jesień 15/16

logo_orlik

Rozgrywki Jesień sezon 2015/2016

Klasyfikacja generalna

 

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 SSM Wisła I Płock 28 51-05
2 PEGAZ Drobin 28 45-08
3 SOCCER DELTA Słupno 23 28-08
4 AMATOR Maszewo 22 24-14
5 KASZTELAN Sierpc 21 34-08
6 SSM WISŁA II Płock 19 20-13
7 AP Sochaczew 17 20-11
8 FA Gostynin 17 18-13
9 UNIA Iłów 16 16-13
10 ŚWIT Staroźreby 16 19-19
11 FA Płock 14 21-19
12 START Proboszczewice 08 11-23
13 MAZUR Gostynin 07 12-27
14 GKS Góra 04 02-39
15 STOCZNIOWIEC Płock 01 05-13
16 STEGNY Wyszogród 01 05-47
17 ZRYW Bielsk 01 02-51

 ——————————————————————————————————

Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa I
1 KASZTELAN Sierpc 06 08-01
2 UNIA Iłów 05 04-03
3 FA Gostynin 04 07-05
4 STEGNY Wyszogród 01 01-10

Grupa II
1 PEGAZ Drobin 07 09-04
2 SSM WISŁA Płock 06 07-03
3 FA Płock 02 05-06
4 MAZUR Gostynin 01 03-11

Grupa III
1 AP Sochaczew 07 05-00
2 ŚWIT Staroźreby 07 04-01
3 STOCZNIOWIEC Płock 01 02-04
4 START Proboszczewice

01

01-07

Grupa IV
1 SSM WISŁA Płock 10 25-02
2 SOCCER DELTA Słupno 10 17-03
3 AMATOR Maszewo 06 08-10
4 GKS Góra 01 01-17
5 ZRYW Bielsk 01 00-19

Terminarz i Wyniki

niedziela 06 września 2015 r.  – boisko Winiary

mecz wyniki
Kasztelan Sierpc – FA Gostynin 3:1
Unia Iłów – Stegny Wyszogród 1:1
FA Gostynin – Unia Iłów 2:2
Kasztelan Sierpc – Stegny Wyszogród 5:0
FA Gostynin – Stegny Wyszogród 4:0
Kasztelan Sierpc – Unia Iłów 0:1
SSM Wisła II Płock – Pegaz Drobin 1:2
FA Płock – Mazur Gostynin 2:2
Pegaz Drobin – FA Płock 2:2
SSM Wisła II Płock – Mazur Gostynin 4:0
Pegaz Drobin – Mazur Gostynin 5:1
SSM Wisła Płock – FA Płock 2:1

 

mecz wyniki
Start Proboszczewice – Świt Staroźreby 0:2
AP Sochaczew – Stoczniowiec Płock 1:0
Świt Staroźreby – AP Sochaczew 0:0
Start Proboszczewice – Stoczniowiec Płock 1:1
Świt Staroźreby – Stoczniowiec Płock 2:1
Start Proboszczewice – AP Sochaczew 0:4
SSM Wisła I Płock – GKS Góra 7:0
Zryw Bielsk – Soccer Delta Słupno 0:7
Amator Maszewo – SSM Wisła I Płock 0:5
GKS Góra – Zryw Bielsk 0:0
Soccer Delta Słupno – Amator Maszewo 4:1
SSM Wisła I Płock – Zryw Bielsk 11:0
GKS Góra – Soccer Delta Słupno 0:4
Amator Maszewo – Zryw Bielsk 1:0
SSM Wisła I Płock – Soccer Delta Słupno 2:2
GKS Góra – Amator Maszewo 1:6
 ——————————————————————————————————————————–
Tabela
L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa I
1 AMATOR Maszewo 07 07-03
2 UNIA Iłów 05 05-06
3 START Proboszczewice 04 05-03
4 GKS Góra 00 00-09

Grupa II
1 PEGAZ Drobin 09 17-03
2 AP Sochaczew 09 12-05
3 ŚWIT Staroźreby 03 05-08
4 ZRYW Bielsk 00 01-15

Grupa III
1 SSM WISŁA I Płock 09 18-02
2 SOCCER DELTA Płock 06 06-02
3 FA Płock 03 04-08
4 STEGNY Wyszogród 00 01-17

