jesień 17/18

ORLEN Płocka Liga Orlik U-11

log_or                logo_orlik

 

Oświadczenie o ważności badań lekarskich i udziału -> pobierz

 

Runda jesienna 2017/2018
Grupa ZŁOTA

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 SSM I WISŁA Płock 34 79-10
2 SSM II WISŁA Płock 33 68-19
3 FEA Gostynin 18 27-08
4 Amator Maszewo 14 16-16
5 AP Sochaczew 14 22-39
6 Królewscy Płock 13 34-41
7 Stoczniowiec Płock 09 27-38
8 Young Champions Płock 08 17-27
9 Orkan Sochaczew 00 08-97

Grupa SREBRNA

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Mazur Gostynin 38 66-06
2 Świt Staroźreby 29 64-14
3 Kasztelan Białe Błoto 24 48-20
4 Start Proboszczewice 18 28-17
5 Sparta Mochowo 15 26-27
6 Wisła Główina Sobowo 10 14-56
7 Błękitni Gąbin 09 09-29
8 Zryw Bielsk 04 13-34
9 Mazowia  Słubice 00 03-68

 

Regulamin ->  pobierz  

niedziela  1 października 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A AP Sochaczew – Young Champions Płock  4:2
g. 09:40/A Orkan Sochaczew – SSM II Wisła Płock 0:13
g. 10:20/A Stoczniowiec Płock – SSM I Wisła Płock 1:14
g. 11:00/A Amator Maszewo – FEA Gostynin 0:2
g. 11:40/A Orkan Sochaczew – Królewscy Płock 1:9
g. 12:20/A SSM I Wisła Płock – SSM II Wisła Płock 3:2
———————————————————-
g. 09:00/B Wisła Główina Sobowo – Świt Staroźreby 0:12
g. 09:40/B Mazur Gostynin – Start Proboszczewice 1:0
g. 10:20/B Błękitni Gąbin – Kasztelan Białe Błoto 1:6
g. 11:00/B Mazowia Słubice – Zryw Bielsk 1:7
g. 11:40/B Mazur Gostynin – Sparta Mochowo 3:0
g. 12:20/B Błękitni Gąbin – Świt Staroźreby 1:8

 

niedziela  22 październik 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A SSM II Wisła Płock – FEA Gostynin 1:0
g. 09:40/A Young Champions Płock  – Amator Maszewo 2:3
g. 10:20/A Królewscy Płock – Stoczniowiec Płock 7:5
g. 11:00/A AP Sochaczew – Orkan Sochaczew 6:3
g. 11:40/A Young Champions Płock – SSM II Wisła Płock 0:4
g. 12:20/A Królewscy Płock – FEA Gostynin 5:4
g. 13:00/A AP Sochaczew – Amator Maszewo 1:5
g. 13:40/A Orkan Sochaczew – Stoczniowiec Płock 1:9
g. 14:20/A Królewscy Płock – SSM I Wisła Płock 2:4
g. 15:00/A AP Sochaczew – SSM I Wisła Płock 2:2
g. 15:40/A Orkan Sochaczew – FEA Gostynin 0:9
———————————————————-
g. 09:00/B Start Proboszczewice – Zryw Bielsk 3:1
g. 09:40/B Świt Staroźreby – Mazowia Słubice 16:0
g. 10:20/B Sparta Mochowo – Błękitni Gąbin 3:0
g. 11:00/B Wisła Główina Sobowo – Mazur Gostynin 1:11
g. 11:40/B Świt Staroźreby – Kasztelan Białe Błoto 3:0
g. 12:20/B Sparta Mochowo – Zryw Bielsk 6:1
g. 13:00/B Wisła Główina Sobowo – Mazowia Słubice 4:2
g. 13:40/B Mazur Gostynin – Błękitni Gąbin 2:0
g. 14:20/B Sparta Mochowo – Start Proboszczewice 1:4
g. 15:00/B Wisła Główina Sobowo – Kasztelan Białe Błoto 0:8
g. 15:20/B Mazur Gostynin – Zryw Bielsk 3:0

