2015/2016

Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN

kompleks boisk „pod balonem” Stadion WISŁY Płock
19.12.2015 r.

losowanie
Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa A
1 START Proboszczewice 
07 07-04
2  UNIA Czermno 05 04-01
3 BZURA Chodaków 04 05-03
4 UNIA Iłów 00 01-09
       
Grupa B
1 MAZUR Gostynin  09 10-01
2 ZRYW Bielsk 06 08-03
3 BŁYSKAWICA Lucień  03 04-08
4 SPÓJNIA Mała Wieś 00 01-10
Grupa C
1 SKRA Drobin 07 07-01
2 STOCZNIOWIEC Płock 07 04-02
3 BŁĘKITNI Gąbin 03 05-08
4 ZORZA Szczawin K. 00 02-07
Grupa D
1 AMATOR Maszewo 07 07-04
2 DELTA Słupno 06 05-01
3 WISŁA Duninów 04 07-06
4 WISŁA (U-19) Płock 00 03-09

Terminarz i Wyniki Grupa A


godz. mecz wyniki
09:00/A UNIA Czermno – START Proboszczewice 1:1
09:20/A UNIA Iłów – BZURA Chodaków 0:3
09:40/A BZURA Chodaków – START Proboszczewice 2:3
10:00/A UNIA Czermno – UNIA Iłów 3:0
10:20/A UNIA Iłów – START Proboszczewice 1:3
10:40/A BZURA Chodaków – UNIA Czermno 0:0

Terminarz i Wyniki Grupa B

 

godz. mecz wyniki
09:00/B ZRYW Bielsk – BŁYSKAWICA Lucień 3:0
09:20/B SPÓJNIA Mała Wieś – MAZUR Gostynin 0:2
09:40/B MAZUR Gostynin – BŁYSKAWICA Lucień 4:0
10:00/B ZRYW Bielsk – SPÓJNIA Mała Wieś 4:0
10:20/B SPÓJNIA Mała Wieś – BŁYSKAWICA Lucień 1:4
10:40/B MAZUR Gostynin – ZRYW Bielsk 3:1

Terminarz i Wyniki Grupa C

 

godz. mecz wyniki
11:30/A ZORZA Szczawin K. – SKRA Drobin 0:2
11:50/A STOCZNIOWIEC Płock – BŁĘKITNI Gąbin 2:1
12:10/A BŁĘKITNI Gąbin – SKRA Drobin 1:5
12:30/A ZORZA Szczawin K.  – STOCZNIOWIEC Płock 1:2
12:50/A STOCZNIOWIEC Płock – SKRA Drobin 0:0
13:10/A BŁĘKITNI Gąbin – ZORZA Szczawin K. 3:1

 

Terminarz i Wyniki Grupa D

 

godz. mecz wyniki
11:30/B AMATOR Maszewo – WISŁA Duninów 1:1
11:50/B WISŁA (U-19) Płock – DELTA Słupno 0:1
12:10/B DELTA Słupno – WISŁA Duninów 4:1
12:30/B AMATOR Maszewo – WISŁA (U-19) Płock 3:2
12:50/B WISŁA (U-19) Płock – WISŁA Duninów 1:5
13:10/B DELTA Słupno – AMATOR Maszewo 1:3

 o miejsca IX – XVI

  mecz nr 1 wyniki
14:00/A UNIA Iłów – ZORZA Szczawin K. 5:1
godz. mecz nr 2 wyniki
14:00/B SPÓJNIA Mała Wieś – WISŁA (U-19) Płock 1:3
godz. mecz nr 3 wyniki
14:20/A BZURA Chodaków – BŁĘKITNI Gąbin 0:3 vo
godz. mecz nr 4 wyniki
14:20/B BŁYSKAWICA Lucień – WISŁA Duninów 3:0 
godz. o miejsce XV wyniki
14:40/A ZORZA Szczawin K. SPÓJNIA Mała Wieś 1:2
godz. o miejsce XIII wyniki
14:40/B UNIA Iłów WISŁA (U-19) Płock 3:2
godz. o miejsce XI wyniki
15:00/A BZURA Chodaków WISŁA Duninów 0:3 vo
godz. o miejsce IX wyniki
15:00/B BŁĘKITNI Gąbin BŁYSKAWICA Lucień 1:2

o miejsca I – VIII

godz. mecz nr 1 – 1/4 finału wyniki
15:20/A START Proboszczewice – STOCZNIOWIEC Płock 1:1 k. 6:7
godz. mecz nr 2 – 1/4 finału wyniki
15:20/B UNIA Czermno – SKRA Drobin 1:1 k. 1:3
godz. mecz nr 3 – 1/4 finału wyniki
15:40/A MAZUR Gostynin – DELTA Słupno 0:0 k. 3:2
godz. mecz nr 4 – 1/4 finału wyniki
15:40/B ZRYW Bielsk – AMATOR Maszewo  1:2
godz. przegrani 1/4 finału wyniki
16:00/A START Proboszczewice – DELTA Słupno 1:0
godz. przegrani 1/4 finału wyniki
16:00/B UNIA Czermno – ZRYW Bielsk 1:3
godz. 1/2 finału wyniki
16:20/A STOCZNIOWIEC Płock – MAZUR Gostynin 0:2
godz. 1/2 finału wyniki
16:20/B SKRA Drobin – AMATOR Maszewo 1:4
godz. o miejsce VII wyniki
16:40/A DELTA Słupno – UNIA Czermno 2:4
godz. o miejsce V wyniki
16:40/B START Proboszczewice – ZRYW Bielsk 1:3
godz. o miejsce III wyniki
17:00/B STOCZNIOWIEC Płock – SKRA Drobin 2:3
godz. o miejsce I wyniki
17:00/A MAZUR Gostynin – AMATOR Maszewo 2:0