wiosna 17/18

ORLEN Płocka Liga Orlik U-11

log_or                logo_orlik

 

Oświadczenie o ważności badań lekarskich i udziału -> pobierz

 

Runda wiosenna 2017/2018
Grupa ZŁOTA

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 SSM II WISŁA Płock 06 20-01
2 Stoczniowiec Płock 06 18-01
3 AP Sochaczew 06 11-05
4 SSM I WISŁA Płock 06 08-04
5 Mazur Gostynin 03 03-05
6 Kasztelan Białe Błoto 03 04-18
7 Świt Staroźreby 00 00-00
8 Królewscy Płock 00 02-09
9 FEA Gostynin 00 02-25

Grupa SREBRNA

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Young Champions Płock 09 20-00
2 Start Proboszczewice 09 12-04
3 Amator Maszewo 06 08-00
4 Wisła Główina Sobowo 06 06-03
5 Sparta Mochowo 03 06-07
6 Błękitni Gąbin 00 00-06
7 Mazowia  Słubice 00 00-09
8 Orkan Sochaczew 00 01-14
9 Zryw Bielsk 00 00-16

 

Regulamin ->  pobierz

 

niedziela  15 kwiecień 2018 r. 
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Mazur Gostynin – Kasztelan Białe Błoto 3:0
g. 09:30/A FEA Gostynin – AP Sochaczew 0:8
g. 10:00/A SSM I Wisła Płock – Królewscy Płock 3:1
g. 10:30/A SSM II Wisła Płock – Świt Staroźreby :
g. 11:00/A AP Sochaczew – SSM I Wisła Płock 3:1
g. 11:30/A Królewscy Płock – SSM II Wisła Płock 1:6
g. 12:00/A Kasztelan Białe Błoto – FEA Gostynin 4:1
g. 12:30/A Stoczniowiec Płock – Mazur Gostynin 5:0
g. 13:00/A SSM II Wisła Płock – Kasztelan Białe Błoto 14:0
g. 13:30/A Stoczniowiec Płock – FEA Gostynin 13:1
g. 14:00/A SSM I Wisła Płock – AP Sochaczew 4:0
g. 14:30/A Świt Staroźreby – Królewscy Płock :
———————————————————-
g. 09:00/B Amator Maszewo – Orkan Sochaczew 3:0
g. 09:30/B Young  Champions Płock – Sparta Mochowo 3:0
g. 10:00/B Start Proboszczewice – Mazowia Słubice 3:0
g. 10:30/B Wisła Główina Sobowo – Błękitni Gąbin 3:0
g. 11:00/B Sparta Mochowo – Start Proboszczewice 3:4
g. 11:30/B Mazowia Słubice – Wisła Główina Sobowo 0:3
g. 12:00/B Orkan Sochaczew – Young Champions Płock 0:6
g. 12:30/B Zryw Bielsk – Amator Maszewo 0:5
g. 13:00/B Start Proboszczewice – Orkan Sochaczew 5:1
g. 13:30/B Zryw Bielsk – Young Champions Płock 0:11
g. 14:00/B Wisła Główina Sobowo – Sparta Mochowo 0:3

 

niedziela  22 kwiecień 2018 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Kasztelan Białe Błoto – SSM I Wisła Płock -:-
g. 09:30/A AP Sochaczew – Świt Staroźreby -:-
g. 10:00/A Stoczniowiec Płock – SSM I Wisła Płock -:-
g. 10:30/A Mazur Gostynin – FEA Gostynin -:-
g. 11:00/A SSM II Wisła Płock – Stoczniowiec Płock -:-
g. 11:30/A SSM I Wisła Płock – Mazur Gostynin -:-
g. 12:00/A Świt Staroźreby – Kasztelan Białe Błoto -:-
g. 12:30/A Królewscy Płock – AP Sochaczew -:-
g. 13:00/A Stoczniowiec Płock – Świt Staroźreby -:-
g. 13:30/A Kasztelan Białe Błoto – Królewscy Płock -:-
g. 14:00/A Mazur Gostynin – SSM II Wisła Płock -:-
g. 14:30/A FEA Gostynin – SSM I Wisła Płock -:-
———————————————————-
g. 09:00/B Orkan Sochaczew – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 09:30/B Sparta Mochowo – Błękitni Gąbin -:-
g. 10:00/B Zryw Bielsk – Start Proboszczewice -:-
g. 10:30/B Amator Maszewo – Young Champions Płock -:-
g. 11:00/B Wisła Główina Sobowo – Zryw Bielsk -:-
g. 11:30/B Start Proboszczewice – Amator Maszewo -:-
g. 12:00/B Błękitni Gąbin – Orkan Sochaczew -:-
g. 12:30/B Mazowia Słubice – Sparta Mochowo -:-
g. 13:00/B Zryw Bielsk – Błękitni Gąbin -:-
g. 13:30/B Orkan Sochaczew – Mazowia Słubice -:-
g. 14:00/B Amator Maszewo – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 14:30/B Young Champions Płock – Start Proboszczewice -:-

