Puchar Polski na szczeblu MZPN Delegatury Płock rozlosowany!

W dniu 30 czerwca 2020 roku w siedzibie MZPN Delegatury Płock odbyło się losowanie Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatury Płock w sezonie 2020/2021. 
Losowano także miejsca  par i gospodarzy spotkań II rundy.  Termin I rundy zaplanowano na 25 lipca 2020 roku.

Jednocześnie informujemy, że początek rozgrywek Ligi Okręgowej Seniorów zaplanowano na 15 sierpnia, natomiast Klasy „A” i „B” na dzień 22 sierpnia 2020 roku.

 

harmonogram i zestawienie par Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock – sezon 2020/2021 -> pobierz 

SĘDZIOWANIE W DOBIE COVID-19

 Ze względu na wprowadzenie IV etapu odmrażania sportu związanego z pandemią COVID-19 i umożliwieniem rywalizacji sportowej do 150 osób poniżej przedstawiamy zalecenia Ministerstwa podczas między innymi meczów sparingowych. Od dnia 2 czerwca 2020 roku podczas organizacji meczów sparingowych, sędziowie KS MZPN z DELEGATURA PŁOCK mogą sędziować sparingi z zachowaniem następujących zasad:

  • KAŻDY sędzia zobowiązany jest do podpisania i przesłania jednorazowo skanu oświadczenia zawartego w załączniku na adres mailowy : obsadawsplock@o2.pl. (oryginał oświadczenia należy zachować i przechowywać indywidualnie). Wzór oświadczenia dołączony w załączeniu . Oświadczenie – sędzia (1)
  • KAŻDY sparing musi zostać zgłoszony drogą SMS do REFERENTA OBSADY.
  • NA każdym meczu musi być opieka medyczna. Dane osoby wpisać do protokołu. 
  • OBOWIĄZKOWO MUSI  zostać sporządzony protokół zawierający nazwiska wszystkich uczestników zawodów. Skan protokołu należy po każdym meczu wysłać na adres: obsadawsplock@o2.pl. [oryginał protokołu należy zachować i przechowywać indywidualnie].
  • WYTYCZNE KS MZPN Zalecenia przedmeczowe dla sędziów_10.06.2020
  • Delegatura MZPN/Płock dla organizatorów meczy niezwłocznie wyda stosowne instrukcje porządkowo-sanitarne.

    BRAK niestosowanie się do ww. zasad skutkować będzie natychmiastowym zgłoszeniem sprawy do wydziału dyscypliny MZPN.

 

    Referent ds.Obsady                                                                   Przewodniczący KS POZPN

        /-/ Tomasz Garwicki                                                                  /-/ Grzegorz Ziółkowski  

Komunikat WS MZPN

Koleżanki, Koledzy, 
Na Zarządzie KS MZPN w dniu 16.05.2020 zatwierdzono nowe terminy opłacenia składek za 2020 rok dla wszystkich Komisji Sędziowskich działających w strukturach Mazowieckiego ZPN.

Składka FKSP – do 22 maja 2020 (Płatność w terminie daje uprawnienie do ubiegania się o Licencję na sezon 2020/2021).
Składka KFD – do 31 sierpnia 2020.

Komunikat ws. rozgrywek

KOMUNIKAT PREZESÓW WOJEWÓDZKICH ZWIĄZKÓW PIŁKI NOŻNEJ

W dniu 7 maja 2020 roku odbyło się zebranie Prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, poświęcone w szczególności przeanalizowaniu możliwości wznowienia i dokończenia zawieszonych rozgrywek seniorskich IV ligi i niższych klas rozgrywkowych oraz rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez WZPN-y, które zostały zawieszone z uwagi na wprowadzony na terytorium Polski stan epidemii.

I. Prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, mając na względzie zachowanie zasad sportowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego pozostawali, od momentu zawieszenia rozgrywek, w oczekiwaniu na możliwość wznowienia i zakończenia rywalizacji sportowej w sezonie 2019/2020. czytaj więcej

Obowiązujące zmiany z Przepisów Gry.

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy . Na ten czas tylko zdalnie przesyłam w załączaniu świeży Okólnik nr 18 otrzymany z IFAB. Miejmy nadzieje, że szybko się on nam przyda…  Okólnik 18 kwiecień 2020

Życzę Wam dużo spokoju oraz zdrowia. 

Z poważaniem Tomasz Garwicki