Terminarze rozgrywek Płockich Lig U-9 i U-10 oraz Orlen Płockiej Ligi Orlik U-11

biuroZgodnie z ustaleniami na zebraniu, które odbyło się w dniu 19 września 2017 roku poniżej zamieszczamy harmonogramy i regulaminy dotyczące rozgrywek Płockiej Ligi U-9 i U-10 oraz Orlen Płockiej Ligi Orlik U-11.

Harmonogram rozgrywek Orlen Płockiej Ligi Orlik U-11 grupa złota-> pobierz
Harmonogram rozgrywek Orlen Płockiej Ligi Orlik U-11 grupa srebrna-> pobierz
Regulamin rozgrywek Orlen Płockiej Ligi Orlik U-11 -> pobierz
Harmonogram rozgrywek Płockiej Ligi Orlik U-10 -> pobierz
Regulamin rozgrywek Płockiej Ligi Orlik U-10 -> pobierz
Harmonogram rozgrywek Płockiej Ligi Orlik U-9 -> pobierz
Regulamin rozgrywek Płockiej Ligi Orlik U-9 -> pobierz

Zwrot strojów sportowych

biuroPrzypominamy wszystkim drużynom uczestniczącym w rozgrywkach Płockich Lig w sezonie 2016/2017 (które nie zgłosiły się ponownie do tych samych roczników w sezonie 2017/2018), o ostatecznym terminie zwrotu sprzętu przekazanego przez POZPN do dnia 21.08.2017. Brak zwrotu spowoduje wystawienie rachunku na sumę zawartą w zobowiązaniu podpisanym przez kluby.

Przedsezonowe spotkanie z przedstawicielami klubów

biuroW dniu 11 sierpnia 2017 roku o godz.: 17:00 w kawiarence klubowej Wisły Płock w Płocku przy ul. Łukasiewicza 34 odbędzie się spotkanie przedstawicieli Wydziałów POZPN z przedstawicielami klubów. Na spotkaniu będą poruszane bardzo ważne sprawy dotyczące zmian w regulaminach i przepisach gry w piłkę nożną. 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !

 

Kurs spikera

biuroUprzejmie informujemy, że Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i nfrastruktury PZPN zorganizuje Centralny Kurs Spikerski. Zajęcia odbędą się w Kielcach w terminie 2-5 listopada br., a uczestnicy uzyskają m.in. Certyfikat Spikera PZPN uprawniający do obsługiwania meczów piłkarskich we wszystkich klasach rozgrywkowych w Polsce.

szczegóły -> pobierz

Odszedł Paweł Wroński

pawel_wronskiZ głębokim żalem zawiadamiamy, iż odszedł od nas Paweł Wroński – wieloletni działacz piłkarski, współzałożyciel struktur Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, oraz wieloletni sekretarz POZPN.
Msza żałobna odbędzie się w dniu 24 lipca 2017 roku o godz. 14:00 w kościele pod wezwaniem Św. Wojciecha, złożenie ciała do grobu na cmentarzu na płockiej Grabówce. 

Łączymy się w bólu z rodziną,
Prezes, Zarząd, Działacze POZPN i całe środowisko piłkarskie

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Finał Pucharu Deyny w Płocku

biuroW dniach 2-8 lipca 2017 roku na obiektach klubów zrzeszonych w Płockim Okręgowym Związku Piłki Nożnej zostanie rozegrany Finału Pucharu im. Kazimierza Deyny (chłopcy) w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2017. Mecze będą rozgrywane w Drobinie, Staroźrebach Stadionie Miejskim w Płocku i Stadionie Wisły Płock.

oficjalna strona turnieju -> otwórz