Walne Zebranie Sprawozdawcze Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

biuroSzanowni Państwo !

Zgodnie z Artykułem 18 paragraf 6 Statutu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuję, iż Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2016 roku odbędzie się w dniu 30 czerwca 2017 roku w Płocku w Kawiarni Klubowej klubu Wisła Płock przy ul. Łukasiewicza 34 – I termin godz.: 16:00 / II termin godz. 16:30.

W załączniku regulamin i program Zebrania.

Z wyrazami szacunku
Piotr Sikora
Dyrektor Biura

załącznik -> pobierz

pobrane Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Adrianny Bieńkowskiej – żony Naszego kolegi sędziego z Wydziału Sędziowskiego Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Jarosława Bieńkowskiego. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 31 maja 2017 roku o godzinie 13:00 na cmentarzu komunalnym w Płocku ul. Bielska. 

Zarząd WS POZPN.

SZKOLENIE SĘDZIOWSKIE

kary Wydział Sędziowski Płockiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w dniu 12 czerwca 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 17:30 ( Płock , siedziba OZPN ul. Łukasiewicza 34 ) odbędzie się szkolenie sędziowskie. Tematem szkolenia zagadnienie zawsze aktualne – kary indywidualne, które poprowadzi prelegent kolega Tomasz Marciniak. Obecność na ostatnim szkoleniu w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017  jest obowiązkowa. 

V kolejka Orlen Płockiej Ligi Orlik U-11

11_m5_mm log_or

W niedzielę 21.05.2017 roku na kompleksie boisk „pod balonem” przy ul. Łukasiewicza 34 została rozegrana V kolejka rundy wiosennej Orlen Płockiej Ligi  Orlik U-11.

Po pięciu kolejkach na czele grupy mistrzowskiej jest drużyna SSM Wisła Płock I, za nią z taką samą ilością punktów ekipa FEA Gostynin, a na trzecim miejscu Pegaz Drobin, natomiast w grupie grającej o miejsca VII – XIV zdecydowany lider Orkan Sochaczew wyprzedza Kasztelan Sierpc, a na trzecim miejscu uplasował się Mazur Gostynin.

wyniki i tabele -> więcej

11_m1 11_m2
11_m3 11_m4

zdjęcia udostępniamy na Facebook POZPN -> więcej 

IV kolejka Płockich Lig Żak U-9 i Orlik U-10

10_m5_mmW dniu 20 maja  2017 roku na boiskach WISŁY Płock przy ul. Łukasiewicza 34 zostały  rozegrane IV kolejki rozgrywek Płockich Lig ŻAK U-9 i ORLIK U-10.

Przypominamy, że rozgrywki prowadzone są zgodnie z zaleceniami dla tej kategorii wiekowej bez zapisu wyników i klasyfikacji końcowych.

Rozgrywki Płockiej Ligi Żak U-9 i Płockiej Ligi Orlik U-10 współfinansowane są ze środków Urzędu Miasta Płocka.

10_m1 10_m2
10_m3 10_m4

Płocka Liga Żak U-9 harmonogram -> pobierz      regulamin -> pobierz
Płocka Liga Orlik U-10 harmonogram ->  pobierz      regulamin -> pobierz

zdjęcia udostępniamy na Facebook POZPN -> więcej

 

ART. 11 Przepisów Gry – SPALONY.

spalony Kolejnym zagadnieniem, które również nie należy do prostych i łatwych jest SPALONY. Przepisy Gry w Piłkę Nożną stanowią, że zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli:

  • Jakakolwiek część głowy, ciała czy nóg znajduje się na połowie przeciwnika – wyłączając linię środkową, która jest linia neutralną, i
  • Jakkolwiek część głowy, ciała lub nóg jest bliżej linii bramkowej drużyny przeciwnej niż zarówno piłka, jak i przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej.

WAŻNE – dłonie i ręce wszystkich zawodników, włączając oczywiście bramkarza nie są brane pod uwagę przy ocenie pozycji spalonej.  czytaj więcej