jesień 18/19

Płocka Liga Orlik U-11

logo_orlik

 

Oświadczenie o ważności badań lekarskich i udziału -> pobierz

Regulamin rozgrywek -> pobierz

Runda jesienna 2018/2019
Grupa ZŁOTA

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Królewscy Płock 15 23-06
2 UKS MDK Płock 13 21-14
3 SSM II WISŁA Płock 13 11-05
4 SSM I WISŁA Płock 09 15-07
5 BŁĘKITNI Gąbin 06 05-23
6 FEA Gostynin 00 00-20

Grupa SREBRNA

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 DELTA Słupno 24 23-06
2 KASZTELAN Sierpc 21 24-10
3 SPARTA Płock 16 13-14
4 ORKAN Sochaczew 14 19-15
5 UNIA Iłów 09 15-14
6 ZRYW Bielsk 04 04-20
7 ZORZA Szczawin K. 04 08-27

Grupa BRĄZOWA

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 HURAGAN Bodzanów 25 41-10
2 BŁYSKAWICA Lucień 16 17-14
3 SKRWA Łukomie 16 19-20
4 LWÓWIANKA Lwówek 12 19-08
5 POGOŃ Słupia 08 10-16
6 MAZOWIA Słubice 06 08-12
7 WISŁA Główina Sobowo 04 03-37

WYNIKI

niedziela  07 październik 2018 r. 
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A FEA Gostynin – UKS MDK Płock 0:4
g. 09:30/A BŁĘKITNI Gąbin – KRÓLEWSCY Płock 1:5
g. 10:00/A FEA Gostynin – BŁĘKITNI Gąbin 0:2
g. 10:30/A UKS MDK Płock – BŁĘKITNI Gąbin 6:1
g. 11:00/A KRÓLEWSCY Płock – FEA Gostynin 3:0
g. 11:30/A KRÓLEWSCY Płock – UKS MDK Płock 7:0
———————————————————-
g. 09:00/B POGOŃ Słupia – Błyskawica Lucień 2:3
g. 09:30/B Skrwa Łukomie – Lwówianka Lwówek 3:1
g. 10:00/B Wisła Główina Sobowo – Mazowia Słubice 0:3
g. 10:30/B Skrwa Łukomie – Huragan Bodzanów 0:5
g. 11:00/B Wisła Główina Sobowo – Błyskawica Lucień 0:3
g. 11:30/B Mazowia Słubice – Lwówianka Lwówek -:-
g. 12:00/B Huragan Bodzanów – Pogoń Słupia 3:3
g. 12:30/B Błyskawica Lucień – Skrwa Łukomie 3:2
g. 13:00/B Lwówianka Lwówek – Wisła Główina Sobowo 3:0
g. 13:30/B Błyskawica Lucień – Mazowia Słubice 4:2
g. 14:00/B Huragan Bodzanów – Wisła Główina Sobowo 3:0
  Pogoń Słupia  – Skrwa Łukomie 0:4
  Lwówianka Lwówek – Błyskawica Lucień 2:0
  Mazowia Słubice – Huragan Bodzanów 2:6
  Wisła Główina Sobowo – Pogoń Słupia 0:3
  Huragan Bodzanów – Lwówianka Lwówek 4:1

 

