KEEZA z klubami POZPN

Tomadex S.C. od 15 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek Europa League oraz Champions League. Od 8 lat firma jest właścicielem oraz producentem marki odzieży i sprzętu sportowego KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy.

Wprowadzenie obostrzeń w sporcie w dobie Pandemii COVID-19

Szanowni Państwo,

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń mecze we wszystkich kategoriach wiekowych muszą odbywać się bez udziału publiczności, niezależnie od tego czy dany powiat znajduje się w strefie żółtej czy czerwonej. Na obiekcie podczas jego trwania może przebywać maksymalnie 25 osób z każdej drużyny wpisanych do protokołu z zawodów z wyłączeniem obsługi organizatora (tj. osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo podczas meczu, których (w związku z brakiem kibiców) ilość w poszczególnych meczach po analizie ryzyka ustala gospodarz zawodów, opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator, akredytowani przedstawiciele mediów, obsługa techniczna obiektu).

Nowe wytyczne wchodzą w życie od soboty, 17 października br.

 

Prezes            

Mazowieckiego ZPN

/-/Zdzisław Łazarczyk

Turnieje Mikołajkowe POZPN w MZPN Delegatura Płock

Poniżej przedstawiamy informacje o terminach rozegrania Turniejów Mikołajkowych, w poszczególnych kategoriach wiekowych od U-9 do U-15 – drużyn uczestniczących
w rozgrywkach MZPN Delegatura Płock oraz reprezentantów lig wojewódzkich klubów zrzeszonych w MZPN Delegatura Płock. 
Komisja Gier MZPN Delegatura Płock informuje, iż każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 została zakwalifikowana do n/w turniejów. 
Jeżeli klub nie wyraża chęci uczestnictwa w turniejach, jego ustawowy przedstawiciel proszony jest o przekazanie informacji w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 października 2020 roku na adres e-mail: pozpn@plo.pl.

Turniej dla rocznika U-9 – termin 15.11.2020 r. /kompleks „pod balonem” Wisła Płock
Turniej dla rocznika U-10 – termin 15.11.2020 r. /kompleks „pod balonem” Wisła Płock
Turniej dla rocznika U-12 – termin 29.11.2020 r. /kompleks „pod balonem” Wisła Płock
Turniej dla rocznika U-13 – termin 29.11.2020 r. /kompleks „pod balonem” Wisła Płock
Turniej dla rocznika U-14 – termin 28.11.2020 r. /kompleks „pod balonem” Wisła Płock
Turniej dla rocznika U-15 – termin 28.11.2020 r. /kompleks „pod balonem” Wisła Płock

Turnieje w rocznikach U-9 – U-10 współfinansowane ze środków Gminy – Miasta Płock.
Turnieje w rocznikach U-12 – U-15 współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

                           

 

Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN 2020

Informujemy, że w dniu 19 grudnia 2020 roku na kompleksie boisk „pod balonem” klubu Wisła Płock odbędzie się Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN – dla klubów zrzeszonych w MZPN Delegatura Płock. 
W turnieju weźmie udział 16 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń). Wpisowe w wysokości 400,00 PLN należy wpłacić na konto POZPN: 
Numer rachunku bankowego: ALIOR BANK 74 2490 0005 0000 4530 5688 0229. 

Zgłoszenia i wpłaty należy dokonać do dnia 30 października 2020 roku. 

Płocka Liga Orlik U-10 w dniu 18.10.2020

Ważna Informacja!
Ze względu na mecz Ekstraklasy WISŁA Płock – ŚLĄSK Wrocław, turniej Płockiej Ligi Orlik U-10 w dniu 18 października  odbędzie się na Orliku Płock-Winiary ul. Zamenhofa – NOWY HARMONOGRAM !!!
Poniżej zamieszczamy harmonogram rozgrywek Płockiej Ligi Orlik U-10. Przypominamy, że ze względu na pandemię COVID-19 na turniejach pojawiają się trenerzy z zawodnikami (bez publiczności-kibiców). Wymogiem uczestnictwa jest posiadanie  wypełnionego oświadczenia COVID-19. 

