Przypomnienie o zasadach organizacji meczów w dobie Pandemii COVID-19

Szanowni Państwo,

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń mecze we wszystkich kategoriach wiekowych muszą odbywać się bez udziału publiczności, niezależnie od tego czy dany powiat znajduje się w strefie żółtej czy czerwonej. Na obiekcie podczas jego trwania może przebywać maksymalnie 25 osób z każdej drużyny wpisanych do protokołu z zawodów z wyłączeniem obsługi organizatora (tj. osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo podczas meczu, których (w związku z brakiem kibiców) ilość w poszczególnych meczach po analizie ryzyka ustala gospodarz zawodów, opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator, akredytowani przedstawiciele mediów, obsługa techniczna obiektu).

Nowe wytyczne weszły w życie od soboty, 17 października 2020 roku.

Płockie Ligi Żak U-9 i Orlik U-10

W dniach 24 i 25 kwietnia 2021 roku startują rozgrywki Płockich Lig Żak U-9 i Orlik U-10. Turnieje odbywać się będą przy zachowaniu obostrzeń związanych z Pandemią COVID-19 bez udziału publiczności.
Każdy zawodnik i trener uczestniczący w  turnieju zobowiązany jest do przekazania oświadczenia załączonego poniżej.

Płocka Liga Żak U-9 /harmonogram/ -> pobierz 
Płocka Liga Orlik U-10 /harmonogram/ -> pobierz
Oświadczenie zawodnik -> pobierz
Oświadczenie trener -> pobierz

Turnieje są współfinansowane z budżetu Gminy-Miasta Płock.

Rozgrywki prowadzone w MZPN Delegatura Płock startują w dniach 24-25 kwietnia

Szanowni Państwo,

Komisja Gier MZPN Delegatura Płock informuje, że wznawiamy wszystkie rozgrywki seniorskie i młodzieżowe od dnia 24 kwietnia 2021 roku kolejkami, które przypadają według terminarza na dzień 24-25 kwiecień, a zostały ustalone przed startem rundy wiosennej.

Jednoznacznie informujemy, że zmiany terminów kolejek przełożonych – zostaną podane i wprowadzone do systemu extranet po spotkaniu Komisji Rozgrywek MZPN w dniu 20 kwietnia 2021 roku w godzinach popołudniowych.

Komisja Gier MZPN Delegatura Płock wprowadzi terminy zgodnie z najpóźniejszymi godzinami według ramowego terminarza na rundę wiosenną sezonu 2020/2021.

Po czym prosimy przedstawicieli klubów/gospodarzy o zmianę terminu (sobota/niedziela) i godziny według dostępności swoich boisk.

Komisja Gier MZPN Delegatura Płock

Wznowienie rozgrywek od 19 kwietnia

Szanowni Państwo,

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku (Dz.U.700) zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz pismem Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16 kwietnia 2021 roku l.dz. 578/2021 wszystkie dotychczas zawieszone rozgrywki prowadzone przez nasz Związek zostaną wznowione z dniem 19 kwietnia 2021 roku.

Prezes
Mazowieckiego ZPN
/-/Zdzisław Łazarczyk

Komunikat w sprawie wznowienia rozgrywek

Szanowni Państwo,

w związku z dzisiejszą konferencją prasową Ministra Zdrowia Pana Adama Niedzielskiego informujemy, że decyzję o wznowieniu rozgrywek podejmiemy niezwłocznie po opublikowaniu stosownego Rozporządzenia.

Ponadto informujemy, że w przypadku zniesienia obostrzeń mecze Lig Okręgowych zaplanowanych na dzień 21 kwietnia 2021 roku (przełożone z dnia 20-21.03.2021 roku – II kolejka rundy wiosennej) odbędą się zgodnie z założeniami.

Pozostałe rozgrywki ruszą w weekend 24-25.04.2021 roku, a terminy zaległych meczów podane zostaną w kolejnych komunikatach.
Oczywiście wszystko zależy od zapisów w Rozporządzeniu Rady Ministrów.

Zdzisław Łazarczyk
Prezes MZPN    

Wymiana uprawnień trenerskich tylko do końca 2021 roku !!!

Szanowni Państwo,

Komisja Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej przypomina o bezpłatnej wymianie uprawnień trenerskich do końca roku 2021 dla instruktorów i trenerów.
Jednocześnie prosimy, przedstawicieli klubów MZPN Delegatura Płock o przekazanie danych trenerów, którzy w chwili obecnej posiadają uprawnienia inne niż wymagane dyplomu kursów UEFA. 

Marcin Sasal
Dyrektor Sportowy
Mazowiecki ZPN

szczegółowe informacje -> pobierz

CZAS SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZYZNANIE LICENCJI KLUBOWYCH

Komisja d/s Licencji Klubowych MZPN Delegatura Płock informuje, że rusza składanie wniosków o przyznanie licencji klubowych. 
Wypełnione i zeskanowane dokumenty wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać w formie pliku pdf na podany adres mailowy.

Terminy składania dokumentacji licencyjnej:

a) IV liga oraz Liga Okręgowa – zalecany termin do 30.04.2021 r., nie później niż do dnia 15.05.2021 r. na adres mailowy Mazowieckiego ZPN (licencje.klubowe@mzpn.pl) oraz do wiadomości właściwej terytorialnie delegatury MZPN….. czytaj więcej