Przedsezonowe spotkanie z przedstawicielami klubów

biuroW dniu 11 sierpnia 2017 roku o godz.: 17:00 w kawiarence klubowej Wisły Płock w Płocku przy ul. Łukasiewicza 34 odbędzie się spotkanie przedstawicieli Wydziałów POZPN z przedstawicielami klubów. Na spotkaniu będą poruszane bardzo ważne sprawy dotyczące zmian w regulaminach i przepisach gry w piłkę nożną. 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !

 

Kurs spikera

biuroUprzejmie informujemy, że Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i nfrastruktury PZPN zorganizuje Centralny Kurs Spikerski. Zajęcia odbędą się w Kielcach w terminie 2-5 listopada br., a uczestnicy uzyskają m.in. Certyfikat Spikera PZPN uprawniający do obsługiwania meczów piłkarskich we wszystkich klasach rozgrywkowych w Polsce.

szczegóły -> pobierz

Kursy dla trenerów UEFA A, B, C

wszkolInformujemy wszystkich zainteresowanych trenerów – kandydatów, chętnych uczestnictwa w kursach UEFA A, B i C organizowanych przez MZPN na terenie POZPN o ponownej rekrutacji.
Uruchomienie kursów uwarunkowane jest od liczby kandydatów.

szczegółowe informacje dotyczące dokumentacji i kursów -> pobierz

Wniosek -> pobierz

 

Komunikat Komisji d/s Licencji klubowych

klicKomisji ds.Licencji Klubowych przy Mazowieckim Związku Piłki Nożnej o nadaniu Licencji dla Klubów zrzeszonych w Płockim OZPN na sezony 2017/18 i 2018/19

IV LIGA

WISŁA II PŁOCK – obiekt: MIEJSKI – Sportowa 3; obiekt: Kolejowa 3 – NADZÓR infrastrukturalny
KS BZURA CHODAKÓW – obiekt: Chopina 101 – NADZÓR finansowy (uregulowano)
MKS MAZUR GOSTYNIN – obiekt: Sportowa 1 – NADZÓR infrastrukturalny

KLASA OKRĘGOWA – 2017/2019 czytaj więcej

Terminarze grup młodzieżowych w POZPN

imagesW dniu dzisiejszym w systemie extranet zostały przygotowane terminarze rozgrywek grup młodzieżowych w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018. 
Przypominamy wszystkim zainteresowanym, że na 14 dni przed startem rozgrywek klub (gospodarz danego spotkania) powinien podać dokładną datę i godzinę meczu. 

Poniżej zamieszczamy poszczególne terminarze w plikach do wydruku.

Junior Starszy A1 U-19 -> pobierz
I liga Junior Młodszy B1 U-17 -> pobierz
II liga Junior Młodszy B1 U-17 -> pobierz
I liga Trampkarz C1 U-15 -> pobierz
II liga Trampkarz C1 U-15 -> pobierz
I liga Trampkarz C2 U-14 -> pobierz
II liga Trampkarz C2 U-14 -> pobierz
I liga Młodzik D1 U-13 -> pobierz
II liga Młodzik D1 U-13 -> pobierz
I liga Młodzik D2 U-12 -> pobierz
II liga Młodzik D2 U-12 -> pobierz

Puchar Polski na szczeblu POZPN

imagesWydział Gier i Ewidencji informuje, iż w dniu dzisiejszym odbyło się losowanie par Pucharu Polski na szczeblu POZPN w sezonie 2017/2018 (na pierwszym miejscu gospodarz spotkania). W kolejnych fazach turnieju gospodarzem meczu będzie drużyna według wylosowanej pozycji w zestawieniu, pod warunkiem zachowania paragrafu 10  regulaminu Pucharu Polski MZPN. Rozgrywki od obecnego sezonu zostały dołączone do systemu extranet, uczestniczące drużyny muszą wypełniać składy systemowo.

zestawienie par PP POZPN -> pobierz

Jednocześnie informujemy, iż transfery zawodników w obecnym sezonie również odbywają się poprzez system extranet – w panelu administracyjnym klubów dołączono menu transfery.

 

 

Odszedł Paweł Wroński

pawel_wronskiZ głębokim żalem zawiadamiamy, iż odszedł od nas Paweł Wroński – wieloletni działacz piłkarski, współzałożyciel struktur Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, oraz wieloletni sekretarz POZPN.
Msza żałobna odbędzie się w dniu 24 lipca 2017 roku o godz. 14:00 w kościele pod wezwaniem Św. Wojciecha, złożenie ciała do grobu na cmentarzu na płockiej Grabówce. 

Łączymy się w bólu z rodziną,
Prezes, Zarząd, Działacze POZPN i całe środowisko piłkarskie

Wiadomości dla sędziów i nie tylko.

images SĘDZIOWANIE ZAWODÓW SPARINGOWYCH ….   Informujemy sędziów, że obowiązuje całkowity zakaz sędziowania niezgłoszonych zawodów sparingowych / towarzyskich, turniejów.  Wszystkie zawody sparingowe / towarzyskie /, turnieje muszą być zgłoszone do Referenta Obsad (kol. Garwicki Tomasz). Zawody sparingowe muszą zostać zgłoszone na 1 dzień przed ich rozegraniem. Dodatkowo zapraszam do lektury   najnowszego  czasopisma „Sędzia”, które dość jasno i precyzyjnie przedstawia niniejsze zagadnienie.  Ponieważ szybkim tempem zbliżamy się do inauguracji nowego sezonu rozgrywkowego 2017/2018 w Naszym Okręgu, poniżej zamieszczam najnowsze Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz bazę pytań, nie tylko do wiadomości członków Wydziału Sędziowskiego POZPN. 

Ze sportowym pozdrowieniemPrzepisy-Gry-2017-18 , baza pytań . 

 

NOWE PRZEPISY GRY

przepisy Ukazały się nowe Przepisy Gry w piłkę nożną. Koszt 12,00 zł. Sędziowie z WS POZPN w terminie do dnia 13.07.2017 r. do godz. 12.00 zobowiązani są do zgłoszenia imiennego na stronie obsady WS Płock zapotrzebowania zakupu – elementarza z Przepisów Gry. Nowa książka obejmuje najnowsze zmiany oraz interpretacje , które będą obowiązywały w nowym sezonie rozgrywkowym. 

BILETY NA MECZE WISŁY PŁOCK

images (3) Wszystkich, którzy zainteresowani są zakupieniem biletu na zawody lotto ekstraklasa Wisły Płock w nowym sezonie 2017/2018  informuję, że na chwilę obecną obowiązują dotychczasowe zasady dla członków Wydziału Sędziowskiego POZPN. Chętne osoby zapisać się mogą u kol. Tomasza Garwickiego – Referenta Obsady ( mailem lub telefonicznie(sms). Odbiór biletów w kasie nr 2.  Termin zapisów do godz. 16.00 w środę ( w przypadku zawodów rozgrywanych w piątek) oraz w czwartek do godz. 16.00 – zawody rozgrywane w weekend.