Harmonogram rozgrywek -> pobierz
Oświadczenie -> pobierz

 

Ważna informacja !!!

Szanowni Państwo,

     Informujemy, że od poniedziałku 12 października 2020 roku biuro Mazowieckiego ZPN oraz biura Delegatur naszego Związku pracują do godziny 15.00. Jednocześnie informujemy, że ograniczone są do niezbędnego minimum wizyty w naszych biurach. W razie konieczności prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie się. Numery telefonów dostępne są na naszej stronie internetowej i stronach naszych delegatur.

Prezes             
Mazowieckiego ZPN
/-/  Zdzisław Łazarczyk

KOMUNIKAT WS. ROZGRYWANIA MECZÓW W STREFACH (Z POPRAWKAMI)

KOMUNIKAT

 

W związku z reżimem sanitarnym związanym z COVID-19 i pojawieniem się na chwilę obecną w środkach masowego przekazu informacji o wprowadzeniu w kraju podziału związanego z pandemią na strefy: żółta i czerwona, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej jako organizator rozgrywek informuje Kluby o podstawowych wymogach i warunkach, które muszą być spełnione, aby mógł być rozegrany mecz w obszarze ww. stref w przypadku ogłoszenia przez Ministra Zdrowia ww. stref na terenie naszego województwa.

Zgodnie z przepisami państwowymi mecz musi być rozgrywany bez udziału publiczności (zarówno gospodarzy, jak i gości), a na obiekcie podczas jego trwania może przebywać:

  1. Stefa żółta – do 100 osób z wyłączeniem obsługi (tj. opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator, służby klubowe w ilości zgodnej z § 16 ust. 3 i 4 Regulaminu Rozgrywek: IV liga – 5 osób, LO – 4 osoby, Kl. A i B – 3 osoby, pozostałe klasy (od A1 do F2) – 2 osoby, akredytowani przedstawiciele mediów, obsługa techniczna obiektu)
  2. Stefa czerwona – do 50 osób z wyłączeniem obsługi (tj. opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator, służby klubowe w ilości zgodnej z § 16 ust. 3 i 4 Regulaminu Rozgrywek: IV liga – 5 osób, LO – 4 osoby, Kl. A i B – 3 osoby, pozostałe klasy (od A1 do F2) – 2 osoby, akredytowani przedstawiciele mediów, obsługa techniczna obiektu)

chyba, że władze państwowe lub samorządowe postanowią inaczej. Prosimy o pilne śledzenie rozporządzeń administracji państwowej.

 

Jednocześnie przypominamy, że w obszarach nie objętych żadną ze stref (żółta, czerwona) organizator zawodów musi rozgrywać mecz na podstawie Wytycznych dotyczących rozgrywania meczów piłki nożnej w ramach systemu rozgrywek Mazowieckiego ZPN obowiązujących w sezonie 2020/2021 do odwołania.

Jednocześnie przypominamy o możliwości skorzystania z punktu 7 ww. wytycznych.

 

Prezes
Mazowieckiego ZPN
/-/Zdzisław Łazarczyk

Rozgrywki Płockiej Ligi Orlik U-11

Komisja Gier MZPN Delegatura Płock zamieszcza poniżej tabele po rozgrywkach Płockiej Ligi Orlik U-11. Jednocześnie informujemy, iż ostatnia kolejka Płockiej Ligi Orlik U-11 – Grupy Złotej odbędzie się w terminie styczeń – luty 2021. Gospodarzem będzie SSM Wisła Płock.

Ze względu na brak udziału w rozgrywkach klubu Mazowia Słubice (decyzją Komisji Gier MZPN Delegatura Płock) – drużyna została wycofana z rozgrywek.
Mecze, które się nie odbyły, w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 (ze względu na przekazywane informacje od zainteresowanych klubów o zgłaszanych problemach z rodzicami zawodników – PANDEMIA COVID-19) nie zostały brane do klasyfikacji końcowej. 

Grupa Złota -> pobierz
Grupa Srebrna -> pobierz
Grupa Brązowa -> pobierz
Regulamin -> pobierz