Wiadomości dla sędziów i nie tylko.

images SĘDZIOWANIE ZAWODÓW SPARINGOWYCH ….   Informujemy sędziów, że obowiązuje całkowity zakaz sędziowania niezgłoszonych zawodów sparingowych / towarzyskich, turniejów.  Wszystkie zawody sparingowe / towarzyskie /, turnieje muszą być zgłoszone do Referenta Obsad (kol. Garwicki Tomasz). Zawody sparingowe muszą zostać zgłoszone na 1 dzień przed ich rozegraniem. Dodatkowo zapraszam do lektury   najnowszego  czasopisma „Sędzia”, które dość jasno i precyzyjnie przedstawia niniejsze zagadnienie.  Ponieważ szybkim tempem zbliżamy się do inauguracji nowego sezonu rozgrywkowego 2017/2018 w Naszym Okręgu, poniżej zamieszczam najnowsze Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz bazę pytań, nie tylko do wiadomości członków Wydziału Sędziowskiego POZPN. 

Ze sportowym pozdrowieniemPrzepisy-Gry-2017-18 , baza pytań . 

 

SĘDZIOWSKA PRECYZJA.

precyzjaSzanowni Państwo.

W związku z apelem przedstawicieli Wydziału Dyscypliny i Wydziału Gier Płockiego Związku Piłki Nożnej chciałbym w kilku zdaniach zwrócić się do Was, w przedmiocie prawidłowego wypełniania dokumentacji pomeczowej. Niniejszy temat już został przeze mnie poruszony, ale niestety pojawiła się konieczność kolejnego przypomnienia. Sprawa dotyczy przede wszystkim zagadnień dyscyplinarnych oraz ogólnie przyjętego porządku na zawodach. Przypominam, że obowiązkiem każdego sędziego jest respektowanie Przepisów Gry w Piłkę Nożną oraz Regulaminu Rozgrywek. czytaj więcej

Po konferencji „”Bezpieczeństwo i odpowiedzialność organizatora meczów piłkarskich, a współpraca z policją”

1mW dniu 3 marca 2017 roku w sali widowiskowej Domu Technika PKN ORLEN S.A. przy ul. Kazimierza Wielkiego w godzinach 15:00 – 18:00 odbyła się konferencja – szkoleniowa pn.
“Bezpieczeństwo i odpowiedzialność organizatora meczy piłkarskich, a współpraca z Policją”.
Chyba nikt nie spodziewał się tak dużej ilości uczestników, a tu trzeba nadmienić, że w spotkaniu wzięło udział ponad 80 osób z klubów zrzeszonych w Płockim Okręgowym Związku Piłki Nożnej (Zarządy Klubów, Działacze oraz osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo), a także funkcjonariusze Policji z Płocka, Gostynina, Sierpca oraz Członkowie Zarządu i Wydziałów POZPN. czytaj więcej

„Bezpieczeństwo i odpowiedzialność organizatora meczy piłkarskich a współpraca z Policją.”

Informujemy wszystkie kluby zrzeszone w POZPN, że w dniu 3 marca 2017 r w godzinach 15:00 – 18:00 odbędzie się obowiązkowe szkolenie dla Klubów pn. „Bezpieczeństwo i odpowiedzialność organizatora meczy piłkarskich, a współpraca z Policją.”Szkolenie odbędzie się w Domu Technika ul. Kazimierza Wielkiego 41.
Podczas szkolenia poruszone zostaną poniższe tematy: czytaj więcej