 

niedziela  29 październik 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Orkan Sochaczew – Amator Maszewo 1:2
g. 09:40/A AP Sochaczew – FEA Gostynin 1:4
g. 10:20/A Królewscy Płock – SSM II Wisła Płock 2:9
g. 11:00/A Young Champions Płock – SSM I Wisła Płock 0:2
g. 11:40/A Stoczniowiec Płock – FEA Gostynin 0:2
g. 12:20/A Orkan Sochaczew – SSM I Wisła Płock 0:14
g. 13:00/A AP Sochaczew – SSM II Wisła Płock 1:12
g. 13:40/A Królewscy Płock – Young Champions Płock 3:2
g. 14:20/A Amator Maszewo – SSM I Wisła Płock 0:1
g. 15:00/A Stoczniowiec Płock – SSM II WIsła Płock 3:7
g. 15:40/A Orkan Sochaczew – Young Champions Płock 1:3
———————————————————-
g. 09:00/B Mazur Gostynin – Mazowia Słubice 5:0
g. 09:40/B Wisła Główina Sobowo – Zryw Bielsk 3:0
g. 10:20/B Sparta Mochowo – Kasztelan Białe Błoto 2:3
g. 11:00/B Świt Staroźreby – Start Proboszczewice 5:2
g. 11:40/B Błękitni Gąbin – Zryw Bielsk 3:0
g. 12:20/B Mazur Gostynin – Kasztelan Białe Błoto 7:1
g. 13:00/B Wisła Główina Sobowo – Start Proboszczewice 0:6
g. 13:40/B Sparta Mochowo – Świt Staroźreby 2:5
g. 14:20/B Mazowia Słubice – Kasztelan Białe Błoto 0:13
g. 15:00/B Błękitni Gąbin – Start Proboszczewice 1:2
g. 15:20/B Mazur Gostynin – Świt Staroźreby 1:1

  

niedziela  05 listopada 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Amator Maszewo – Orkan Sochaczew 4:1
g. 09:40/A FEA Gostynin – AP Sochaczew 0:1
g. 10:20/A SSM I Wisła Płock – Królewscy Płock 7:1
g. 11:00/A SSM I Wisła Płock – Young Champions Płock 6:1
g. 11:40/A FEA Gostynin – Stoczniowiec Płock 3:0
g. 12:20/A SSM I Wisła Płock – Orkan Sochaczew 15:0
g. 13:00/A SSM II Wisła Płock – AP Sochaczew 3:1
g. 13:40/A Young Champions Płock – Orkan Sochaczew 4:0
g. 14:20/A SSM II Wisła Płock – Amator Maszewo 6:0
g. 15:00/A SSM II WIsła Płock – Stoczniowiec Płock 5:1
g. 15:40/A Young Champions Płock – Królewscy Płock 1:1
———————————————————-
g. 09:00/B Mazowia Słubice – Mazur Gostynin 0:13
g. 09:40/B Zryw Bielsk – Wisła Główina Sobowo 2:2
g. 10:20/B Kasztelan Białe Błoto – Sparta Mochowo 3:0
g. 11:00/B Start Proboszczewice – Świt Staroźreby 0:2
g. 11:40/B Zryw Bielsk – Błękitni Gąbin 0:1
g. 12:20/B Kasztelan Białe Błoto – Mazur Gostynin 0:4
g. 13:00/B Start Proboszczewice – Wisła Główina Sobowo 4:1
g. 13:40/B Świt Staroźreby – Sparta Mochowo 3:0
g. 14:20/B Kasztelan Białe Błoto – Mazowia Słubice 3:0
g. 15:00/B Start Proboszczewice – Błękitni Gąbin 0:1
g. 15:20/B Świt Staroźreby – Mazur Gostynin 2:2

 

niedziela  12 listopada 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A FEA Gostynin – SSM II Wisła Płock -:-
g. 09:40/A Amator Maszewo  – Young Champions Płock 1:1
g. 10:20/A Stoczniowiec Płock – Królewscy Płock 4:1
g. 11:00/A Orkan Sochaczew – AP Sochaczew 0:3
g. 11:40/A SSM II Wisła Płock – Young Champions Płock 2:1
g. 12:20/A FEA Gostynin – Orkan Sochaczew 3:0
g. 13:00/A Amator Maszewo – AP Sochaczew 1:1
g. 13:40/A Stoczniowiec Płock – Orkan Sochaczew 3:0
g. 14:20/A SSM II Wisła Płock – Królewscy Płock 4:3
g. 15:00/A SSM I Wisła Płock – AP Sochaczew 7:1
g. 15:40/A FEA Gostynin – Królewscy Płock -:-
———————————————————-
g. 09:00/B Zryw Bielsk – Start Proboszczewice 0:4
g. 09:40/B Mazowia Słubice – Świt Staroźreby 0:4
g. 10:20/B Błękitni Gąbin – Sparta Mochowo 0:3
g. 11:00/B Mazur Gostynin – Wisła Główina Sobowo 6:0
g. 11:40/B Kasztelan Białe Błoto – Świt Staroźreby 6:3
g. 12:20/B Zryw Bielsk – Sparta Mochowo 2:5
g. 13:00/B Mazowia Słubice – Wisła Główina Sobowo 0:3
g. 13:40/B Błękitni Gąbin – Mazur Gostynin 1:5
g. 14:20/B Start Proboszczewice – Sparta Mochowo 3:4
g. 15:00/B Kasztelan Białe Błoto – Wisła Główina Sobowo 5:0
g. 15:20/B Zryw Bielsk – Mazur Gostynin 0:3

