2016/2017

Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN

kompleks boisk „pod balonem” Stadion WISŁY Płock
17.12.2016 r.

losowanie

Regulamin -> pobierz

Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa A
1. BZURA Chodaków 13 17-04
2. AMATOR Maszewo 11 17-04
3 UNIA Iłów 07 08-08
4 BŁĘKITNI Gąbin 04 04-13
5 SKRA Drobin 04 08-17
6 STOCZNIOWIEC Płock 02 02-10
Grupa B
1 DELTA Słupno 13 09-02
2. START Proboszczewice 10 13-06
3 ORZEŁ Goleszyn 07 05-06
4. ŚWIT Staroźreby 06 05-06
5 WISŁA Duninów 04 03-08
6 STEGNY Wyszogród 03 07-14
Grupa C
1. MAZUR Gostynin 15 13-01
2. ZRYW Bielsk 09 11-05
3 UNIA Czermno 09 04-06
4 KASZTELAN Sierpc 06 04-08
5 ZORZA Szczawin K. 03 04-09
6 BŁYSKAWICA Lucień 03 01-08

Terminarz i Wyniki Grupa A


godz. mecz wyniki
09:00/A Bzura Chodaków – Stoczniowiec Płock 4:0
09:12/B Amator Maszewo – Błękitni Gąbin 3:0
09:36/A Unia Iłów – Skra Drobin 0:3
09:48/B Bzura Chodaków  – Amator Maszewo 1:1
10:12/A Stoczniowiec Płock – Skra Drobin 1:1
10:24/B Błękitni Gąbin – Unia Iłów 1:5
10:48/A Amator Maszewo – Stoczniowiec Płock 4:1
11:00/B Skra Drobin – Błękitni Gąbin 1:3
11:24/A Unia Iłów – Bzura Chodaków 1:3
11:36/B Stoczniowiec Płock – Błękitni Gąbin 0:0
12:00/A Amator Maszewo – Unia Iłów 1:1
12:12/B Bzura Chodaków – Skra Drobin 5:2
12:36/A Unia Iłów – Stoczniowiec Płock 1:0
12:48/B Skra Drobin – Amator Maszewo 1:8
13:12/A Błękitni Gąbin – Bzura Chodaków 0:4

Terminarz i Wyniki Grupa B

 

godz. mecz wyniki
09:00/B Delta Słupno – Start Proboszczewice 2:1
09:24/A Stegny Wyszogród – Wisła Duninów 0:1
09:36/B Świt Staroźreby – Orzeł Goleszyn 1:2
10:00/A Delta Słupno – Stegny Wyszogród 3:0
10:12/B Start Proboszczewice – Orzeł Goleszyn 0:0
10:36/A Wisła Duninów – Świt Staroźreby 0:1
10:48/B Stegny Wyszogród – Start Proboszczewice 3:5
11:12/A Orzeł Goleszyn – Wisła Duninów 1:0
11:24/B Świt Staroźreby – Delta Słupno 0:2
11:48/A Start Proboszczewice – Wisła Duninów 5:1
12:00/B Stegny Wyszogród – Świt Staroźreby 0:3
12:24/A Delta Słupno – Orzeł Goleszyn 1:0
12:36/B Świt Staroźreby – Start Proboszczewice 0:2
13:00/A Orzeł Goleszyn – Stegny Wyszogród 2:4
13:12/B Wisła Duninów – Delta Słupno 1:1

