Deklaracja rozliczania ekwiwalentów sędziowskich z tytułu prowadzenia zawodów sportowych za pośrednictwem Biura Mazowieckiego ZPN

Poniżej zamieszczamy, dla zainteresowanych klubów Deklarację rozliczania ekwiwalentów sędziowskich z tytułu prowadzenia zawodów sportowych za pośrednictwem Biura Mazowieckiego ZPN .

Kluby wszystkich lig i klas rozgrywkowych mają teraz możliwość rozliczania ekwiwalentów sędziowskich z tytułu prowadzenia zawodów piłkarskich za pośrednictwem Biura Mazowieckiego ZPN.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej możliwości?

1. Do 15 lutego 2022 roku Klub składa do Biura Mazowieckiego ZPN, pisemną deklarację, wg wzoru stanowiącego załącznik do niniejszej Uchwały, w której wyraża wolę rozliczania ekwiwalentów sędziowskich za pośrednictwem Biura Mazowieckiego ZPN.

2. Okresem rozliczeniowym programu jest jedna runda sezonu rozgrywkowego.

3. Podpisując deklarację o której mowa powyżej (załącznik) Klub oświadcza, że zapoznał się z zasadami rozliczania delegacji oraz w przypadku braku uregulowania należności z tytułu rozliczania ekwiwalentów sędziowskich poddaje się rozstrzygnięciom wynikającym z art. 105 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN…..

Załącznik -> pobierz

czytaj więcej

Zaproszenie na konferencję dla trenerów, fizjoterapeutów i lekarzy

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza na Konferencję dla trenerów, fizjoterapeutów i lekarzy, która odbędzie się 21 stycznia 2022 roku (godz. 9.00) w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

PLAN KONFERENCJI:

1. Monitoring medyczny sportowca – dr n. med. Jarosław Krzywański
2. COVID-19 a sportowcy – dr n. med. Jarosław Krzywański
3. Reguły antydopingowe w 2022r – dr n. farm. Andrzej Pokrywka… czytaj więcej

Odszedł od nas Wiesław Kamiński

Pogrążeni w smutku zawiadamiamy, że w dniu 11.12.2021 r. odszedł Nasz Kolega Wiesław Kamiński były piłkarz, zawodnik Amatora Maszewo oraz sędzia piłki nożnej POZPN. Członek założyciel Klubu Seniora odznaczony srebrną oraz złotą Odznaką Honorową POZPN, medalem okolicznościowym z okazji 5-lecia Klubu Seniora POZPN i okolicznościową paterą za całokształt działalności na rzecz rozwoju piłki nożnej.
Łączymy się w bólu z rodziną z powodu straty Śp. Wiesława, człowieka, przyjaznego, ciepłego, otwartego, zawsze gotowego do współpracy.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 18.12.2021r o godz. 13:00 na Cmentarzu w Maszewie Dużym.
Wiesiu „Kamyk” – Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

KLUB SENIORA POZPN

Wyrazy współczucia dla środowiska piłkarskiego i rodziny przekazuje również Prezes, Zarząd i pracownicy POZPN

Spotkanie opłatkowe

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu MZPN, zapraszamy przedstawicieli klubów zrzeszonych w MZPN Delegatura Płock na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w dniu 18 grudnia 2021 roku w lokalu Sonata, Studzieniec 3e – 09-200 Sierpc. Początek zaplanowano na godzinę 18:00.

Proszę o zwrotne potwierdzenie uczestnictwa Waszego przedstawiciela do dnia 13 grudnia – na adres e-mail: pozpn@plo.pl.

Już 12 grudnia kolejne turnieje Mikołajkowe

12 grudnia 2021 roku na Orlen Arenie i boisku pod balonem  odbędą się kolejne turnieje mikołajkowe. Tym razem zagrają młodzi piłkarze w kategoriach wiekowych Trampkarz U-14 i U-15. 

Turnieje współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. 

Harmonogram, regulamin Trampkarz U-14 -> pobierz
Harmonogram, regulamin Trampkarz U-15 -> pobierz

Kurs Kierownika d/s Bezpieczeństwa i Kurs Spikera

W związku z zapytaniami ze strony Klubów odnośnie organizacji kursu dla kierowników ds. bezpieczeństwa oraz kursu dla spikerów meczowych III ligi i niższych klas rozgrywkowych informujemy, że przedłużamy do dnia 20 grudnia 2021 roku rekrutację na w/w kursy.
Kurs dla kierowników ds. bezpieczeństwa odbędzie się w dniu 23 stycznia 2021 roku w siedzibie Mazowieckiego ZPN od godz. 9.00
Kurs dla spikerów odbędzie się w dniu 15 stycznia 2021 roku w godz. 9.00 – 16.00 w siedzibie Mazowieckiego ZPN oraz na stadionie Legii Warszawa.
Zgłoszenie powinno zawierać :
– imię i nazwisko, adres mailowy, kontakt telefoniczny
– podmiot reprezentowany (Klub)
– informację, którego z kursów dotyczy zgłoszenie
– potwierdzenie przelewu (kurs kierowników ds. bezpieczeństwa – 270 PLN, kurs dla spikerów – 200 PLN)

Zgłoszenia kierujemy na adres: agnieszka.szybinska@mzpn.pl

Przewodniczący
Komisji Bezpieczeństwa

Marek Ledzion