Wiosna 16/17

ORLEN Płocka Liga Orlik U-11

log_or                logo_orlik

 

Runda wiosenna 2016/2017
Tabela Grupa Mistrzowska

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 SSM I WISŁA Płock 51 102-13
2 FEA Gostynin 45 62-25
3 PEGAZ Drobin 32 59-55
4 KRÓLEWSCY Płock 25 46-54
5 FA Płock 12 28-64
6 SOCCER Słupno 12 18-59
7 SSM II WISŁA Płock 07 30-75

Tabela Grupa VIII – XIV

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 ORKAN Sochaczew 51 122-19
2 KASZTELAN Sierpc 43 72-23
3 MAZUR Gostynin 34 47-44
4 ULKS Ciółkowo 25 42-66
5 ZRYW Bielsk 16 26-56
6 FA II Płock 14 25-54
7 MAZOWIA Słubice 03 10-76

 

Regulamin ->  pobierz  

niedziela  23 kwiecień 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A SSM Wisła I Płock – Soccer Słupno 2:1
g. 09:40/A FEA Gostynin – FA Płock 4:0
g. 10:20/A Królewscy Płock – Soccer Słupno 6:1
g. 11:00/A SSM Wisła I Płock – SSM Wisła II Płock 5:2
g. 11:40/A Królewscy Płock – FA Płock 3:0
g. 12:20/A FEA Gostynin – Pegaz Drobin 5:0
g. 13:00/A Soccer Słupno – SSM Wisła II Płock 1:6
g. 13:40/A SSM Wisła I Płock – FEA Gostynin 1:2
g. 14:20/A Pegaz Drobin – SSM Wisła II Płock 5:3
———————————————————-
g. 09:00/B ULKS Ciółkowo – Mazowia Słubice 6:1
g. 09:40/B Kasztelan Sierpc – Zryw Bielsk 2:1
g. 10:20/B FA II Płock – Orkan Sochaczew 1:8
g. 11:00/B Mazur Gostynin – Mazowia Słubice 2:0
g. 11:40/B ULKS Ciółkowo – Orkan Sochaczew 0:12
g. 12:20/B Kasztelan Sierpc – FA II Płock 0:0
g. 13:00/B Mazur Gostynin – Zryw Bielsk 3:1
g. 13:40/B Mazowia Słubice – Orkan Sochaczew 0:3
g. 14:20/B ULKS Ciółkowo – Kasztelan Sierpc 2:5

 

niedziela  30 kwiecień 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Królewscy Płock – SSM Wisła II Płock 4:1
g. 09:40/A FA Płock – Pegaz Drobin 3:4
g. 10:20/A Soccer Słupno – FEA Gostynin 0:1
g. 11:00/A Królewscy Płock – Pegaz Drobin 1:5
g. 11:40/A SSM Wisła II Płock – FEA Gostynin 1:2
g. 12:20/A FA Płock – SSM Wisła I Płock 0:13
g. 13:00/A Królewscy Płock – FEA Gostynin 0:5
g. 13:40/A Pegaz Drobin – SSM Wisła I Płock 4:9
g. 14:20/A FA Płock – Soccer Słupno 0:1
———————————————————-
g. 09:00/B Mazur Gostynin – Orkan Sochaczew 0:8
g. 09:40/B Zryw Bielsk – FA II Płock 0:3
g. 10:20/B Mazowia Słubice – Kasztelan Sierpc 0:3
g. 11:00/B Mazur Gostynin – FA II Płock 4:4
g. 11:40/B Orkan Sochaczew – Kasztelan Sierpc 8:6
g. 12:20/B Zryw Bielsk – ULKS Ciółkowo 0:3
g. 13:00/B Mazur Gostynin – Kasztelan Sierpc 2:8
g. 13:40/B FA II Płock – ULKS Ciółkowo 1:5

 

niedziela  07 maj 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Królewscy Płock – SSM Wisła I Płock 0:4
g. 09:40/A Pegaz Drobin – Soccer Słupno 5:0
g. 10:20/A SSM Wisła II Płock – FA I Płock 2:3
g. 11:00/A SSM Wisła I Płock – Soccer Słupno 7:0
g. 11:40/A FEA Gostynin – FA Płock 4:2
g. 12:20/A Pegaz Drobin – SSM Wisła II Płock 2:2
g. 13:00/A Królewscy Płock – Soccer Słupno 6:2
g. 13:40/A SSM Wisła I Płock – SSM Wisła II Płock 6:0
g. 14:20/A FEA Gostynin – Pegaz Drobin 4:0
———————————————————-
g. 09:00/B Mazur Gostynin – ULKS Ciółkowo 3:0
g. 09:40/B FA II Płock – Mazowia Słubice 3:0
g. 10:20/B Orkan Sochaczew – Zryw Bielsk 13:1
g. 11:00/B ULKS Ciółkowo – Mazowia Słubice 3:0
g. 11:40/B Kasztelan Sierpc – Zryw Bielsk 9:0
g. 12:20/B FA II Płock – Orkan Sochaczew 2:9
g. 13:00/B Mazur Gostynin – Mazowia Słubice 3:0
g. 13:40/B ULKS Ciółkowo – Orkan Sochaczew 0:9
g. 14:20/B Kasztelan Sierpc – FA II Płock 3:1

