Szkolenie dla trenerów i nie tylko

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów , nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców, oraz wszystkich miłośników piłki nożnej, które odbędzie się 23.04.2019 r. (WTOREK) w Płocku w godzinach 16.00 – 19.30

Siedziba POZPN, Stadion klubu Wisła Płock ul. Łukasiewicza 34
szczegóły na laczynaspilka.pl 

 

Pozdrawiam,
Maciej Anglart
Trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. mazowieckim

 

 

 

Kurs Pierwszej Pomocy

Informujemy, że organizujemy dla przedstawicieli klubów zrzeszonych w POZPN Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Uruchomienie kursu uwarunkowane jest ilością chętnych kandydatów. Zgłoszenia należy przesyłać pod adres: pozpn@plo.pl.

Łączymy się w bólu

Składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia naszemu Koledze i Przyjacielowi Andrzejowi Staśko z powodu śmierci mamy.

Jesteśmy z Tobą
Prezes, Pracownicy i Działacze
Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

Kibicujemy Wiśle !

Witam serdecznie,

W imieniu klubu Wisła Płock S.A., chcielibyśmy serdecznie zaprosić dzieci z grup młodzieżowych Waszych klubów na mecz 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin.

Spotkanie odbędzie się w piątek 29 marca o godz. 18:00.

Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w pojedynku rozgrywanym w ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy, to wypełnić listę, na której wystarczy wpisać imiona, nazwiska i numery PESEL dzieci oraz opiekunów, których liczba nie powinna być większa niż jeden na 10-15 dzieci.. Pamiętajcie, że opiekun musi mieć skończone 18 lat. Przygotowany do wypełnienia formularz znajdziecie w załączeniu.

Poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej do środy 27 marca do godziny 12:00, należy: dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w budynku klubowym przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, ewentualnie przesłać faksem (nr 24/3676524) lub na adres e-mail: mateusz.lenkiewicz@wisla.plock.pl.

formularz -> pobierz

———————————————————————-
Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Marzec
Wiceprezes Zarządu
WISŁA PŁOCK S.A.

Kursokonferencja szkoleniowa dla trenerów piłki nożnej

W tym roku Konferencja organizowana będzie na obiektach Legii Warszawa. Uczestnicy konferencji STPN będą także mogli, dzięki współpracy merytorycznej z Legią, uczestniczyć w dniu 1 maja, w godzinach rannych, w panelach szkoleniowych kongresu Science4Football. Szczegółowy plan konferencji na stronie internetowej STPN.

Prelegenci: Jerzy Brzęczek, Dariusz Wosz, Edward Klejndinst, Dariusz Śledziewski, Wojciech Tomaszewski, Marek Śledź, Jacek Zieliński. Goście Specjalni: Henryk Kasperczak, Andrzej Strejlau, Antoni Piechniczek, Jan Urban, Michał Probierz, Jacek Magiera
ILOŚĆ MIEJSC – 200.

Szczegóły konferencji -> pobierz