Wielkanocne „jajeczko” Koła Seniora

            12.04.2019  odbyło się tradycyjne Wielkanocne spotkanie członków Koła Seniora.

   Podczas uroczystej kolacji Przewodniczący Koła Krzysztof Pędzierski  w imieniu całego środowiska „Starszych Panów” złożył wszystkim zebranym oraz ich bliskim życzenia  Wesołego,rodzinnego świętowania w obfitości.Niech Wielkanoc upływa w zdrowiu i radości.Serdecznych spotkań w gronie rodzin i przyjaciół.

   Zarząd Koła Seniora P.O.Z.P.N. kieruje takie same życzenia w kierunku Kolegów  Koła Seniora M.Z.P.N.,licząc na wzajemność i kontynuację wspólnych działań.

    Honorowym gościem spotkania był obchodzący 50-te urodziny/tak się złożyło/ Prezes P.O.Z.P.N. Dariusz Kluge,któremu zgromadzeni odśpiewali serdeczne 100 lat,wręczając okazjonalny tort.

   Prezes Dariusz Kluge w imieniu Zarządu P.O.Z.P.N. dziękując za pamięć złożył wszystkim zebranym życzenia Świąteczne. Przyjęcie zaproszenia na nasze spotkanie oraz wystąpienie znacząco podnosi rangę i klimat jaki tworzony jest wokół działań naszego Koła.

 

 

 


Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół  oraz wesołego „Alleluja”
życzy Zarząd Wydziału Sędziowskiego

Szkolenie dla trenerów i nie tylko

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów , nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców, oraz wszystkich miłośników piłki nożnej, które odbędzie się 23.04.2019 r. (WTOREK) w Płocku w godzinach 16.00 – 19.30

Siedziba POZPN, Stadion klubu Wisła Płock ul. Łukasiewicza 34
szczegóły na laczynaspilka.pl 

 

Pozdrawiam,
Maciej Anglart
Trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. mazowieckim

 

 

 

LICENCJE DLA SĘDZIÓW SEZON 2019/2020

Komisja ds. Licencji Sędziowskich Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej na dzień 6 maja 2019 roku wyznaczyła termin rozpatrywania wniosków sędziów z WS POZPN, o nadanie licencji sędziowskich na nowy sezon rozgrywkowy 2019/2020.

W dniu 26 kwietnia 2019r [piątek] w godz. 13-17.30 w siedzibie biura POZPN Płock ul. Łukasiewicza 34 będzie można złożyć osobiście kompletną dokumentacje. [Dodatkowo wpłaty z tytułu KFD i KFP za 2019]

DLA przypomnienia składamy:

  1. Wniosek licencyjny na sezon 2019/2020 [druk A4 WNIOSEK] wypełniony i podpisany.
  2. Legitymację licencyjną .
  3. 2 aktualne fotografie [ jeśli legitymacja nie zawiera wolnych miejsc na pieczęć].
  4. Opłatę licencyjną zgodnie z posiadaną klasą rozgrywkową [ Wysokość opłaty].
  5. Opłata 10zł na ubezpieczenie.

Poza wyznaczonym terminem dokumenty można złożyć osobiście u kolegi Marcina Flaka . Ostateczny termin składania wniosków jest do dnia 30 kwietnia 2019 roku. 

🙂