 

niedziela  14 maj 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Królewscy Płock – FA I Płock 3:0
18.06.2017 Soccer Słupno – SSM Wisła II Płock 3:0
g. 10:20/A SSM Wisła II Płock – FEA Gostynin 0:5
g. 11:00/A Królewscy Płock – Soccer Słupno 3:0
g. 11:40/A FA I Płock – SSM Wisła I Płock 0:3
g. 12:20/A Soccer Słupno – FEA Gostynin 0:6
g. 13:00/A Królewscy Płock – SSM Wisła II Płock 4:0
g. 13:40/A SSM Wisła I Płock – FEA Gostynin 6:1
g. 14:20/A FA I Płock – FEA Gostynin 0:3
———————————————————-
g. 09:00/B Mazur Gostynin – Zryw Bielsk 3:0
g. 09:40/B Mazowia Słubice – Orkan Sochaczew 2:10
g. 10:20/B ULKS Ciółkowo – Kasztelan Sierpc 0:3
g. 11:00/B Mazur Gostynin – Orkan Sochaczew 0:7
g. 11:40/B Zryw Bielsk – FA II Płock 3:0
g. 12:20/B Mazowia Słubice – Kasztelan Sierpc 0:13
g. 13:00/B Mazur Gostynin – FA II Płock 4:0
g. 13:40/B Orkan Sochaczew – Kasztelan Sierpc 3:2
g. 14:20/B Zryw Bielsk – ULKS Ciółkowo 3:0

 

niedziela  21 maj 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Królewscy Płock – FEA Gostynin 1:3
g. 09:40/A Pegaz Drobin – SSM Wisła I Płock 0:6
g. 10:20/A SSM Wisła II Płock – Soccer Słupno 1:2
g. 11:00/A Królewscy Płock – SSM Wisła I Płock 0:8
g. 11:40/A Pegaz Drobin – Soccer Słupno 7:5
g. 12:20/A SSM Wisła II Płock – FA I Płock 1:4
g. 13:00/A SSM Wisła I Płock – Soccer Słupno 3:0
g. 13:40/A Pegaz Drobin – FA I Płock 7:0
g. 14:20/A Pegaz Drobin – SSM Wisła II Płock 4:0
———————————————————-
g. 09:00/B Mazur Gostynin – Kasztelan Sierpc 0:3
g. 09:40/B FA II Płock – ULKS Ciółkowo 0:3
g. 10:20/B Zryw Bielsk – Mazowia Słubice 3:1
g. 11:00/B Mazur Gostynin – ULKS Ciółkowo 4:1
g. 11:40/B FA II Płock – Mazowia Słubice 0:3
g. 12:20/B Orkan Sochaczew – Zryw Bielsk 5:0
g. 13:00/B ULKS Ciółkowo – Mazowia Słubice 7:0
g. 13:40/B Kasztelan Sierpc – Zryw Bielsk 1:2
g. 14:20/B FA II Płock – Orkan Sochaczew 0:3

 

niedziela  28 maj 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Królewscy Płock – Pegaz Drobin 3:3
SSM Wisła I Płock – SSM Wisła II Płock 4:0
g. 09:40/A FEA Gostynin – Pegaz Drobin 2:4
g. 10:20/A Królewscy Płock – FA I Płock 5:1
18.06.2017 Soccer Słupno – SSM Wisła II Płock 2:1
SSM Wisła I Płock – FEA Gostynin 5:1
Królewscy Płock – SSM Wisła II Płock 2:6
g. 11:00/A FA I Płock – Pegaz Drobin 0:3
Soccer Słupno – FEA Gostynin 0:3
———————————————————-
Mazur Gostynin – Mazowia Słubice 3:0
g. 08:20/A ULKS Ciółkowo – Kasztelan Sierpc  1:3
g. 09:00/B ULKS Ciółkowo – Orkan Sochaczew 0:12
g. 09:40/B Kasztelan Sierpc – FA II Płock 2:1
Mazur Gostynin – Zryw Bielsk 2:0
Mazowia Słubice – Orkan Sochaczew 0:3
g. 10:20/B Mazur Gostynin – Orkan Sochaczew 0:5
Zryw Bielsk – FA II Płock 0:3
Mazowia Słubice – Kasztelan Sierpc 0:3

 

 

niedziela  18 czerwiec 2017 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Królewscy Płock – Pegaz Drobin 3:6
g. 09:40/A SSM Wisła II Płock – FEA Gostynin 3:6
g. 10:20/A FA I Płock – SSM Wisła I Płock 2:7
g. 11:00/A Królewscy Płock – FEA Gostynin 2:5
g. 11:40/A Pegaz Drobin – SSM Wisła I Płock 0:9
g. 12:20/A FA I Płock – Soccer Słupno 2:0
g. 13:00/A Królewscy Płock – SSM Wisła I Płock 0:4
g. 13:40/A Pegaz Drobin – Soccer Słupno 4:1
g. 14:20/A SSM Wisła II Płock – FA I Płock 1:11
———————————————————-
g. 09:00/B Mazur Gostynin – FA II Płock 3:1
g. 09:40/B Orkan Sochaczew – Kasztelan Sierpc 0:3
g. 10:20/B Zryw Bielsk – ULKS Ciółkowo 2:2
g. 11:00/B Mazur Gostynin – Kasztelan Sierpc 2:3
g. 11:40/B FA II Płock – ULKS Ciółkowo 3:4
g. 12:20/B Zryw Bielsk – Mazowia Słubice 8:2
g. 13:00/B Mazur Gostynin – ULKS Ciółkowo 8:4
g. 13:40/B FA II Płock – Mazowia Słubice 3:1
g. 14:20/B Orkan Sochaczew – Zryw Bielsk 4:2

 

 

——————————————————————————–