Finały Wojewódzkie Tymbarku

imagesInformujemy wszystkich zainteresowanych, że ze względu na warunki atmosferyczne zostały zmienione terminy turnieju. 
25.04.2018 godz.: 08:30 – kategoria wiekowa U-8 i U-10 (chłopcy i dziewczynki)
26.04.2018 godz.: 08:30 – kategoria wiekowa U-12 (chłopcy i dziewczynki)

Uaktualnienie hasła w systemie extranet

imagesZmiana hasła w systemie extranet. Informujemy, iż należy uaktualnić hasło do logowania w systemie extranet. Aby to wykonać należy wejść w przeglądarce Internet Explorer na adres https://login.laczynaspilka.pl, podać e-mail powiązany w systemie z danym użytkownikiem i dalej kierować się wskazówkami.

instrukcja -> pobierz

XXVIII Memoriał im. S. Tymowicza

tymowiczW dniu 2 marca 2018 roku w Płocku, na bocznym boisku (ze sztuczną nawierzchnią) klubu Wisła Płock, przy ul. Łukasiewicza 34 odbędzie się XXVIII Memoriał Juniorów Starszych im. Stanisława Tymowicza. W tym roku zmierzą się ze sobą WISŁA Płock, MAZUR Gostynin, SKRA Drobin, WIDZEW Łódź, ZNICZ Pruszków i CHEMIK Bydgoszcz. Początek zaplanowano na godzinę 10:00. 

harmonogram -> więcej

Odszedł od nas Stefan Zbieg

stefan1Z przykrością informujemy, iż w dniu wczorajszym odszedł od nas w wieku 67 lat Stefan Zbieg. Założyciel i wieloletni działacz klubu Błyskawica Lucień. Nigdy nie odwrócił się od swojego ukochanego klubu,  a w szczególności w kryzysowych momentach. 

Wielu ludziom będzie Ciebie brakować Stefan!

Msza żałobna i ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 2 marca 2018 roku o godzinie 13:00 na cmentarzu w Lucieniu.

Łącząc się w bólu z rodziną, składamy kondolencje
Prezes, Zarząd, Biuro i całe środowisko piłkarskie w POZPN

 

TATRY CUP 2018

tatrym
„ALMAR-SPORT zaprasza kluby, akademie oraz szkółki piłkarskie do udziału w trzeciej edycji turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży TATRY CUP pod patronatem PZPN, który odbędzie się w dniach 24-29 czerwca 2018 r., w Zakopanem. Uczestnikom zapewniamy szereg dodatkowych atrakcji!
Kontakt: Tomasz Wychowaniec, tel. 609 203 045, mail: tomasz@almar-sport.pl, strona internetowa: www.almar-turnieje.pl”

Kurs Pierwszej Pomocy

biuroInformujemy, że organizujemy dla przedstawicieli klubów zrzeszonych w POZPN Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Uruchomienie kursu uwarunkowane jest ilością chętnych kandydatów. Zgłoszenia należy przesyłać pod adres: pozpn@plo.pl.

Wesołych Świąt

świąteczna kartka Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Życzymy, aby nadchodzący rok był pełen miłych wydarzeń, spotkań oraz wyjątkowych i pozytywnych emocji. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia życzą sędziowie i obserwatorzy Wydziału Sędziowskiego Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.