Mobilna Akademia Młodych Orłów zaprasza na szkolenie

Mobilna Akademia Młodych Orłów zaprasza na szkolenie:

  • W szkoleniu może wziąć udział dowolna osoba: instruktor, trener , nauczyciel w-f, miłośnik piłki nożnej.
  • Każdy uczestnik otrzyma publikacje w formie papierowej
  • Udział w szkoleniach prowadzonych przez Mobilną Akademię Młodych Orłów jest brany pod uwagę przy przedłużeniu licencji trenerskich.
  • Powyższe dotyczy wyłącznie posiadaczy licencji: Grassroots D, Grassroots C, UEFA C, PZPN B oraz PZPN A
  • Warunkiem uzyskania certyfikatu, a tym samym zaliczenia szkolenia Mobilnego AMO w poczet godzin do licencji uczestnik musi zapisać się na szkolenie przez portal PZPN24 ( pzpn24.pzpn.pl/ jak się rejestrować : https://www.youtube.com/watch?v=LiatNyoXEDQ )

Każdy nauczyciel który zarejestruje się przez portal PZPN24 otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu (jak się rejestrować : https://www.youtube.com/watch?v=LiatNyoXEDQ

Maciej ANGLART
Trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. mazowieckim

Terminarze rozgrywek Płockiej Ligi Orlik U-11

Już w weekend 7-8 maja kolejne rozgrywki Płockiej Ligi Orlik U-11.

Poniżej przedstawiamy terminarze rozgrywek. Grupa pomarańczowa – terminy ustalane pomiędzy przedstawicielami klubów. 

PLO U-11 grupa niebieska -> pobierz
PLO U-11 grupa czerwona -> pobierz
PLO U-11 grupa zielona -> pobierz
PLO U-11 grupa pomarańczowa -> pobierz
PLO U-11 regulamin -> pobierz

Ogólnopolska Konferencja dla trenerów JUVENTUS CONFERENCE

⚽️Ogólnopolska Konferencja dla Trenerów Piłki Nożnej⚽️
🇵🇱JUVENTUS CONFERENCE 🇮🇹
         w Toruniu – Motoarena – 27.05.2022
– włoscy trenerzy Juventus FC 🇮🇹
 metodologia szkolenia Juventus FC 🏳️🏴
 – konferencja certyfikowana PZPN 🇵🇱

Wszelkie informacje na temat konferencji dostępne na www.jacademy.pl/juventus-conference

 

Organizacja konferencji ma na celu przybliżenie włoskiej metodologii szkolenia młodzieży w Juventus F.C. Konferencja umożliwi poznanie warsztatu pracy trenerów z Turynu, wymianę wiedzy oraz doświadczeń w pracy z młodzieżą. Chcemy aby konferencja zainspirowała trenerów do ciągłego rozwoju i szukania odpowiedniej drogi szkoleniowej.

Prelekcje poprowadzą włoscy szkoleniowcy z sektora młodzieżowego Juventus F.C. oraz dyrektor sportowy Juventus Academy Toruń.

Nowe terminy kolejek z 02-03.04.2022

Komisja Gier MZPN Delegatura Płock informuje zainteresowane kluby, iż wszystkie odwołane mecze mistrzowskie (z dni: 02-03.04.2022 r.), muszą odbyć się najpóźniej do dnia 15.05.2022 roku.  
Prosimy o jak najszybsze ustalenie nowych terminów spotkań.
Terminy wprowadzone do systemu EXTRANET w dniu dzisiejszym przez Komisję Gier MZPN Delegatura Płock są tylko propozycją, która umożliwi przedstawicielom klubów wprowadzenie nowych terminów meczów do systemu.  

Zielony certyfikat – instrukcja

Szanowni Państwo,

1 kwietnia rozpoczęła się rejestracja do Certyfikacji Grassroots, w ramach której kluby mogą ubiegać się o Zielony Certyfikat i uzyskać dofinansowanie do 10.000 zł.

Zgodnie z zapowiedziami, PZPN rozszerzył Program Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich o nowy poziom, który jest skierowany w szczególności do małych, lokalnych klubów.

Najważniejsze informacje oraz instrukcja wypełnienia wstępnej rejestracji znajduje się w tym filmiku: https://youtu.be/hNzhTvBEyAY

W opisie tego nagrania znajdziecie Państwo również bezpośrednie linki zarówno do rejestracji, jak i do artykułu na temat samej Certyfikacji PZPN.

PZPN ROZPOCZYNA NABÓR SZKÓŁEK NA ZIELONY CERTYFIKAT!

1 kwietnia rozpoczęła się rejestracja do Certyfikacji Grassroots, w ramach której kluby będą ubiegać się o Zielony Certyfikat. Zgodnie z zapowiedziami, PZPN rozszerza Program Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich o nowy poziom, który jest skierowany w szczególności do małych, lokalnych klubów.

Szczegóły -> przejdź

Komunikat ws. odwołania meczów

Zgodnie z Komunikatem Komisji Rozgrywek MZPN:
„Komisja rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z opadami śniegu na podstawie par. 14 ust. 17 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN przekłada z urzędu wszystkie mecze od IV ligi do rozgrywek Żaków F2 zaplanowane na termin od 1 do 4 kwietnia 2022 r. 

Jednocześnie informujemy, że mecze IV ligi z kolejki XXI przełożone zostają na dzień 27 kwietnia 2022 roku (środa). 
Termin przełożonych kolejek pozostałych klas rozgrywkowych podamy w osobnym komunikacie. „

zostają odwołane wszystkie zawodny na terenie MZPN Delegatura Płock. 
Ze względu na miejsce rozgrywania lig turniejowych Płockiej Ligi Żak U-9 i Orlik U-10 – kompleks boisk pod balonem klubu Wisła Płock – terminy weekendowe nie ulegają zmianie (turnieje się odbędą).