroźreby – UNIA Czermno :
godz. mecz o miejsce V wyniki
14:48/B SKRWA Łukomie – AMATOR Maszewo 1:1 k. 
godz. mecz o miejsce III wyniki
 15:00/A START Proboszczewice MAZUR Gostynin 3:5
godz. mecz o miejsce I wyniki
15:30/A ORZEŁ Goleszyn – SKRA Drobin 0:5
godz. wręczenie nagród i pucharów
16:00/A -:-