Szkolenie sędziów +egzaminy poprawkowe

gwizdekPrzypominamy,że w dn.19 września 2017 r. o godz.18.00 odbędzie się kolejne szkolenie dla sędziów i obserwatorów POZPN  na Stadionie WISŁY, ul.Łukasiewicza 34. Obecność obowiązkowa!!!

Natomiast w tym samym dniu o godz.16.00  na Stadionie Miejskim w Płocku rozpoczną się egzaminy poprawkowe oraz I-szy termin dla tych, którzy nie byli w pierwotnym terminie. Plan tych egzaminów wygląda następująco:

16.00- egzamin kondycyjny ,

17.00- egzamin teoretyczny 

Wobec powyższego Kol. Dziepak, Kamiński,Lipiński, Flak, Szczepankiewicz, Dziekański, Rosiak, Tokarski, Piwoński rozpoczynają swoje egzaminy o godz. 17.00- tylko teoria. 

Przypominam,że dla tych,którzy nie zaliczyli egzaminu w pierwszym terminie warunkiem dopuszczenia do poprawek jest wniesienie opłaty przed egzaminem w wysokości 50 PLN. W celu punktualnego rozpoczęcia egzaminu biegowego proszę o wcześniejsze przybycie celem załatwienia formalności ( oświadczenia, opłaty, rozgrzewka, itp.)  

 

 

Szkolenie sędziów i egzaminy poprawkowe.

znakWitam! Przypominany Kol. sędziom i obserwatorom,że dzisiaj tj.07.09.2017 r.  o godz.18.00 jest pierwsze szkolenie na Stadionie Wisły Płock. Szkolenie poprowadzi  sędzia asystent międzynarodowy- Kol. Sokolnicki Paweł. Obecność obowiązkowa!!!

Jednocześnie informuję o następnym szkoleniu w dn.19.09.2017 r. oraz egzaminach poprawkowych również w tym samym dniu  na Stadionie Miejskim.

 

Egzaminy sędziowskie+ szkolenie

wsedzInformujemy ,że biegowych egzaminów sędziowskich w dn.29.08.2017 nie zaliczyli : Szemborski S. Waćkowski B, Mosakowski Ł. Nowicki M. Teorii nie zaliczyli: Rosiak B, Piwoński A, Tokarski, Waćkowski, Flak, Szczepankiewicz K, Dziepak M, Kamiński K, Lipiński A . W/w Koledzy pozostają do dyspozycji Referenta Obsady. Kol. Lipiński i Kamiński z uwagi na zdane egzaminy w Kozienicach będą brani pod uwagę w obsadzie jedynie jako s.asystenci.

Termin poprawki ustalono wstępnie na 19.09.2017 r.. Godzina poprawki będzie podana w późniejszym terminie.

Pierwsze szkolenie sędziowskie odbędzie się 7 września 2017 r. o godz.18.00  na stadionie Wisły.Obecność obowiązkowa !!!

Egzaminy sędziowskie

znakInformujemy Kolegów sędziów, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w dn. 29 sierpnia 2017 r. od godz. 17.00 odbędą się egzaminy sędziowskie na Stadionie Miejskim w Płocku ( ul.Sportowa 3) 

Program egzaminów: 

17:00 – Przyjazd uczestników, sprawy organizacyjne

17:15 – Test Teoretyczny  – klasa Okr, sędziowie próbni+ostatni kurs ( Sala konferencyjna Stadion Miejski)

17:15 –  Test Kondycyjny- sędziowie Klasy A, B + dyspozycyjni 

18:15 – Test teoretyczny  sędziów Klasy „A”,B + dyspozycyjni ( Sala konferencyjna Stadion Miejski) 

18:15 – Test kondycyjny – klasa Okr, sędziowie próbni+ostatni kurs

około 19.15  –  Zakończenie egzaminów

 

  1. Warunkiem przystąpienia do egzaminu kondycyjnego jest posiadania aktualnych badań lekarskich oraz wypełnienie oświadczenia o czystości organizmu – przed egzaminami.
  2. W przypadku braku ważnych badań lekarskich osoby nie zostaną dopuszczone do egzaminów kondycyjnych.
  3. Szczegółowy podział na grupy biegowe zostanie podany w  dniu egzaminów.
  4. Jak już wcześniej zapowiadano (za wyjątkiem sędziów do dyspozycji) biegamy sprinty: 6 x 6,2 sek oraz bieg wytrzymałościowy w czasie 15 sek.    

Egzaminy sędziowskie

znakInformuję Kolegów,że egzaminy sędziowskie WS Płock odbędą się w terminie 29 lub 31.08.2017 r.- termin uściślimy w sierpniu. Obowiązują limity czasowe wg wytycznych PZPN, tj. max. 15 sek. biegu ( nie jak poprzednio 17 sek.) na dystansie 75 m. Również biegi krótkie ( 40m.) wg normalnych wytycznych, czyli 6 x 6,2 sek.

Sędziowie do dyspozycji będą mieli obniżone progi szybkości i wytrzymałości.  

Apeluję o poważne podejście do tematu zwłaszcza ,że termin nieubłaganie się zbliża. Życząc udanych urlopów / wakacji nie zapomnijcie Koledzy o regularnych treningach biegowych i szlifowaniu Przepisów Gry.   

Korekta nr 1-przynależność klas rozgrywkowych

wsedzDecyzją Zarządu Wydziału Sędziowskiego POZPN w dn.04 maja 2017 r. zatwierdzono listy sędziów z przydziałem klas rozgrywkowych na sezon 2017/18. Sędziowie wymienieni jako: DO  DYSPOZYCJI powinni zadeklarować przy opłacie za licencje – wybór klasy rozgrywkowej lecz nie wyższej niż aktualnie posiadane uprawnienia.

Załącznik: lista sędziów z przydziałami klas rozgrywkowych.przydział klas rozgrywkowych 2017-18 

Ps,korekta dot.Kol.Ablewskiego – pozostaje klasa A.

 

 

Szkolenie sędziowskie+egzaminy poprawkowe

pilka_bramka1111.Informujemy Kolegów,że najbliższe szkolenie dla sędziów i obserwatorów odbędzie się dn.11.04.2017 r. o godz.17.30 na Stadionie Wisły. Szkolenie poprowadzi  Piotr Tenczyński – członek Kolegium Sędziów PZPN. Z uwagi na fakt poważnego traktowania przez Kolegów dotychczasowych szkoleń liczę na niezawodne przybycie !!! Obecność obowiązkowa!!!

2.Ponadto informuję,że poprawkowe egzaminy biegowe odbędą się również 11 kwietnia br. ( wtorek) o godz.16.00 na Stadionie Miejskim w Płocku, po uprzednim wpłaceniu 50 PLN u Kol.Marcina Kurowskiego.  

Szkolenie sędziowskie i egzaminy poprawkowe.

znakInformuję, że w dn. 28 marca 2017 r. o godz.17.30 odbędzie się kolejne szkolenie sędziowskie na Stadionie Wisły Płock. Obecność na szkoleniu obowiązkowa!  Jednocześnie informuję ,że  termin poprawkowy egzaminu pisemnego odbędzie się również 28 marca o godz. 16.45  na Stadionie Wisły po wcześniejszym dokonaniu wpłaty w wysokości 50 PLN u Referenta Finansowego- Marcina Kurowskiego. 

EGZAMIN POPRAWKOWY Z BIEGÓW PLANOWANY JEST NA 11 KWIETNIA 2017 R.