Piłkarskie Skrzaty Mazowsza 2024

Informujemy, że w dniu 19 maja 2024 roku na obiekcie KS Stoczniowiec Płock rozegramy turniej eliminacyjny Piłkarskich Skrzatów Mazowsza. 

Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn: Stoczniowiec Płock (3 drużyny); Sparta Płock (2 drużyny); Polonia Radzanowo (2 drużyny); SSM Wisła Płock (2 drużyny), Delta Słupno (2 drużyny); Amator Maszewo (2 drużyny); CSP Rybno (2 drużyny), Zjednoczeni Bulkowo (1 drużyna).

Zbiórka wszystkich drużyn godz.: 08:30 – start turnieju godz.: 09:00.   

   Uwaga !!! Tylko drużyna posiadająca komplet dokumentów będzie dopuszczona do rozegrania swoich spotkań podczas wydarzenia.  

Dokumenty -> pobierz
Zgoda rodziców -> pobierz
Zgoda trenera -> pobierz
Oświadczenie osoby pracującej z dziećmi -> pobierz

Ogólne szkolenie dla sędziów

Komisja Sędziowska Płock informuje, że w dniu 26 marca 2024r. [wtorek] o godz. 18:00 odbędzie się ogólne szkolenie dla sędziów  [Sala konferencyjna Orlen Arena ]. Jednocześnie informuje, że II termin egzaminów „wiosna 2024” zaplanowano na dzień 03.04.2024r. godz. 18:00. 

Stawiennictwo wszystkich sędziów jest obowiązkowe, zwłaszcza sędziów próbnych  z ostatniego kursu. 

Instruktor Szkolenia Komisji Sędziowskiej  Płock

OGÓLNE SZKOLENIE DLA SĘDZIÓW

Komisja Sędziowska Płock informuje, że w dniu 12 marca 2024r. [wtorek] o godz. 18:00 odbędzie się ogólne szkolenie dla sędziów  [Sala konferencyjna Wisła Płock ul. Łukasiewicza ]. Tematem szkolenia będą zagadnienia z zakresu zdarzeń w polu karnym i ich najnowszych interpretacji. 

Stawiennictwo wszystkich sędziów jest obowiązkowe, zwłaszcza sędziów próbnych i kandydatów na sędziów z ostatniego kursu. 

Instruktor Szkolenia Komisji Sędziowskiej  Płock

EGZAMINY DLA SĘDZIÓW

HARMONOGRAM EGZAMINÓW DLA SEDZIÓW KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ PŁOCK WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 15 MARCA 2024 ROK: [ OBIEKT PŁOCK  , MOSIR UL. SPORTOWA 3 ].

           16.50 – przyjazd oraz sprawy organizacyjne [ sprawy organizacyjne oświadczenie o czystości organizmu oraz sprawdzenie ważności badań lekarskich ].

    17.20/18.15 – test sprawnościowy [ kurs sędziowski edycja 2024 oraz sędziowie próbni ].

    17.20/17.50 – test pisemny [ LO + KL A/B + asystent okręgowy ].

    18.30/19.00 – test pisemny [ KL B + kurs sędziowski edycja 2024 oraz sędziowie próbni ].

    18.00/19.15 – test sprawnościowy [ LO + KL A/B, asystent okręgowy   ]

       19.45          –  zakończenie oraz ogłoszenie wyników egzaminów.

WAŻNEprzed przystąpieniem do egzaminów należy obowiązkowo dokonać opłaty należnych składek sędziowskich z tytułu F KSP oraz KFD [ nie dotyczy kandydatów na sędziów z kursu „edycja 2024r.”]

W zakładce Komisji Szkoleniowej „materiały do pobrania” wrzuciłem najnowsze testy sędziowskie z przepisów gry. 

Instruktor Szkolenia Komisji Sędziowskiej Płock

Kurs sędziowski „Edycja 2024r” – ruszamy!

Przewodniczący Komisji Sędziowskiej MZPN /Delegatura Płock zawiadamia, że w dniu 10 stycznia 2024r. o godz. 18.00 w Płocku na obiektach Wisła Płock [wejście do sali konferencyjnej ] odbędzie się spotkanie kandydatów na kurs sędziowski „Edycja 2024”.

Zapraszam wszystkie osoby, które zainteresowane są kursem na sędziego piłki nożnej. Proszę także złożyć osobiście [ jeśli nie zostały jeszcze dostarczone ] wymagane dokumenty oraz uiścić opłatę regulaminową za kurs  [150zł – możliwość dokonania wpłaty na miejscu]. W tym dniu jest planowane pierwsze szkolenie z zakresu Przepisów Gry.  Więcej szczegółów już w dniu spotkania.

Instruktor Szkolenia Komisji Sędziowskiej Płock.

#ZostańSędzią – Zapisz się! Kurs na sędziego piłki nożnej – 2024

Spróbuj swoich sił w roli sędziego. Zapraszamy wszystkich! Kobiety, dorosłych, piłkarzy, studentów, uczniów… dołączcie do nas!

Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail obsadawsplock@o2.pl

SZKOLENIE OGÓLNE DLA SĘDZIÓW

Komisja Sędziowska Płock informuje, że w dniu 19 października 2023r. [czwartek] o godz. 18:00 odbędzie się szkolenie ogólne dla sędziów w siedzibie MZPN Delegatura Płock [Hala Sportowa „Orlen Arena”].  Przypominam o szkoleniu praktycznym i zabraniu ze sobą atrybutów sędziowskich. 

Stawiennictwo wszystkich sędziów jest obowiązkowe, zwłaszcza sędziów próbnych. 

Instruktor Szkolenia Komisji Sędziowskiej  Płock