Kursy dla trenerów UEFA A, B, C

wszkolInformujemy wszystkich zainteresowanych trenerów – kandydatów, chętnych uczestnictwa w kursach UEFA A, B i C organizowanych przez MZPN na terenie POZPN o ponownej rekrutacji.
Uruchomienie kursów uwarunkowane jest od liczby kandydatów.

szczegółowe informacje dotyczące dokumentacji i kursów -> pobierz

Wniosek -> pobierz

 

Wiadomości dla sędziów i nie tylko.

images SĘDZIOWANIE ZAWODÓW SPARINGOWYCH ….   Informujemy sędziów, że obowiązuje całkowity zakaz sędziowania niezgłoszonych zawodów sparingowych / towarzyskich, turniejów.  Wszystkie zawody sparingowe / towarzyskie /, turnieje muszą być zgłoszone do Referenta Obsad (kol. Garwicki Tomasz). Zawody sparingowe muszą zostać zgłoszone na 1 dzień przed ich rozegraniem. Dodatkowo zapraszam do lektury   najnowszego  czasopisma „Sędzia”, które dość jasno i precyzyjnie przedstawia niniejsze zagadnienie.  Ponieważ szybkim tempem zbliżamy się do inauguracji nowego sezonu rozgrywkowego 2017/2018 w Naszym Okręgu, poniżej zamieszczam najnowsze Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz bazę pytań, nie tylko do wiadomości członków Wydziału Sędziowskiego POZPN. 

Ze sportowym pozdrowieniemPrzepisy-Gry-2017-18 , baza pytań . 

 

SĘDZIOWSKA PRECYZJA.

precyzjaSzanowni Państwo.

W związku z apelem przedstawicieli Wydziału Dyscypliny i Wydziału Gier Płockiego Związku Piłki Nożnej chciałbym w kilku zdaniach zwrócić się do Was, w przedmiocie prawidłowego wypełniania dokumentacji pomeczowej. Niniejszy temat już został przeze mnie poruszony, ale niestety pojawiła się konieczność kolejnego przypomnienia. Sprawa dotyczy przede wszystkim zagadnień dyscyplinarnych oraz ogólnie przyjętego porządku na zawodach. Przypominam, że obowiązkiem każdego sędziego jest respektowanie Przepisów Gry w Piłkę Nożną oraz Regulaminu Rozgrywek. czytaj więcej

Rozpoczynamy kurs trenerski UEFA C

wszkolPoniżej zamieszczamy harmonogram i listę osób zakwalifikowanych na kurs UEFA C organizowany w Płocku przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Jednocześnie informujemy, że jeżeli dostarczone zostały scany dokumentów przez e-mail, prosimy o dostarczenie oryginałów na pierwszą sesję, która odbędzie się 10 lutego 2017 roku o godz.: 8:00 w sali konferencyjnej Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Płocku  przy ul. Łukasiewicza 34 (stadion klubu WISŁA Płock). 

Prosimy o dokonanie pozostałej części wpłaty na konto POZPN
o numerze:87 1060 0076 0000 3200 0024 9981 . Koszt kursu to 1.250,00 PLN.

lista osób zakwalifikowanych na kurs UEFA C ->  pobierz 
harmonogram kursu -> pobierz

Kursy trenerskie w POZPN – termin dobiega końca

wszkolPrzypominamy wszystkim chętnym trenerom do udziału w poniżej podanych kursach:
UEFA C, UEFA B, UEFA A, że uzyskaliśmy wstępną zgodę na zorganizowanie powyższych kursów na terenie POZPN przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Prosimy o zgłaszanie kandydatur uczestników drogą elektroniczną: pozpn@plo.pl w celu skompletowania odpowiedniej liczby kursantów i weryfikacji ich uprawnień. 

Kandydaci zobligowani są do przesłania dokumentacji zgodnie z wymogami kursów: UEFA C, UEFA B, UEFA A.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30 września 2016 roku.

O terminie uruchomienia kursów: UEFA C, UEFA B, UEFA A i zakwalifikowaniu uczestników powiadomimy e-mailem zwrotnym i przez oficjalny serwis POZPN – www.pozpn.plo.pl.   

szczegółowe informacje dotyczące kursów -> pobierz

Eliminacje Turnieju o Puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion”

wszkolEliminacje Turnieju ZPNS w Płocku odbędą się na boiskach ze sztuczną trawą pod balonem na stadionie Wisły w Płocku ul. Łukasiewicza 34 w dniach :
27 stycznia 2016 godz. 9.00 U-12 chłopcy, godz. 12.00 U-12 dziewczynki U-10 dziewczynki
28 stycznia 2016 godz. 9.00 U-10 chłopcy, godz. 12.00 U-8 chłopcy U-8 dziewczynki
Jednocześnie proszę o potwierdzenie udziału poszczególnych zespołów do dnia 25 stycznia 2016 pod  tel. 24 2629781 lub 601 868784 adres e-meil pozpn@plo.pl