 

 

niedziela  13 maj 2018 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A SSM II Wisła Płock – FEA Gostynin -:-
g. 09:30/A Świt Staroźreby – Mazur Gostynin -:-
g. 10:00/A Królewscy Płock – Stoczniowiec Płock -:-
g. 10:30/A AP Sochaczew – Kasztelan Białe Błoto -:-
g. 11:00/A Mazur Gostynin – Królewscy Płock -:-
g. 11:30/A Stoczniowiec Płock – AP Sochaczew -:-
g. 12:00/A FEA Gostynin – Świt Staroźreby -:-
g. 12:30/A SSM I Wisła Płock – SSM II Wisła Płock -:-
g. 13:00/A Królewscy Płock – FEA Gostynin -:-
g. 13:30/A Świt Staroźreby – SSM I Wisła Płock -:-
g. 14:00/A AP Sochaczew – Mazur Gostynin -:-
g. 14:30/A Kasztelan Białe Błoto – Stoczniowiec Płock -:-
———————————————————-
g. 09:00/B Wisła Główina Sobowo – Young Champions Płock -:-
g. 09:30/B Błękitni Gąbin – Amator Maszewo -:-
g. 10:00/B Mazowia Słubice – Zryw Bielsk -:-
g. 10:30/B Sparta Mochowo – Orkan Sochaczew -:-
g. 11:00/B Amator Maszewo – Mazowia Słubice -:-
g. 11:30/B Zryw Bielsk – Sparta Mochowo -:-
g. 12:00/B Young Champions Płock – Błękitni Gąbin -:-
g. 12:30/B Start Proboszczewice – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 13:00/B Mazowia Słubice – Young Champions Płock -:-
g. 13:30/B Błękitni Gąbin – Start Proboszczewice -:-
g. 14:00/B Sparta Mochowo – Amator Maszewo -:-
g. 14:30/B Orkan Sochaczew – Zryw Bielsk -:-

 

 

niedziela  20 maj 2018 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Kasztelan Białe Błoto – Mazur Gostynin -:-
g. 09:30/A AP Sochaczew – FEA Gostynin -:-
g. 10:00/A Królewscy Płock – SSM I Wisła Płock -:-
g. 10:30/A Świt Staroźreby – SSM II Wisła Płock -:-
g. 11:00/A SSM II Wisła Płock – AP Sochaczew -:-
g. 11:30/A SSM II Wisła Płock – Królewscy Płock -:-
g. 12:00/A FEA Gostynin – Kasztelan Białe Błoto -:-
g. 12:30/A Mazur Gostynin – Stoczniowiec Płock -:-
g. 13:00/A Kasztelan Białe Błoto – SSM I Wisła Płock -:-
g. 13:30/A Stoczniowiec Płock – FEA Gostynin -:-
g. 14:00/A AP Sochaczew – SSM II Wisła Płock -:-
g. 14:30/A Królewscy Płock – Świt Staroźreby -:-
———————————————————-
g. 09:00/B Orkan Sochaczew – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 09:30/B Sparta Mochowo – Young Champions Płock -:-
g. 10:00/B Mazowia Słubice – Start Proboszczewice -:-
g. 10:30/B Błękitni Gąbin – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 11:00/B Start Proboszczewice – Sparta Mochowo -:-
g. 11:30/B Wisła Główina Sobowo – Mazowia Słubice -:-
g. 12:00/B Young Champions Płock – Orkan Sochaczew -:-
g. 12:30/B Mazowia Słubice – Zryw Bielsk -:-
g. 13:00/B Orkan Sochaczew – Start Proboszczewice -:-
g. 13:30/B Zryw Bielsk – Young Champions Płock -:-
g. 14:00/B Sparta Mochowo – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 14:30/B Mazowia Słubice – Błękitni Gąbin -:-