Terminarz i Wyniki Grupa C

 

godz. mecz wyniki
09:12/A Mazur Gostynin – Zorza Szczawin K. 2:0
09:24/B Zryw Bielsk – Błyskawica Lucień 0:1
09:48/A Unia Czermno – Kasztelan Sierpc 1:0
10:00/B Mazur Gostynin – Zryw Bielsk 2:1
10:24/A Zorza Szczawin K. – Kasztelan Sierpc 1:2
10:36/B Błyskawica Lucień – Unia Czermno 0:1
11:00/A Zryw Bielsk – Zorza Szczawin K. 3:1
11:12/B Kasztelan Sierpc – Błyskawica Lucień 1:0
11:36/A Unia Czermno – Mazur Gostynin 0:2
11:48/B Zorza Szczawin K. – Błyskawica Lucień 1:0
12:12/A Zryw Bielsk – Unia Czermno 3:0
12:24/B Mazur Gostynin – Kasztelan Sierpc 2:0
12:48/A Unia Czermno – Zorza Szczawin K. 2:1
13:00/B Kasztelan Sierpc – Zryw Bielsk 1:4
13:24/A Błyskawica Lucień – Mazur Gostynin 0:5

 

 o miejsca IX – XVIII

godz. mecz nr 1 wyniki
14:00/A ORZEŁ Goleszyn – STEGNY Wyszogród 3:1
godz. mecz nr 2 wyniki
14:00/B BŁĘKITNI Gąbin – ZORZA Szczawin K. 1:3
godz. mecz nr 3 wyniki
14:12/A ŚWIT Staroźreby SKRA Drobin 0:3
godz. mecz nr 4 wyniki
14:12/B KASZTELAN Sierpc – WISŁA Duninów 3:1
godz. mecz nr 5 wyniki
14:30/A STEGNY Wyszogród – WISŁA Duninów 1:2
godz. mecz nr 6 wyniki
14:30/B ŚWIT Staroźreby – BŁĘKITNI Gąbin 0-3
godz. mecz nr 7 wyniki
14:42/A ORZEŁ Goleszyn – KASZTELAN Sierpc 2:0
godz. mecz nr 8 wyniki
14:42/B SKRA Drobin – ZORZA Szczawin K. 3:2
godz. mecz o miejsce XVII wyniki
 15:00/A STOCZNIOWIEC Płock – BŁYSKAWICA Lucień 1:3
godz. mecz o miejsce XV wyniki
15:00/B ŚWIT Staroźreby – STEGNY Wyszogród 0:3
godz. mecz o miejsce XIII wyniki
 15:12/A BŁĘKITNI Gąbin – WISŁA Duninów 0:2
godz. mecz o miejsce XI wyniki
15:12/B KASZTELAN Sierpc – ZORZA Szczawin K. 3:0
godz. mecz o miejsce IX wyniki
15:24/A    ORZEŁ Goleszyn – SKRA Drobin 1:3

o miejsca I – VIII

 

 godz. mecz nr 1 wyniki
15:36/A BZURA Chodaków – UNIA Czermno 1:1 k.3:2 
godz. mecz nr 2 wyniki
15:36/B MAZUR Gostynin – UNIA Iłów 3:0
godz. mecz nr 3 wyniki
15:48/A DELTA Słupno – AMATOR Maszewo 1:2
godz. mecz nr 4 wyniki
15:48/B ZRYW Bielsk – START Proboszczewice 0:0 k.3:1
godz. mecz nr 5 wyniki
16:00/A UNIA Czermno – START Proboszczewice 3:1
godz. mecz nr 6 wyniki
16:00/B UNIA Iłów – DELTA Słupno 0:4
godz. mecz nr 7 wyniki
16:12/A BZURA Chodaków – ZRYW Bielsk 1:0
godz. mecz nr 8 wyniki
16:12/B MAZUR Gostynin – AMATOR Maszewo 1:0
godz. mecz o miejsce VII wyniki
 16:30/A UNIA Iłów – START Proboszczewice 1:2
godz. mecz o miejsce V wyniki
16:30/B  DELTA Słupno – UNIA Czermno 1:1 k. 4:3
godz. mecz o miejsce III wyniki
 16:50/A  ZRYW Bielsk – AMATOR Maszewo 1:2
godz. mecz o miejsce I wyniki
17:15/B  BZURA Chodaków – MAZUR Gostynin 1:3
godz. wręczenie nagród i pucharów
18:00/A -:-