Składamy kondolencje

Panu Bogusławowi Gostomskiemu, V-ce Przewodniczącemu Klubu Seniora POZPN oraz jego rodzinie najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci TEŚCIOWEJ przesyłają Zarząd i członkowie Klubu Seniora POZPN.

Odszedł od nas Wiesław Kamiński

Pogrążeni w smutku zawiadamiamy, że w dniu 11.12.2021 r. odszedł Nasz Kolega Wiesław Kamiński były piłkarz, zawodnik Amatora Maszewo oraz sędzia piłki nożnej POZPN. Członek założyciel Klubu Seniora odznaczony srebrną oraz złotą Odznaką Honorową POZPN, medalem okolicznościowym z okazji 5-lecia Klubu Seniora POZPN i okolicznościową paterą za całokształt działalności na rzecz rozwoju piłki nożnej.
Łączymy się w bólu z rodziną z powodu straty Śp. Wiesława, człowieka, przyjaznego, ciepłego, otwartego, zawsze gotowego do współpracy.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 18.12.2021r o godz. 13:00 na Cmentarzu w Maszewie Dużym.
Wiesiu „Kamyk” – Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

KLUB SENIORA POZPN

Wyrazy współczucia dla środowiska piłkarskiego i rodziny przekazuje również Prezes, Zarząd i pracownicy POZPN

Odszedł od nas Jerzy Kołowrocki

Pogrążeni w smutku zawiadamiamy, że w dniu 2.10.2021r odszedł Nasz Kolega Jerzy Kołowrocki były piłkarz, zawodnik Masovii Płock w latach 1962 – 1972 oraz Wisły Płock w latach 1975 – 1980. Członek Klubu Seniora od 28.11.2018.
Łączymy się w bólu z rodziną z powodu straty Śp. Jerzego, człowieka, przyjaznego, ciepłego, otwartego, zawsze gotowego do współpracy.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 6.10.2021r o godz. 14:00 na Cmentarzu Komunalnym w Płocku.

JURECZKU – Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
KLUB SENIORA POZPN