POZPN U-13

 logo-mazowsze

 

Turniej Mikołajkowy o Puchar Prezesa POZPN
Młodzik U-13
26.11.2017 r.

Regulamin -> pobierz 

Oświadczenie o ważności badań lekarskich i udziału -> pobierz


Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa A
1 SSM II Wisła Płock 13 16-03
2 SSM I Wisła Płock 11 16-05
3 Stegny Wyszogród 10 10-07
4 Delta I Słupno 04 05-09
5 Zryw Bielsk 04 03-11
6 Błękitni Gąbin 00 02-17
Grupa B
1 Mazur Gostynin 12 13-01
2 Świt Staroźreby 07 04-06
3 Start Proboszczewice 05 01-03
4 Stoczniowiec Płock 03 01-04
5 Delta II Słupno 01 02-07

 

Terminarz i Wyniki Grupa A

mecz wyniki
12:00/A SSM I Wisła Płock – Zryw Bielsk 5:0
12:15/A Delta I Słupno – Błękitni Gąbin 3:1
12:30/A Stegny Wyszogród – SSM II Wisła Płock 0:2
12:45/A Zryw Bielsk – SSM II Wisła Płock 0:5
13:00/A Błękitni Gąbin – Stegny Wyszogród 1:4
13:15/A SSM I Wisła Płock – Delta I Słupno 3:0
13:30/A Delta I Słupno – Zryw Bielsk 0:0
13:45/A Stegny Wyszogród – SSM I Wisła Płock 2:2
14:00/A SSM II Wisła Płock – Błękitni Gąbin 4:0
14:15/A Zryw Bielsk – Błękitni Gąbin 3:0
14:30/A SSM I WIsła Płock – SSM II Wisła Płock 3:3
14:30/B  Delta I Słupno – Stegny Wyszogród 2:3
 14:45/A Stegny Wyszogród – Zryw Bielsk 1:0
14:45/B  SSM II Wisła Płock – Delta I Słupno 2:0
15:00/A  Błękitni Gąbin – SSM I Wisła Płock 0:3

Terminarz i Wyniki Grupa B

 

 

mecz wyniki
12:00/B Stoczniowiec Płock – Delta II Słupno 1:0
12:15/B Świt Staroźreby – Start Proboszczewice 0:0
12:30/B Delta II Słupno – Świt Staroźreby 1:2
12:45/B Mazur Gostynin – Stoczniowiec Płock 1:0
013:00/B Świt Staroźreby – Mazur Gostynin 0:5
13:15/B Start Proboszczewice – Delta II Słupno 0:0
13:30/B Mazur Gostynin – Start Proboszczewice 3:0
13:45/B Stoczniowiec Płock – Świt Staroźreby 0:2
14:00/B Start Proboszczewice – Stoczniowiec Płock 1:0
14:15/B Delta II Słupno – Mazur Gostynin 1:4

 

 logo-mazowsze

Faza Pucharowa

1/2 finału wyniki
15:15 /B SSM II Wisła Płock – Świt Staroźreby 0:2
1/2 finału wyniki
15:15 /A Mazur Gostynin
SSM I Wisła Płock  
0:1
o miejsce III wyniki
15:30 /B SSM II Wisła Płock Mazur Gostynin 0:1
o miejsce I wyniki
15:30 /A Świt Staroźreby                        SSM I Wisła Płock                         1:2