Rozgrywki Płockiej Ligi Żak U-9

Poniżej zamieszczamy harmonogram rozgrywek Płockiej Ligi Żak U-9. Przypominamy, że ze względu na pandemię COVID-19 na turniejach pojawiają się trenerzy z zawodnikami (bez publiczności-kibiców). Wymogiem uczestnictwa jest posiadanie  wypełnionego oświadczenia COVID-19. 

Harmonogram rozgrywek -> pobierz
Oświadczenie -> pobierz

 

Rozgrywki Płockiej Ligi Żak U-8

Poniżej zamieszczamy harmonogram rozgrywek Płockiej Ligi Żak U-8. Przypominamy, że ze względu na pandemię COVID-19 na turniejach pojawiają się trenerzy z zawodnikami (bez publiczności-kibiców). Wymogiem uczestnictwa jest posiadanie  wypełnionego oświadczenia COVID-19. 

Harmonogram rozgrywek -> pobierz
Oświadczenie -> pobierz

 

Zestawienie grup młodzieżowych U-8 – U-11

Komisja Gier MZPN Delegatura Płock informuje, iż w załączniku poniżej zamieszcza zestawienie grup młodzieżowych U-8 – U-11 na sezon 2020/2021.
Zainteresowane kluby prosimy o dokonanie ewentualnych korekt – najpóźniej do dnia 25 sierpnia 2020 roku, przesyłając info na adres: pozpn@plo.pl.  

 

Zestawienie -> pobierz

Zmarł TOMASZ WRÓBEL

Z ogromnym żalem i wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 17 sierpnia 2020 roku zmarł w wieku 59 lat Przewodniczący Komisji Sędziowskiej Delegatury Mazowieckiego ZPN w Radomiu, nasz Kolega Tomasz Wróbel.

W organizacji sędziowskiej, oprócz wykonywania obowiązków sędziego piłkarskiego oraz obserwatora, piastował różne funkcje w strukturach Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Radomiu i Kolegium Sędziów Mazowieckiego ZPN.

Od początku sezonu 2015/2016  Przewodniczący WS w Radomiu (obecnie KS Delegatury Radom).

Odszedł od nas Człowiek prawy i szlachetny o nieocenionych zaletach charakteru, Mistrz i Nauczyciel dla wielu pokoleń adeptów sędziowania. Pozostanie w naszej pamięci jako Osoba pełna pasji, działacz społeczny, oddany całym sercem organizacji sędziowskiej, a przede wszystkim przepełniony dobrem i życzliwością dla innych.

Rodzinie i bliskim zmarłego Kolegi składamy wyrazy głębokiego współczucia. 

Informacje nt. uroczystości pogrzebowych zostaną podane w późniejszym terminie. 

Zarząd Komisji Sędziowskiej Delegatura Płock

Komunikat Komisji d/s Bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich

Szanowni Państwo,

    Komisja d/s Bezpieczeństwa zwraca się z apelem do klubów zrzeszonych na terenie MZPN Delegatury Płock, aby podczas organizacji meczów mistrzowskich stosować bezwzględnie zasady bezpieczeństwa dotyczące COVID-19, opracowane i zatwierdzone przez Zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. 
Prosimy o poważne potraktowanie zagadnienia, gdyż w przypadku pojawienia się ogniska COVID-19 na Państwa obiekcie podczas organizacji zawodów, przy braku zastosowania zaleceń, grożą wysokie konsekwencje finansowe ze strony SANEPID-u.

Przewodniczący Komisji d/s Bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich
Marek Ledzion

Zasady bezpieczeństwa uczestników meczów -> pobierz

Oświadczenie -> pobierz

III runda Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock

Przed nami III runda Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatury Płock w sezonie 2020/2021. 
Komisja Gier MZPN Delegatura Płock informuje, że mecze zaplanowano na dzień 9 sierpnia 2020 r. Jednocześnie ze względu na rozgrywki  IV ligi, pary w których uczestniczą IV-ligowcy swoje mecze rozegrają w dniu 12 sierpnia (środa).

 

harmonogram i zestawienie par Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock – sezon 2020/2021 -> pobierz