Wesołych Świąt

świąteczna kartka Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Życzymy, aby nadchodzący rok był pełen miłych wydarzeń, spotkań oraz wyjątkowych i pozytywnych emocji. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia życzą sędziowie i obserwatorzy Wydziału Sędziowskiego Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Szymon Marciniak w SP nr 7 w Sochaczewie.

cid_379

W dniu 21 grudnia 2017 roku o godz. 11.00 w Sochaczewie –Szkoła Podstawowa nr 7 im. Fryderyka Chopina odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Wydziału Sędziowskiego Płockiego Związku Piłki Nożnej, które zostało zainicjowane przez Radę Rodziców. Tematem spotkania : zawód sędziego piłki nożnej – przygoda, profesja czy pasja?. Prelegentem arbiter FIFA Szymon MARCINIAK, który na co dzień jest rozjemcą zawodów w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Serdecznie zapraszamy!

MISTRZOSTWO MAZOWSZA DLA WS POZPN.

dav

W dniu 2 grudnia 2017 roku w Sobolewie zorganizowane zostały Mistrzostwa Mazowsza Sędziów w halowej piłce nożnej. W turnieju udział wzięło pięć reprezentacji : Wydział Sędziowski Siedlce (GOSPODARZ TURNIEJU); Wydział Sędziowski Ciechanów-Ostrołęka; Wydział Sędziowski Płock; Wydział Sędziowski Radom i Wydział Sędziowski Warszawa. W zaciętej i sportowej rywalizacji najlepszym zespołem, który pokonał wszystkie reprezentacje zdobywając bilans punktowy max. 12 pkt. oraz bramki 15:5 – ZOSTAŁ NASZ WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI PŁOCKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ – GRATULACJE !!!!.

czytaj więcej

Obchody 40-lecia POZPN

biuroPrzypominam wszystkim zainteresowanym przedstawicielom klubów, którzy jeszcze nie odebrali zaproszeń o wizytę w biurze POZPN.

Jednocześnie przypominam wszystkim, że swój udział w obchodach należy potwierdzić najpóźniej do dnia 8 grudnia 2017 roku. Brak potwierdzenia spowodują skreślenie z listy gości 40-lecia POZPN.

Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN

losowanie_mW dniu 22 listopada 2017 roku o godzinie 12:30 w siedzibie POZPN odbędzie się losowanie grup Klubowego Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa POZPN. Przypominamy, że turniej odbędzie się w dniu 16 grudnia 2017 na kompleksie boisk „pod balonem” przy ul. Łukasiewicza 34. Do turnieju zgłosiło się 20 drużyn, które zagrają w 5 grupach po 4 drużyny.  Do ćwierćfinałów awansują zwycięzcy grup, natomiast brakujące trzy drużyny uzupełnią zwycięzcy trzech meczy (drużyny z 2 miejsc w grupie i 3 z najlepszym bilansem).