ZAPISZ SIĘ NA KURS SĘDZIOWSKI 2018

 

Kompletne zgłoszenie musi zawierać oświadczenie o niekaralności, a także wypełniony formularz. Dokumenty są do pobrania na stronie: www.pozpn.plo.pl zakładka WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI/ DOKUMENTY DO POBRANIA KURS SĘDZIA 2018 . Należy je wypełnić, zeskanować i wysłać na adres e-mail: obsadawsplock@o2.pl

Czekamy na WAS!

Kurs dla trenerów UEFA A+B i UEFA C

wszkolInformujemy trenerów, którzy aplikują chęć uczestnictwa w kursie UEFA A+B, że w chwili obecnej czekamy na potwierdzenie i decyzję MZPN. W chwili obecnej po wstępnej weryfikacji kandydatów, są jeszcze 4 wolne miejsca.

Jednocześnie prosimy wszystkich chętnych uczestnictwa w kursie UEFA C (również tych, którzy wcześniej aplikowali – o ponowne potwierdzenie swej gotowości) o przesłanie wniosku na adres e-mail: pozpn@plo.pl.

szczegółowe informacje dotyczące dokumentacji i kursów -> pobierz

Wniosek -> pobierz

 

Warsztaty Szkoleniowe dla trenerów

Informujemy, że w dniu 3 października na obiektach klubu Wisła Płock, odbędą się Warsztaty Szkoleniowe dla trenerów. Udział w warsztatach zostanie potwierdzony certyfikatem  (dzięki któremu uczestnikowi zaliczone zostanie 5 godzin wymaganych do przedłużenia licencji trenerskiej). Szczegóły w załączniku.

załącznik -> pobierz