2016/2017

logo_orlik

 

logo_mikołajkowe

 

Turniej Mikołajkowy Płockiej Ligi Orlik U-11
11.12.2016 r.
Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa A
1 PEGAZ Drobin 12 38-03
2 SSM WISŁA Płock 09 40-03
3 FA II Płock 06 05-14
4 MAZUR Gostynin 03 03-23
5 MAZOWIA Słubice 00 00-43
Grupa B
1 FA Gostynin 09 20-01
2 FA Płock 06 13-03
3 ULKS Ciółkowo 01 02-12
4 ORKAN Sochaczew 01 02-14
Grupa C
1 SSM II WISŁA Płock 07 12-01 
2 SOCCER Słupno 06 10-02
3 KRÓLEWSCY Płock 04 09-11
4 KASZTELAN Sierpc 00 00-17

Terminarz i Wyniki Grupa A


godz. mecz wyniki
09:00/A Pegaz Drobin – SSM Wisła Płock 3:2
09:30/A Mazur Gostynin – FA II Płock 0:2
10:00/A Mazowia Słubice – SSM Wisła Płock 0:18
10:30/A Pegaz Drobin – Mazur Gostynin 8:0
11:00/A Mazowia Słubice – FA II Płock 0:2
11:30/A SSM WISŁA Płock – Mazur Gostynin 13:0
12:00/A FA II Płock – Pegaz Drobin 1:7
12:30/A Mazowia Słubice – Mazur Gostynin 0:3
13:00/A FA II Płock – SSM Wisła Płock 0:7
13:30/A Mazowia Słubice – Pegaz Drobin 0:20

Terminarz i Wyniki Grupa B

 

godz. mecz wyniki
09:00/B FA Gostynin – FA Płock 2:0
09:30/B Orkan Sochaczew – ULKS Ciółkowo 1:1
10:00/B FA Gostynin – ULKS Ciółkowo 4:0
10:30/B FA Płock – Orkan Sochaczew 6:0
11:00/B FA Gostynin – Orkan Sochaczew  7:1
11:30/B FA Płock – ULKS Ciółkowo 7:1

Terminarz i Wyniki Grupa C

 

godz. mecz wyniki
12:00/B Królewscy Płock – SSM II Wisła Płock 1:1
12:30/B Kasztelan Sierpc – Soccer Słupno 0:4
13:00/B SSM II Wisła Płock – Kasztelan Sierpc 10:0
13:30/B Królewscy Płock – Soccer Słupno 1:6
14:00/A SSM II Wisła Płock – Soccer Słupno 1:0
14:00/B Królewscy Płock – Kasztelan Sierpc 7:0

 o miejsca I – VIII

godz.       mecz nr 1 – 1/4 finału      wyniki
14:30/A PEGAZ Drobin  – KRÓLEWSCY Płock 5:0
godz. mecz nr 2 – 1/4 finału wyniki
14:30/B SSM Wisła Płock  – SSM II WISŁA Płock 4:3
godz. mecz nr 3 – 1/4 finału wyniki
15:00/A FA Gostynin  – FA II Płock 9:0
godz. mecz nr 4 – 1/4 finału wyniki
15:00/B FA Płock  – SOCCER Słupno 4:1
godz. 1/2 finału wyniki
15:30/A PEGAZ Drobin  – FA Gostynin 2:3
godz. 1/2 finału wyniki
15:30/B SSM Wisła Płock  – FA Płock 4:0
godz. o miejsce III wyniki
16:00/B FA Płock – PEGAZ Drobin 3:2
godz. o miejsce I wyniki
16:00/A SSM Wisła Płock  – FA Gostynin 1:0