Rozgrywki Płockiej Ligi Orlik U-11

Poniżej zamieszczamy podział na grupy i harmonogram rozgrywek III kolejki Płockiej Ligi U-11. 
Szczegóły w poniższych załącznikach.
Pierwszy Turniej Grupy Złotej – 27.09.2020 – Gospodarzem Young Champions Płock
Pierwszy Turniej Grupy Srebrnej – 27.09.2020 – Gospodarzem Bzura Chodaków
Pierwszy Turniej Grupy Brązowej – 26.09.2020 – Gospodarzem Skrwa Łukomie


Grupa Złota -> pobierz
Grupa Srebrna -> pobierz
Grupa Brązowa -> pobierz
Regulamin -> pobierz

 

Ważna informacja dla sędziów MZPN Delegatura Płock

Z uwagi na protesty klubów, zobowiązujemy wszystkich sędziów MZPN Delegatura Płock o przekazanie (w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.09.2020 roku) informacji o jakiejkolwiek przynależności klubowej w charakterze  piłkarzy bądź działaczy. 
Powyższą informację należy kierować na adres: wojtek.mlotkowski21@gmail.com lub obsadawsplock@o2.pl.

Rozgrywki Płockiej Ligi Orlik U-11

Poniżej zamieszczamy podział na grupy i harmonogram rozgrywek Płockiej Ligi U-11. W dniu dzisiejszym, Komisja Gier MZPN Delegatura Płock wyznaczyła gospodarzy poszczególnych turniejów.
Szczegóły w poniższych załącznikach.
Pierwszy Turniej Grupy Złotej – 19.09.2020 – Gospodarzem Delta Słupno
Pierwszy Turniej Grupy Srebrnej – 19.09.2020 – Gospodarzem Królewscy Płock
Pierwszy Turniej Grupy Brązowej – 19.09.2020 – Gospodarzem Wisła Główina Sobowo


Grupa Złota -> pobierz
Grupa Srebrna -> pobierz
Grupa Brązowa -> pobierz
Regulamin -> pobierz

 

Wytyczne Komisji Bezpieczeństwa d/s obiektów piłkarskich

Przypominamy wszystkim klubom (drużyny gospodarzy i gości), uczestniczącym w rozgrywkach mistrzowskich MZPN Delegatury Płock w sezonie 2020/2021, o wytycznych dotyczących przygotowywania list osób biorących udział w meczach. Powyższe listy powinny być przekazywane przez drużyny gości osobom uprawnionym przez drużyny gospodarzy, każdorazowo przed danym spotkaniem.  
Obowiązkiem drużyny gospodarzy jest przechowywanie list przez okres 21 dni od zakończenia danego meczu.
Niestosowanie się do w/w wytycznych będzie skutkowało nakładaniem kar przez MZPN i SANEPID.

Przewodniczący Komisji d/s Bezpieczeństwa na obiektach Piłkarskich 
MZPN Delegatura Płock
Marek Ledzion

Komunikat Zarządu KS MZPN 06/09/2020

Zarząd KS MZPN informuje o zgrupowania sędziów III ligi i Asystentów Mazowieckich w dniu 24.09.2020r. 

Zarząd KS Mazowieckiego ZPN informuje, że w załączeniu znajduje się Program zgrupowania Sędziów III ligi MZPN i Asystentów Mazowieckich.

Program_zgrupowania

Komisja Sędziowska Delegatura Płock

Rozgrywki Płockiej Ligi Orlik U-11

Poniżej zamieszczamy podział na grupy i harmonogram rozgrywek Płockiej Ligi U-11. Tak jak w roku ubiegłym, turnieje będą odbywać się na obiektach Orlik klubów uczestniczących w lidze. 
Prosimy o przekazanie informacji przez Gospodarzy turniejów na adres: pozpn@plo.pl -> daty turnieju i miejsca rozgrywania. Każda drużyna będzie gospodarzem jednego turnieju w sezonie.
Na powyższe informacje czekamy do dnia 7 września 2020 roku. Jeżeli informacje nie zostaną przekazane do daty 7 września 2020 roku, Komisja Gier MZPN Delegatura Płock wyznaczy gospodarzy poszczególnych turniejów.
Pierwszy Turniej Grupy Złotej – 12.09.2020 – Gospodarzem Amator Maszewo
Pierwszy Turniej Grupy Srebrnej – 12.09.2020 – Gospodarzem Wilki Słupno
Pierwszy Turniej Grupy Brązowej – 13.09.2020 – Gospodarzem Kasztelan Sierpc

Grupa Złota -> pobierz
Grupa Srebrna -> pobierz
Grupa Brązowa -> pobierz
Regulamin -> pobierz