wiosna 15/16 – II

logo_orlik

Grupa o miejsca IX – XVIII

Regulamin -> pobierz

 

Tabela
o miejsca IX – XIII

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 MAZUR Gostynin 21 29-05
2 STOCZNIOWIEC Płock 18 18-06
3 UNIA Iłów 15 12-04
4 FA Płock  04 06-14
5  START Proboszczewice 01 06-31

o miejsca XIV – XVIII

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 SOCCER DELTA Słupno 20 20-07
2 GKS Góra 12 13-10
3 STEGNY Wyszogród 10 11-20
4 ZRYW Bielsk 09 10-23
5 ŚWIT Staroźreby 04 14-19

 

Terminarz i Wyniki

niedziela 29 maja 2016 r.  – Orlik osiedle WINIARY

  

mecz wyniki
09:00 FA Płock – Stoczniowiec Płock 0:2
09:25 Unia Iłów – Start Proboszczewice 3:0
09:50 Mazur Gostynin – FA Płock 3:0
10:15 Start Proboszczewice – Stoczniowiec Płock 0:1
10:40 FA Płock – Unia Iłów 0:1
11:05 Mazur Gostynin – Stoczniowiec Płock 1:2
11:30 Stegny Wyszogród – GKS Góra 2:1
11:55 Delta Soccer Słupno – Świt Staroźreby 1:1
12:20 Zryw Bielsk – Stegny Wyszogród 3:4
12:45 Świt Staroźreby – GKS Góra 1:2
13:10 Stegny Wyszogród – Delta Soccer Słupno 2:2
13:35 Zryw Bielsk – GKS Góra 0:2

niedziela 12 czerwiec 2016 r.  – Orlik osiedle WINIARY

  

mecz wyniki
09:00 Zryw Bielsk – Świt Staroźreby 3:0
09:25 GKS Góra  – Soccer Delta Słupno 0:1
09:50 Świt Staroźreby – Stegny Wyszogród v:o
10:15 Zryw Bielsk – Soccer Delta Słupno 1:3
10:40 GKS Góra – Stegny Wyszogród 3:0
11:05 Świt Staroźreby – Soccer Delta Słupno 0:3
11:30 Stegny Wyszogród – Zryw Bielsk 0:3
11:55 GKS Góra – Świt Staroźreby 3:0
12:20 Mazur Gostynin – Start Proboszczewice 7:0
12:45 Stoczniowiec Płock – Unia Iłów 0:1
13:10 Start Proboszczewice – FA Płock 2:2
13:35 Mazur Gostynin – Unia Iłów 3:1
14:00 Stoczniowiec Płock – FA Płock 3:1
14:45 Start Proboszczewice – Unia Iłów 1:4
14:50 FA Płock – Mazur Gostynin 0:3
15:15 Stoczniowiec Płock – Start Proboszczewice 5:1

 

czwartek 23 czerwiec 2016 r.  – kompleks boisk „pod balonem”/WISŁA Płock

  

mecz wyniki
10:00 FA Płock – Start Proboszczewice 3:1
10:00 Unia Iłów – Mazur Gostynin 1:5
10:25 Unia Iłów  – FA Płock 1:0
10:25 Stoczniowiec Płock – Mazur Gostynin 0:1
10:50 Start Proboszczewice – Mazur Gostynin 1:6
10:50 Unia Iłów – Stoczniowiec Płock 0:5
11:15 Soccer Delta Słupno – GKS Góra 4:1
11:40 Świt Staroźreby – Zryw Bielsk 9:0
12:05 Soccer Delta Słupno – Stegny Wyszogród 2:1
12:30 GKS Góra – Zryw Bielsk 1:2
12:55 Stegny Wyszogród – Świt Staroźreby 4:3
13:20 Soccer Delta Słupno – Zryw Bielsk 4:1

 

 

 —————————————————————————————————-

niedziela 08 maja 2016 r.  – boisko Stoczniowca Płock

Tabela
Grupa A

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 MAZUR Gostynin 12 16-01
2 FA Płock 09 14-02
3 UNIA Iłów 06 05-06
4 STEGNY Wyszogród 01 02-10
5 GKS Góra 01 03-17

Grupa B

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 START Proboszczewice 12 14-03
2 STOCZNIOWIEC Płock 09 16-07
3 SOCCER DELTA Słupno 06 09-06
4 ŚWIT Staroźreby 03 07-13
5 ZRYW Bielsk 00 00-12

 

 

Terminarz i Wyniki

niedziela 08 maja 2016 r.  – boisko Stoczniowca Płock

mecz wyniki
12:00 GKS Góra – Mazur Gostynin 0:7
12:25 FA Płock – Stegny Wyszogród 7:0
12:50 Unia Iłów – Mazur Gostynin 0:3
13:15 GKS Góra – FA Płock 1:4
13:40 Unia Iłów – Stegny Wyszogród 1:0
14:05 Mazur Gostynin – FA Płock 1:0
14:30 Stegny Wyszogród – GKS Góra 2:2
14:55 Unia Iłów – FA Płock 0:3
15:20 Stegny Wyszogród – Mazur Gostynin 1:5
15:45 Unia Iłów – GKS Góra 4:0

 

niedziela 08 maja 2016 r.  – boisko Stoczniowca Płock

mecz wyniki
13:00 Start Proboszczewice – Soccer Delta Słupno 4:1
13:25 Stoczniowiec Płock – Zryw Bielsk 6:0
13:50 Świt Staroźreby – Soccer Delta Słupno 0:4
14:15 Start Proboszczewice – Stoczniowiec Płock 5:1
14:40 Świt Staroźreby – Zryw Bielsk 5:0
15:05 Soccer Delta Słupno – Stoczniowiec Płock 1:2
15:30 Zryw Bielsk – Start Proboszczewice 0:3
15:55 Świt Staroźreby – Stoczniowiec Płock 1:7
16:20 Zryw Bielsk – Soccer Delta Słupno 0:3
16:45 Świt Staroźreby – Start Proboszczewice 1:2

 

Po pierwszym Turnieju do grupy o miejsca IX-XIII awansują po dwie najlepsze drużyny z grupy A i B oraz trzecia z największą ilością punktów, w przypadku równej ilości punktów drużyn z 3 miejsc, awansuje drużyna wyżej sklasyfikowana w tabeli po rundzie jesiennej. Pozostałe ekipy zagrają w grupie o miejsca XIV – XVIII. Punkty zostają wyzerowane.
W grupach IX – XIII i XIV – XVIII drużyny rozegrają mecz i rewanż, o końcowej kolejności decydować będzie tabela zgodnie z przepisami PZPN.