Grupa IV
1 KASZTELAN Sierpc 09 12-04
2 FA Gostynin 09 08-05
3 SSM WISŁA II Płock 09 08-05
4 MAZUR Gostynin 03 04-09
5 STOCZNIOWIEC Płock 00 02-09

niedziela 20 września 2015 r.  – boisko Winiary

mecz wyniki
Unia Iłów – Amator Maszewo 1:1
GKS Góra – Start Proboszczewice 0:3
Amator Maszewo – GKS Góra 3:0
Unia Iłów – Start Proboszczewice 0:0
Amator Maszewo – Start Proboszczewice 3:2
Unia Iłów – GKS Góra 3:0
Unia Iłów – AP Sochaczew 1:5
Zryw Bielsk – Pegaz Drobin 0:8
AP Sochaczew – Świt Staroźreby 2:0
Pegaz Drobin – AP Sochaczew 3:2
Zryw Bielsk – Świt Staroźreby 0:4
Pegaz Drobin – Świt Staroźreby 6:1
Zryw Bielsk – AP Sochaczew 1:3

 

mecz wyniki
FA Płock – Soccer Delta Słupno 0:1
Stegny Wyszogród – SSM Wisła I Płock 0:10
Soccer Delta Słupno – Stegny Wyszogród 4:0
FA Płock – SSM Wisła I Płock 1:6
Soccer Delta Słupno – SSM Wisła I Płock 1:2
FA Płock – Stegny Wyszogród 3:1
SSM Wisła II Płock – Kasztelan Sierpc 0:4
Stoczniowiec Płock – FA Gostynin 0:1
Mazur Gostynin – SSM Wisła II Płock 0:1
Kasztelan Sierpc – Stoczniowiec Płock 3:1
FA Gostynin – Mazur Gostynin 3:2
SSM Wisła II Płock – Stoczniowiec Płock 4:0
Kasztelan Sierpc – FA Gostynin 1:3
Mazur Gostynin – Stoczniowiec Płock 2:1
SSM Wisła II Płock – FA Gostynin 3:1
Kasztelan Sierpc – Mazur Gostynin 4:0

——————————————————————————————————————————-

Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa I
1 AMATOR Maszewo 09 09-01
2 KASZTELAN Sierpc 06 16-02
3 GKS Góra 03 01-13
4 ZRYW Bielsk 00 00-02

Grupa II
1 SOCCER DELTA Słupno 07 05-03
2 FA Gostynin 04 03-02
3 SSM WISŁA Płock 04 05-05
4 AP Sochaczew 01 03-06

Grupa III
1 SSM WISŁA I Płock 09 08-01
2 UNIA Iłów 06 07-04
3 MAZUR Gostynin 03 05-07
4 STOCZNIOWIEC Płock 00 01-09

Grupa IV
1 PEGAZ Drobin 12 19-01
2 FA Płock 09 12-05
3 ŚWIT Staroźreby 06 10-11
4 START Proboszczewice 03 05-13
5 STEGNY Wyszogród 00 02-17

niedziela 4 października 2015 r. – boisko Winiary

mecz wyniki
Mazur Gostynin – Unia Iłów 2:4
Stoczniowiec Płock – SSM Wisła I Płock 0:4
Unia Iłów – Stoczniowiec Płock 2:0
Mazur Gostynin – SSM Wisła I Płock 0:2
Unia Iłów – SSM Wisła I Płock 1:2
Mazur Gostynin – Stoczniowiec Płock 3:1
Start Proboszczewice – Pegaz Drobin 0:4
FA Płock – Stegny Wyszogród 4:0
Świt Staroźreby – Start Proboszczewice 4:1
Pegaz Drobin – FA Płock 3:1
Stegny Wyszogród – Świt Staroźreby 2:5
Start Proboszczewice – FA Płock 1:4
Pegaz Drobin – Stegny Wyszogród 8:0
Świt Staroźreby – FA Płock 1:3
Start Proboszczewice – Stegny Wyszogród 3:1
Pegaz Drobin – Świt Staroźreby 4:0

 

mecz wyniki
Kasztelan Sierpc – Amator Maszewo 1:2
GKS Góra – Zryw Bielsk 1:0
Amator Maszewo – GKS Góra 6:0
Kasztelan Sierpc – Zryw Bielsk 8:0
Amator Maszewo – Zryw Bielsk 1:0
Kasztelan Sierpc – GKS Góra 7:0
SSM Wisła II Płock – FA Gostynin 0:2
Soccer Delta Płock – AP Sochaczew 2:1
FA Gostynin – Soccer Delta Słupno 0:1
SSM Wisła II Płock – AP Sochaczew 3:1
FA Gostynin – AP Sochaczew 1:1
SSM Wisła II Płock – Soccer Delta Słupno 2:2