Otwarte spotkanie Zarządu Koła.

 

W dniu 25.09.br. odbyło się otwarte,po wakacyjnej przerwie spotkanie Koła Seniora.Gościem spotkania był Prezes Dariusz Kluge,który przedstawił  zebranym Kolegom aktualną sytuację prawno-organizacyjną Naszego Związku w kontekscie planowanych zmian w MZPN .Kolega Sekretarz Koła przedstawił aktualną listę członków Koła Seniora.

Egzamin sędziowski

Informuję Kolegów sędziów, że w dn. 1 października 2019 r. o godz.17.00 na Stadionie Miejskim w Płocku odbędzie się ostatni termin egzaminów sędziowskich. Dla  przystępujących do egzaminów poprawkowych  warunkiem przystąpienia jest uiszczenie opłaty w wysokości 50 zł. 

Rozpoczynamy rozgrywki Płockiej Ligi Orlik U-11

W dniach 28-29 września 2019 rozpoczynamy rozgrywki Płockiej Ligi Orlik U-11. Tak jak zaplanowano rozgrywki odbywać się będą na boiskach Orlik w miejscowościach klubów uczestniczących. Pierwsze turnieje odbędą się: Grupa Złota – w Gąbinie (gospodarzem Błękitni Gąbin), Grupa Srebrna – w Drobinie (gospodarzem Pegaz Drobin), natomiast grupa Brązowa – w Wyszogrodzie (gospodarzem Stegny Wyszogród). Poniżej przedstawiamy szczegółowe harmonogramy rozgrywek.

Grupa Złota -> pobierz
Grupa Srebrna -> pobierz
Grupa Brązowa -> pobierz