Kursy dla trenerów

wszkolInformujemy wszystkich zainteresowanych trenerów – kandydatów, chętnych uczestnictwa w kursach UEFA A, B i C organizowanych przez MZPN na terenie POZPN o ponownej rekrutacji.
Uruchomienie kursów uwarunkowane jest od liczby kandydatów.

szczegółowe informacje dotyczące dokumentacji i kursów -> pobierz

Wniosek -> pobierz

 

Obchody 40-lecia POZPN

biuroPrzypominam wszystkim zainteresowanym przedstawicielom klubów, którzy jeszcze nie odebrali zaproszeń o wizytę w biurze POZPN.

Jednocześnie przypominam wszystkim, że swój udział w obchodach należy potwierdzić najpóźniej do dnia 8 grudnia 2017 roku. Brak potwierdzenia spowodują skreślenie z listy gości 40-lecia POZPN.

Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN

losowanie_mW dniu 22 listopada 2017 roku o godzinie 12:30 w siedzibie POZPN odbędzie się losowanie grup Klubowego Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa POZPN. Przypominamy, że turniej odbędzie się w dniu 16 grudnia 2017 na kompleksie boisk „pod balonem” przy ul. Łukasiewicza 34. Do turnieju zgłosiło się 20 drużyn, które zagrają w 5 grupach po 4 drużyny.  Do ćwierćfinałów awansują zwycięzcy grup, natomiast brakujące trzy drużyny uzupełnią zwycięzcy trzech meczy (drużyny z 2 miejsc w grupie i 3 z najlepszym bilansem).