 

 

niedziela  styczeń 2018 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Young Champions Płock – AP Sochaczew -:-
g. 09:40/A SSM II Wisła Płock – Orkan Sochaczew -:-
g. 10:20/A SSM I Wisła Płock – Stoczniowiec Płock -:-
g. 11:00/A FEA Gostynin – Amator Maszewo -:-
g. 11:40/A Królewscy Płock – Orkan Sochaczew -:-
g. 12:20/A Young Champions Płock – Stoczniowiec Płock -:-
g. 13:00/A SSM II Wisła Płock – Amator Maszewo -:-
g. 13:40/A SSM I Wisła Płock – FEA Gostynin -:-
g. 14:20/A AP Sochaczew – Stoczniowiec Płock -:-
g. 15:00/A Królewscy Płock – Amator Maszewo -:-
g. 15:40/A Young Champions Płock – FEA Gostynin -:-
———————————————————-
g. 09:00/B Świt Staroźreby – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 09:40/B Start Proboszczewice – Mazur Gostynin -:-
g. 10:20/B Kasztelan Białe Błoto – Błękitni Gąbin -:-
g. 11:00/B Zryw Bielsk – Mazowia Słubice -:-
g. 11:40/B Sparta Mochowo – Mazur Gostynin -:-
g. 12:20/B Świt Staroźreby – Błękitni Gąbin -:-
g. 13:00/B Start Proboszczewice – Mazowia Słubice -:-
g. 13:40/B Kasztelan Białe Błoto – Zryw Bielsk -:-
g. 14:20/B Wisła Główina Sobowo – Błękitni Gąbin -:-
g. 15:00/B Sparta Mochowo – Mazowia Słubice -:-
g. 15:20/B Świt Staroźreby – Zryw Bielsk -:-

 

 

niedziela  styczeń 2018 r. 
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Amator Maszewo – Królewscy Płock -:-
g. 09:40/A FEA Gostynin – SSM I Wisła Płock -:-
g. 10:20/A AP Sochaczew – Królewscy Płock -:-
g. 11:00/A Stoczniowiec Płock – Amator Maszewo -:-
g. 11:40/A Królewscy Płock – AP Sochaczew -:-
g. 12:20/A Stoczniowiec Płock – Young Champions Płock -:-
g. 13:00/A Amator Maszewo – Stoczniowiec Płock -:-
g. 13:40/A FEA Gostynin – Young Champions Płock -:-
g. 14:20/A SSM II Wisła Płock – SSM I Wisła Płock 0:4
g. 15:00/A Stoczniowiec Płock – AP Sochaczew -:-
g. 15:40/A Amator Maszewo – SSM II Wisła Płock -:-
———————————————————-
g. 09:00/B Błękitni Gąbin – Mazowia Słubice -:-
g. 09:40/B Zryw Bielsk – Kasztelan Białe Błoto -:-
g. 10:20/B Wisła Główina Sobowo – Sparta Mochwowo -:-
g. 11:00/B Kasztelan Białe Błoto – Start Proboszczewice -:-
g. 11:40/B Sparta Mochowo – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 12:20/B Mazowia Słubice – Start Proboszczewice -:-
g. 13:00/B Mazowia Słubice – Błękitni Gąbin -:-
g. 13:40/B Błękitni Gąbin – Wisłą Główina Sobowo -:-
g. 14:20/B Start Proboszczewice – Kasztelan Białe Błoto -:-
g. 15:00/B Mazowia Słubice – Sparta Mochowo -:-
g. 15:20/B Zryw Bielsk – Świt Staroźreby -:-

 

 

——————————————————————————–