Przypomnienie regulaminu

images (14)Wydział Gier przedstawia skrótowo niektóre punkty z regulaminu MZPN. Uważamy, że ponowne przypomnienie poszczególnych zasad  przez kluby, uniknie w zbliżającej się rundzie wiosennej sezonu 2017/18r. niepotrzebnych kar i niedomówień. Szczególnie pragniemy zwrócić uwagę na pkt.3 poniższego komunikatu, w którym jest zapis o ponownym uprawnieniu zawodników do rundy wiosennej w ligach młodzieżowych. Ponadto zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z regulaminem MZPN.

pobierz

Czas zajrzeć do terminarzy !!!

imagesW terminie 24/25.03. rozpoczynamy zmagania sportowe w rundzie wiosennej.W nowym roku jako pierwsi na plac gry wybiegną piłkarze Ligi  Okręgowej oraz zawodnicy z kategorii wiekowej  Młodzik D1 I Liga.

 W związku z powyższym Wydział Gier i Ewidencji przypomina, że na podstawie terminarza kluby pełniące rolę gospodarza zawodów zobowiązane są ustalić konkretne daty, godziny i miejsca rozpoczęcia zawodów w całej rundzie, a następnie wprowadzić do systemu extranet w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem rundy rozgrywkowej. W przypadku nie wykonania w/w czynności na gospodarza zawodów nałożona zostanie automatycznie opłata regulaminowa w wysokości  100 zł.

Aby uniknąć nie potrzebnych opłat  prosimy o poważne potraktowanie tematu.

Wesołych Świąt

e15fadd323Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, przepełniony radością i ciepłą atmosferą.Życzymy Wam aby były one wyjątkowe, a chwile  spędzone razem z rodzinami były magiczne i niezapomniane. Niech napełnią Was pozytywną energią i spokojem ducha.

Wesołych Świąt dla całej Rodziny piłkarskiej.

   Życzy Wydział Gier i Ewidencji POZPN

Zgłoszenie po rundzie jesiennej do lig młodzieżowych

Przypominamy, iż w rozgrywkach lig młodzieżowych (traktowanych jako jeden sezon), gdzie następują spadki i awanse po rundzie jesiennej, dopuszcza się zgłoszenia przez kluby drużyn do rozgrywek w rundzie wiosennej jedynie do najniższych lig( od U-12 do U-19) w danej klasie rozgrywkowej do dnia 31 grudnia każdego roku.

W związku z powyższym prosimy zainteresowane kluby, aby dostosowały się do wskazanego terminu.

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z Regulaminem MZPN na sezon 2017/2018 wycofanie drużyny po rundzie jesiennej będzie skutkować nałożeniem kary finansowej na klub.