RUSZAMY!

PLAKAT JPG 

Wydział Sędziowski Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozpoczyna nabór kandydatek i kandydatów na kurs sędziego piłki nożnej.

Dokumenty należy przesłać mailem na adres: obsadawsplock@o2.pl lub osobiście dostarczyć do Biura Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Płocku przy ul. Łukasiewicza 34 w terminie do dnia 8 grudnia 2017 roku. Opłata wpisowa – 100 zł. czytaj więcej

ZOSTAŃ SĘDZIĄ PIŁKI NOŻNEJ

PLAKAT    Wydział Sędziowski Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozpoczyna nabór kandydatek i kandydatów na kurs sędziego piłki nożnej. Jeśli chcesz, marzysz o karierze sędziego?, jest właśnie do tego odpowiedni moment. Poznasz dokładnie tajniki Przepisów Gry i dowiesz się jak wygląda praca arbitrów od tzw. „kuchni”. Dodatkowo możesz , za swoją pracę być wynagradzany.  Nasz czołowy arbiter kol. Szymon Marciniak, który na co dzień prowadzi zawody w Lidze Mistrzów, zaprasza chętnych, którzy chcieli by przeżyć mecz z innej perspektywy. Zgłoś zatem swój akces!.

Okólnik nr 11 IFAB z dnia 25/09/2017

gwizdekIFAB w dniu 25 września 2017 r. wydało Okólnik nr 11, w którym są zawarte wyjaśnienia do Przepisów Gry 2017 / 2018. Wszyscy sędziowie  mają stosować się do wyjaśnień zawartych w Okólniku. Okólnik dostępny jest w załączeniu niniejszej informacji.  Okólnik nr 11 informuje o maksymalnej liczbie zmian. Liczba ta została określona na 5 zmian. Przypominamy, że na Mazowszu (IV liga i niżej) liczbę zmian w danej klasie rozgrywek reguluje Regulamin Rozgrywek MZPN, do którego  mamy obowiązek się stosować! 

OKÓLNIK NR 11 – Wyjaśnienia IFAB 09 2017 Z

Finał Pucharu Polski na szczeblu POZPN

drabinka_po_mWydział Gier i Ewidencji informuje, iż poznaliśmy finalistów Pucharu Polski na szczeblu POZPN. W dniu 18 października 2017 o godzinie 15:30 Mazur Gostynin zmierzy się z Wisłą II Płock. Gospodarz spotkania zostanie wylosowany w dniu 10 października 2017 o godz.: 12:00 w siedzibie POZPN przy ul. Łukasiewicza 34.

zestawienie par finału i wyniki PP POZPN -> pobierz