indeksZ ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci żony oraz mamy.  Kol. Jackowi Gudynowi i Łukaszowi Gudynowi , Rodzinie przekazujmy wyrazy współczucia. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 24.04.2018r. godz. 11.00 – Cmentarz Wawrzyszewski , Warszawa ul. Wólczyńska 64.

Zarząd Wydziału Sędziowskiego POZPN, Sędziowie , Koledzy.

Płockie Ligi Żak U-9 i Orlik U-10

orlikW sobotę 21 kwietnia na obiektach klubu Wisła Płock kolejna kolejka rundy wiosennej Płockich Lig Żak U-9 i Orlik U-10.
Przypominamy, że według regulaminu rozgrywek Płockich Lig: 
Organizator informuje, że w przypadku nie rozegrania z przyczyn niezależnych od organizatora meczów – sytuacja traktowana jest jako walkower dla drużyny będącej na boisku. W przypadku pojedynczego spotkania istnieje możliwość rozegrania go w innym terminie bądź na boisku neutralnym. W przypadku całego dnia turniejowego fakt ten musi być zgłoszony do organizatora przed utworzeniem harmonogramu, nie zaś w trakcie ligi.

Kolejne terminy rozgrywek:  12.05, 19.05, 09.06.

Płocka Liga Żak U-9 harmonogram ->  pobierz
Płocka Liga Orlik U-10 harmonogram ->  pobierz

Sprawy sędziowskie

ważne daneInformujemy Kolegów sędziów, że dn. 24.04.2018 r.(wtorek) o godz.17.30 odbędzie się kolejne szkolenie sędziowskie.Obecność obowiązkowa !!!

Jednocześnie przypominamy Kolegom,że nieobecność na szkoleniach będzie skutkowała obowiązkiem zapłaty do Referenta Finansów. Jeśli spośród sześciu planowanych szkoleń ktoś nie był ani razu – zobligowany jest wpłacić 80 zł, 1 obecność – 60 zł, 2 obecności – 40 zł, 3 obecności – 20 zł. Dodatkowo oprócz kary finansowej Koledzy będą odsuwani od obsady w decydujących kolejkach. Wobec tego jeszcze raz apeluję o uczestnictwo w pozostałych szkoleniach.

Na szkoleniu w dn. 24.04.2018 r. Referent Finansowy będzie przyjmował wpłaty za składki KFP, KFD – jest to TERMIN OSTATECZNY!!! 

W dn.10.04.2018 r. odbyły się egzaminy poprawkowe oraz I- termin. Wszyscy Koledzy z większym lub mniejszym skutkiem zdali  egzaminy. Gratulujemy !!!