 

 

niedziela 10 czerwiec  2018 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A Świt Staroźreby – AP Sochaczew -:-
g. 09:30/A SSM II Wisła Płock – Kasztelan Białe Błoto -:-
g. 10:00/A SSM I Wisła Płock – Stoczniowiec Płock -:-
g. 10:30/A FEA Gostynin – Mazur Gostynin -:-
g. 11:00/A Stoczniowiec Płock – SSM II Wisła Płock -:-
g. 11:30/A Mazur Gostynin – SSM I Wisła Płock -:-
g. 12:00/A Kasztelan Białe Błoto` – Świt Staroźreby -:-
g. 12:30/A AP Sochaczew – Królewscy Płock -:-
g. 13:00/A Świt Staroźreby – Stoczniowiec Płock -:-
g. 13:30/A Królewscy Płock – Kasztelan Białe Błoto -:-
g. 14:00/A SSM II Wisła Płock – Mazur Gostynin -:-
g. 14:30/A SSM I Wisła Płock – FEA Gostynin -:-
———————————————————-
g. 09:00/B Błękitni Gąbin – Sparta Mochowo -:-
g. 09:30/B Orkan Sochaczew – Amator Maszewo -:-
g. 10:00/B Start Proboszczewice – Zryw Bielsk -:-
g. 10:30/B Young Champions Płock – Amator Maszewo -:-
g. 11:00/B Zryw Bielsk – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 11:30/B Amator Maszewo – Start Proboszczewice -:-
g. 12:00/B Orkan Sochaczew – Błękitni Gąbin -:-
g. 12:30/B Sparta Mochowo – Mazowia Słubice -:-
g. 13:00/B Błękitni Gąbin – Zryw Bielsk -:-
g. 13:30/B Mazowia Słubice – Orkan Sochaczew -:-
g. 14:00/B Wisła Główina Sobowo – Amator Maszewo -:-
g. 14:30/B Start Proboszczewice – Young Champions Płock -:-

 

niedziela  17 czerwiec 2018 r.  
kompleks”pod balonem” Stadion klubu WISŁA Płock

mecz wyniki
g. 09:00/A FEA Gostynin – SSM II Wisła Płock -:-
g. 09:30/A Mazur Gostynin – Świt Staroźreby -:-
g. 10:00/A Stoczniowiec Płock – Królewscy Płock -:-
g. 10:30/A Kasztelan Białe Błoto – AP Sochaczew -:-
g. 11:00/A Królewscy Płock – Mazur Gostynin -:-
g. 11:30/A AP Sochaczew – Stoczniowiec Płock -:-
g. 12:00/A Świt Staroźreby – FEA Gostynin -:-
g. 12:30/A SSM II Wisła Płock – SSM I Wisła Płock -:-
g. 13:00/A FEA Gostynin – Królewscy Płock -:-
g. 13:30/A SSM I Wisła Płock – Świt Staroźreby -:-
g. 14:00/A Mazur Gostynin – AP Sochaczew -:-
g. 14:30/A Stoczniowiec Płock – Kasztelan Białe Błoto -:-
———————————————————-
g. 09:00/B Amator Maszewo – Błękitni Gąbin -:-
g. 09:30/B Young Champions Płock – Wisła Główina Sobowo -:-
g. 10:00/B Zryw Bielsk – Amator Maszewo -:-
g. 10:30/B Orkan Sochaczew – Sparta Mochowo -:-
g. 11:00/B Mazowia Słubice – Amator Maszewo -:-
g. 11:30/B Sparta Mochowo – Zryw Bielsk -:-
g. 12:00/B Błękitni Gąbin – Young Champions Płock -:-
g. 12:30/B Wisła Główina Sobowo – Start Proboszczewice -:-
g. 13:00/B Young Champions Płock – Mazowia Słubice -:-
g. 13:30/B Start Proboszczewice – Błękitni Gąbin -:-
g. 14:00/B Amator Maszewo – Sparta Mochowo -:-
g. 14:30/B Zryw Bielsk – Orkan Sochaczew -:-