2017/2018

 

logo_orlik              log_or

 logo_mikołajkowe

 

Turniej Mikołajkowy Płockiej Ligi Orlik U-11
09.12.2017 r.

Oświadczenie o ważności badań lekarskich i udziału w turnieju -> pobierz

 

Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa A
1 KRÓLEWSCY Płock 09 08-02
2 AP Sochaczew 06 07-02
3 SPARTA Mochowo 03 03-05
4 START Proboszczewice 00 03-12
Grupa B
1 SSM II Wisła Płock 09 24-01
2 KASZTELAN Białe Błoto 06 04-07
3 YOUNG CHAMPIONS Płock 03 10-06
4 ZRYW Bielsk 00 00-24
Grupa C
1 STOCZNIOWIEC Płock 07 12-00
2 ŚWIT Staroźreby 06 07-02
3 AMATOR Maszewo 04 06-01
4 WISŁA Główina-Sobowo 00 00-16
Grupa D
1 SSM I Wisła Płock 06 17-00
2 MAZUR Gostynin 03 05-02
3 MAZOWIA Słubice 00 00-20

 


Terminarz i Wyniki Grupa A
godz. mecz wyniki
09:00/A AP Sochaczew – Królewscy Płock 0:2
09:20/A Start Proboszczewice – Sparta Mochowo 1:3
09:40/A AP Sochaczew – Sparta Mochowo 2:0
10:00/A Królewscy Płock – Start Proboszczewice 4:2
10:20/A AP Sochaczew – Start Proboszczewice 5:0
10:40/A Królewscy Płock – Sparta Mochowo 2:0
Terminarz i Wyniki Grupa B
09:00/B SSM II Wisła Płock – Young Champions Płock 5:1
09:20/B Kasztelan Białe Błoto – Zryw Bielsk 3:0
09:40/B SSM II Wisła Płock – Zryw Bielsk 12:0
10:00/B Young Champions Płock – Kasztelan Białe Błoto 0:1
10:20/B SSM II Wisła Płock – Kasztelan Białe Błoto 7:0
10:40/B Young Champions Płock – Zryw Bielsk 9:0
Terminarz i Wyniki Grupa C
11:00/A Amator Maszewo – Stoczniowiec Płock 0:0
11:20/A Świt Staroźreby – Wisła Główina Sobowo 6:0
11:40/A Amator Maszewo – Wisła Główina Sobowo 6:0
12:00/A Stoczniowiec Płock – Świt Staroźreby 2:0
12:20/A Amator Maszewo – Świt Staroźreby 0:1
12:40/A  Stoczniowiec Płock – Wisła Główina Sobowo 10:0
Terminarz i Wyniki Grupa D
11:00/B  Mazur Gostynin – Mazowia Słubice 5:0
11:20/B SSM I Wisła Płock – Mazowia Słubice 15:0
11:40/B SSM I Wisła Płock – Mazur Gostynin 2:0

 

 

logo_orlik              log_or

 o miejsca I – IV

godz.       mecz nr 1 – 1/4 finału      wyniki
13:00/B Królewscy Płock – Mazur Gostynin 2:2 k. 3:2 
godz. mecz nr 2 – 1/4 finału wyniki
13:00/A SSM II Wisła Płock – Świt Staroźreby 7:0
godz. mecz nr 3 – 1/4 finału wyniki
13:20/B AP Sochaczew – SSM I Wisła Płock 0:3
godz. mecz nr 4 – 1/4 finału wyniki
13:20/A Kasztelan Białe Błoto – Stoczniowiec Płock 0:5
godz. mecz nr 5 – 1/2 finału wyniki
13:40/B Królewscy Płock – Stoczniowiec Płock 2:1
godz. mecz nr 6 – 1/2 finału wyniki
13:40/A SSM II Wisła Płock SSM I Wisła Płock 2:1
godz. o miejsce III wyniki
14:00/B Stoczniowiec Płock  SSM I Wisła Płock 1:5
godz. o miejsce I wyniki
14:00/A Królewscy Płock SSM II Wisła Płock 1:9