I Memoriał im. Zdzisława Grausberga o puchar Prezesa POZPN

W dniu 9 grudnia 2017 roku o godzinie 10:00 w Staroźrebach rozpocznie się I Memoriał im. Zdzisława Grausberga o Puchar Prezesa POZPN w kategorii Oldboy 45+. Chętni do skorzystania ze wspólnego  transportu proszeni są o zgłoszenie pod numer: 730-840-960. Ilość miejsc ograniczona. Planowany odjazd pojazdu – godz.: 8:45 (plac przy Teatrze Dramatycznym), planowany powrót godz.: 18:00.

Informacje Koła Seniora

Koło Seniora POZPN serdecznie zaprasza wszystkich członków organizacji na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się w restauracji „PIAST” w dniu 14.12.2017 r. o godz.: 17:00. 

Uczestnictwo w spotkaniu Wigilijnym proszę potwierdzić do 10.12.2017 roku dzwoniąc
pod numer telefonu: 730-840-960

RUSZAMY!

PLAKAT JPG 

Wydział Sędziowski Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozpoczyna nabór kandydatek i kandydatów na kurs sędziego piłki nożnej.

Dokumenty należy przesłać mailem na adres: obsadawsplock@o2.pl lub osobiście dostarczyć do Biura Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Płocku przy ul. Łukasiewicza 34 w terminie do dnia 8 grudnia 2017 roku. Opłata wpisowa – 100 zł. czytaj więcej

Akademia Młodych Orłów w Płocku

amo_d          wersja_pelnokolorowa v9 bez WM           logo_pozpn

   Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Płocku informuje, że powołanie Akademii Młodych Orłów stało się faktem na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej i Gminą – Miastem Płock.
   W imieniu Miasta Płock umowę podpisali: Prezydent Andrzej Nowakowski, w imieniu PZPN Eugeniusz Nowak i Maciej Sawicki, w imieniu MZPN: Zdzisław Łazarczyk i Jerzy Szczęsny. czytaj więcej