2015/2016

logo_orlik

 

logo_mikołajkowe

 

Turniej Mikołajkowy Płockiej Ligi Orlik U-11
13.12.2015 r.
Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa A
1 SSM WISŁA Płock
09 17-01
2 ŚWIT Staroźreby 06 05-04
3 STEGNY Wyszogród 03 03-09
4 UNIA Iłów 00 04-14
Grupa B
1 FA Gostynin 09 08-01
2 PEGAZ Drobin 06 10-03
3 FA Płock 03 04-04
4 ZRYW Bielsk 00 00-14
Grupa C
1 KASZTELAN Sierpc 06 07-04
2 AP Sochaczew 06 06-03
3 STOCZNIOWIEC Płock 04 03-03
4 START Proboszczewice 01 01-07
Grupa D
1 SOCCER DELTA SŁUPNO 09 12-01
2 MAZUR Gostynin 04 03-04
3 AMATOR Maszewo 03 09-09
4 GKS Góra 01 01-11
       

Terminarz i Wyniki Grupa A


godz. mecz wyniki
09:00/A SSM WISŁA Płock – ŚWIT Staroźreby 2:0
09:20/A UNIA Iłów – STEGNY Wyszogród 1:3
09:40/A ŚWIT Staroźreby – UNIA Iłów 3:2
10:00/A SSM WISŁA Płock – STEGNY Wyszogród 6:0
10:20/A ŚWIT Staroźreby – STEGNY Wyszogród 2:0
10:40/A SSM WISŁA Płock – UNIA Iłów 9:1

Terminarz i Wyniki Grupa B

 

godz. mecz wyniki
09:00/B ZRYW Bielsk – PEGAZ Drobin 0:7
09:20/B FA Płock – FA Gostynin 0:2
09:40/B PEGAZ Drobin – FA Płock 2:0
10:00/B ZRYW Bielsk – FA Gostynin 0:3
10:20/B PEGAZ Drobin – FA Gostynin 1:3
10:40/B ZRYW Bielsk – FA Płock 0:4

Terminarz i Wyniki Grupa C

 

godz. mecz wyniki
11:00/A START Proboszczewice – KASZTELAN Sierpc 0:3
11:20/A AP Sochaczew – STOCZNIOWIEC Płock 1:0
11:40/A KASZTELAN Sierpc – AP Sochaczew 3:2
12:00/A START Proboszczewice – STOCZNIOWIEC Płock 1:1
12:20/A KASZTELAN Sierpc – STOCZNIOWIEC Płock 1:2
12:40/A START Proboszczewice – AP Sochaczew 0:3

 

Terminarz i Wyniki Grupa D

 

godz. mecz wyniki
11:00/B GKS Góra – SOCCER DELTA Słupno 0:4
11:20/B AMATOR Maszewo – MAZUR Gostynin 1:3
11:40/B SOCCER DELTA Słupno – AMATOR Maszewo 5:1
12:00/B GKS Góra – MAZUR Gostynin 0:0
12:20/B SOCCER DELTA Słupno – MAZUR Gostynin 3:0
12:40/B GKS Góra – AMATOR Maszewo 1:7

 

o miejsca IX – XVI

godz. mecz nr 1 wyniki
13:00/A UNIA Iłów – START Proboszczewice 0:0 k. 5:4 
godz. mecz nr 2 wyniki
13:00/B ZRYW Bielsk – GKS Góra 1:0
godz. mecz nr 3 wyniki
13:20/A STEGNY Wyszogród – STOCZNIOWIEC Płock 1:2
godz. mecz nr 4 wyniki
13:20/B FA Płock – AMATOR Maszewo 1:3 
godz. o miejsce XV wyniki
13:40/A GKS Góra START Proboszczewice 1:1 k. 1:2
godz. o miejsce XIII wyniki
13:40/B ZRYW Bielsk UNIA Iłów 4:3
godz. o miejsce XI wyniki
14:00/A FA Płock STEGNY Wyszogród 2:1
godz. o miejsce IX wyniki
14:00/B AMATOR Maszewo STOCZNIOWIEC Płock 2:1

o miejsca I – VIII

godz. mecz nr 1 – 1/4 finału wyniki
14:20/A SSM WISŁA Płock – AP Sochaczew 3:0
godz. mecz nr 2 – 1/4 finału wyniki
14:20/B ŚWIT Staroźreby – KASZTELAN Sierpc 0:2
godz. mecz nr 3 – 1/4 finału wyniki
14:40/A FA Gostynin – MAZUR Gostynin 1:1 k. 3:4
godz. mecz nr 4 – 1/4 finału wyniki
14:40/B PEGAZ Drobin – SOCCER DELTA Słupno  0:1
godz. przegrani 1/4 finału wyniki
15:00/A AP Sochaczew FA Gostynin 1:5
godz. przegrani 1/4 finału wyniki
15:00/B ŚWIT Staroźreby PEGAZ Drobin 0:2
godz. 1/2 finału wyniki
15:20/A SSM WISŁA Płock MAZUR Gostynin 2:1
godz. 1/2 finału wyniki
15:20/B KASZTELAN Sierpc SOCCER DELTA Słupno 1:1 k. 3:2
godz. o miejsce VII wyniki
15:40/B ŚWIT Staroźreby AP Sochaczew 0:1
godz. o miejsce V wyniki
15:40/A PEGAZ Drobin FA Gostynin 2:1
godz. o miejsce III wyniki
16:00/B MAZUR Gostynin SOCCER DELTA Słupno 0:3
godz. o miejsce I wyniki
16:00/A SSM WISŁA Płock KASZTELAN Sierpc 2:1