Szkolenie sędziowskie+egzaminy poprawkowe

pilka_bramka1111.Informujemy Kolegów,że najbliższe szkolenie dla sędziów i obserwatorów odbędzie się dn.11.04.2017 r. o godz.17.30 na Stadionie Wisły. Szkolenie poprowadzi  Piotr Tenczyński – członek Kolegium Sędziów PZPN. Z uwagi na fakt poważnego traktowania przez Kolegów dotychczasowych szkoleń liczę na niezawodne przybycie !!! Obecność obowiązkowa!!!

2.Ponadto informuję,że poprawkowe egzaminy biegowe odbędą się również 11 kwietnia br. ( wtorek) o godz.16.00 na Stadionie Miejskim w Płocku, po uprzednim wpłaceniu 50 PLN u Kol.Marcina Kurowskiego.  

GRAMY DO JEDNEJ BRAMKI – SĘDZIOWSKIE PRZESŁANIE.

RESPECT   
W ten weekend rozpoczynamy zmagania rundy wiosennej, sezonu rozgrywkowego 2016/17 ( IV liga oraz niektóre grupy młodzieżowe już ten start mają za sobą). Zapewne runda ta, wyłoni triumfatorów oraz tych którzy, niestety poniosą porażkę. Jedni będą zadowoleni z osiągnięć, awansów, a inni nie, porażka oraz spadek.

Środowisko sędziowskie docenia duży wkład z  uszanowaniem dla włożonej pracy szkoleniowej przez trenerów, zaangażowania zawodników oraz pracy działaczy sportowych i aktywności klubów. W tej drużynie jest także praca wykonywana przez sędziów, która bardzo często wiąże się z dużą odpowiedzialnością, poświęceniem oraz bezwątpienia presją.

Apelujemy do wszystkich o zachowanie zasad ogólnie przyjętej kultury, wyrozumienia, szacunku oraz rozwagi w ocenie pracy sędziów. czytaj więcej

Szkolenie sędziowskie i egzaminy poprawkowe.

znakInformuję, że w dn. 28 marca 2017 r. o godz.17.30 odbędzie się kolejne szkolenie sędziowskie na Stadionie Wisły Płock. Obecność na szkoleniu obowiązkowa!  Jednocześnie informuję ,że  termin poprawkowy egzaminu pisemnego odbędzie się również 28 marca o godz. 16.45  na Stadionie Wisły po wcześniejszym dokonaniu wpłaty w wysokości 50 PLN u Referenta Finansowego- Marcina Kurowskiego. 

EGZAMIN POPRAWKOWY Z BIEGÓW PLANOWANY JEST NA 11 KWIETNIA 2017 R.