EGZAMINY SĘDZIOWSKIE!!!

Komisja Sędziowska Delegatura Płock przedstawia harmonogram egzaminów sędziowskich które odbędą się w dniu 13 marca 2020r. godz. 15.30 w Płocku ul. Sportowa 3 [ stadion miejski ]. Obecność sędziów oraz kandydatów na sędziów jest obowiązkowa. Szczegółowych informacji udzielają telefonicznie członkowie komisji egzaminacyjnej. Harmonogram – EGZAMINY

SKŁADKI DLA SĘDZIÓW

Składki KFP i KFD

Według przesłanych informacji do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Delegatura Płock – w tym roku składki KFP i KFD należy opłacić wcześniej niż dotychczas, tj. do 13.03.2020 r. 
Jak co roku składki pobierał będzie – od następnego tygodnia  – Referent d/s finansowych – Kolega Marcin Kurowski. 
W najbliższym czasie do sędziów, którzy w tym roku otrzymali status sędziego rzeczywistego  przesłane zostaną druki członkowskie, które należy wypełnić i przynieść na najbliższe szkolenie. 
Termin szkolenia oraz tematyka zostaną podane w najbliższym czasie. Prosimy o rzetelne oraz terminowe wpłaty za w/w składki.
Wysokość składek KFP  dla wszystkich – 60 zł. Wysokości składki KFD w załączniku lub do pobrania: http://ws.waw.pl/do-pobrania/sedziowie/ 

OBOWIĄZUJĄCE SKŁADKI KFD

W dniu 16 grudnia 2019r. o godz.17.45 [poniedziałek] w biurze Związku Delegatura MZPN Płock ,  ul. Łukasiewicza 34 odbędzie się szkolenie dla kandydatów na sędziów piłki nożnej nr 4 . Serdecznie zapraszamy!!!