niedziela  21 październik 2018 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Pogoń Słupia – Mazowia Słubice 0:1
g. 09:20/A Mazowia Słubice – Wisła Główina Sobowo 0:1
g. 09:40/A Lwówianka Lwówek – Pogoń Słupia 2:0
g. 10:00/A Mazowia Słubice – Skrwa Łukomie 0:1
g. 10:20/A Błyskawica Lucień – Huragan Bodzanów 2:4
g. 10:40/A Skrwa Łukomie – Wisła Główina Sobowo 4:2
g. 11:00/A Błyskawica Lucień – Pogoń Słupia 0:1
g. 11:20/A Lwówianka Lwówek – Skrwa Łukomie 0:1
g. 11:40/A Pogoń Słupia  – Huragan Bodzanów 0:2
g. 12:00/A Skrwa Łukomie – Błyskawica Lucień 1:2
g. 12:20/A Wisła Główina Sobowo – Lwówianka Lwówek 0:10
g. 12:40/A Huragan Bodzanów – Skrwa Łukomie 6:2
g. 13:00/A Błyskawica Lucień – Wisła Główina Sobowo 0:0
g. 13:20/A Lwówianka Lwówek – Mazowia Słubice -:-
g. 13:40/A Wisła Główina Sobowo – Huragan Bodzanów 0:8
g. 14:00/A Skrwa Łukomie – Pogoń Słupia 1:1
———————————————————-
g. 09:00/B Zorza Szczawin  – Kasztelan Sierpc 1:4
g. 09:20/B Sparta Płock – Zryw Bielsk 3:0
g. 09:40/B Orkan Sochaczew – Delta Słupno 2:3
g. 10:00/B Sparta Płock – Unia Iłów 3:2
g. 10:20/B Orkan Sochaczew – Kasztelan Sierpc 2:3
g. 10:40/B Delta Słupno – Zryw Bielsk 4:0
g. 11:00/B Unia Iłów – Zorza Szczawin 1:1
g. 11:20/B Kasztelan Sierpc – Sparta Płock 1:0
g. 11:40/B Zryw Bielsk – Orkan Sochaczew 1:3
g. 12:00/B Kasztelan Sierpc – Delta Słupno 1:2
g. 12:20/B Unia Iłów – Orkan Sochaczew 1:1
g. 12:40/B Zorza Szczawin – Sparta Płock 1:2
g. 13:00/B Zryw Bielsk – Kasztelan Sierpc 0:4
g. 13:20/B Delta Słupno – Unia Iłów 3:1
g. 13:40/B Orkan Sochaczew – Zorza Szczawin 4:0
g. 14:00/B Unia Iłów  – Zryw Bielsk 0:1

niedziela  28 październik 2018 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Błękitni Gąbin – SSM II Wisła Płock 0:2
g. 09:20/A SSM I Wisła Płock – SSM II Wisła Płock 1:4
g. 09:40/A Królewscy Płock – Błękitni Gąbin 5:0
g. 10:00/A FEA Gostynin – UKS MDK Płock 0:5
g. 10:20/A SSM II Wisła Płock – Królewscy Płock 1:2
g. 10:40/A SSM II Wisła Płock – SSM I Wisła Płock 2:1
g. 11:00/A FEA Gostynin – Błękitni Gąbin 0:1
g. 11:20/A Błękitni Gąbin – UKS MDK Płock 0:5
g. 11:40/A SSM I Wisła Płock – Królewscy Płock 3:1
g. 12:00/A FEA Gostynin – SSM I Wisła Płock 0:5
g. 12:20/A Królewscy Płock – SSM II Wisła Płock 0:1
g. 12:40/A SSM I Wisła Płock – UKS MDK Płock 5:0
g. 13:00/A SSM II Wisła Płock – UKS MDK Płock 1:1
———————————————————-
g. 09:00/B Zorza Szczawin  – Delta Słupno 0:3
g. 09:20/B Sparta Płock – Orkan Sochaczew 0:2
g. 09:40/B Zryw Bielsk – Zorza Szczawin 0:2
g. 10:00/B Delta Słupno – Sparta Płock 3:0
g. 10:20/B Kasztelan Sierpc – Unia Iłów 1:3
g. 10:40/B Delta Słupno – Orkan Sochaczew 3:1
g. 11:00/B Kasztelan Sierpc – Zorza Szczawin 5:1
g. 11:20/B Zryw Bielsk – Delta Słupno 1:2
g. 11:40/B Zorza Szczawin – Unia Iłów 1:5
g. 12:00/B Sparta Płock – Kasztelan Sierpc 0:3
g. 12:20/B Orkan Sochaczew – Zryw Bielsk 2:1
g. 12:40/B Unia Iłów – Sparta Płock 1:2
g. 13:00/B Kasztelan Sierpc – Orkan Sochaczew 2:1
g. 13:20/B Zryw Bielsk – Sparta Płock 0:0
g. 13:40/B Orkan Sochaczew – Unia Iłów 1:1
g. 14:00/B Sparta Płock – Zorza Szczawin 3:1

 

 

 

 


kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock