Pary rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu POZPN

drabinka_po_m W dniu 27 lipca 2015 roku w siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par i rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu POZPN w sezonie 2015/2016. W rundzie wstępnej gospodarze spotkań zostali wylosowani i widnieją na pierwszym miejscu. Począwszy od 1/8 finału gospodarze spotkań zostaną wyznaczeni w drodze losowania (zachowując przepisy regulaminowe dotyczące drużyn klas niższych).

Przypominamy wszystkim gospodarzom spotkań rundy wstępnej o wyznaczenie godzin meczy i poinformowanie przedstawicieli Wydziału Gier i Ewidencji o dokładnych terminach.

drabinka i terminy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu POZPN -> więcej

Terminarze rozgrywek młodzieżowych

wgierPoniżej przedstawiamy terminarze Klasy B Seniorów i rozgrywek młodzieżowych w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016.

Jednocześnie przypominamy wszystkim klubom o terminowym wypełnianiu w systemie extranet dokładnych dat rozgrywanych spotkań oraz informujemy, iż zgodnie z zapowiedziami listy uprawniające zawodników do rozgrywek w sezonie 2015/2016 będą przyjmowane tylko i wyłącznie poprzez system extranet.

Podczas posiedzenia Zarządu POZPN w dniu 20 lipca 2015 roku została podjęta uchwała dotycząca zasad awansów i spadków rozgrywek seniorów w sezonie 2015/2016. 

Terminarze poszczególnych grup wiekowych:

Klasa B Seniorów  I Liga U-19  II Liga U-19  I Liga U-17  I Liga U-16  I Liga U-15  I Liga U-14  I Liga U-13

Uchwała dotycząca awansów i spadków drużyn seniorów w sezonie 2015/2016 ->  więcej
System rozgrywek młodzieżowych POZPN w sezonie 2015/2016                         ->  więcej

Komunikat z dnia 21 lipca 2015

wsedzZarząd WS Płock przypomina sędziom, że wszelkie zawody towarzyskie, turnieje i gry szkolne  mogą być sędziowane w porozumieniu i za zgodą Referenta Obsady – Sławomira Kacperskiego. Przypomina się również o przestrzeganiu obowiązującej tabeli ryczałtów. Sędziowie, którzy nie przestrzegali bądź nie będą przestrzegać powyższego muszą się liczyć z konsekwencjami regulaminowymi.

 

Biuro nieczynne

biuroZ powodu okresu urlopowego biuro POZPN w dniach 10-24 będzie nieczynne. W sprawach dotyczących transferów proszę o kontakt pod numerem telefonu 505 006 338, bądź kontakt z przedstawicielami Wydziału Gier POZPN (kontakty w zakładce Wydział Gier i Ewidencji – góra strony). Dokumenty proszę przesyłać na adres e-mail: pozpn@plo.pl