Anulujemy złe nawyki

imagesWydział Gier i Ewidencji pragnie po raz kolejny przypomnieć klubom, że w przypadku zmian dat i godzin spotkań w terminie krótszym niż 14 dni należy stosować się do przepisów zawartych w regulaminie MZPN. Chcemy również wskazać błędy, jakie kluby popełniają przy zmianach terminów meczów. Mamy nadzieję, iż opisane poniżej negatywne zdarzenia w przyszłości zostaną skutecznie wyeliminowane i ułatwią nam wszystkim prace.

czytaj więcej

KOLEDZY SĘDZIOWIE! – CZAS ZACZĄĆ.

images   W najbliższy weekend rozpoczynamy zmagania na szczeblu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w rundzie wiosennej sezonu rozgrywkowego 2017/18. Miejmy nadzieje, że warunki atmosferyczne oraz niesprzyjająca aura nie przeszkodzi. Jako pierwsi na polu gry zmierzą się zespoły z ligi okręgowej oraz kategoria D1 Młodzik z I ligi okręgowej. Przypominam także sędziom, aby odświeżyli swoje obowiązki. Dla przypomnienia 3 podstawowe:

Przed wyjazdem na mecz!   Sprawdź na: www.pozpn.plo.pl  czy data lub godzina rozpoczęcia Twojego meczu nie uległa zmianie.

Administracyjne czynności na meczu:  Postępuj zgodnie z Przepisami Gry w Piłkę Nożną oraz Regulaminem Rozgrywek Piłkarskich Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, a w szczególności – SPRAWDŹ  licencję trenera przed rozpoczęciem zawodów. W razie nie okazania licencji, bądź nieobecności trenera, odnotuj ten fakt w sprawozdaniu.

Bezpośrednio po meczu:   Wyślij SMS na numer 500 505 505  z wynikiem meczu niezwłocznie po jego zakończeniu i postępuj zgodnie z instrukcją. Dopilnuj, aby poczynione wpisy w dokumentacji papierowej były zgodne ze stanem faktycznym. Zadbaj, aby sporządzony protokół w extranecie był identyczny z papierową jego wersją.

OBSADA WS POZPN 😆 

 

Wydział Gier przypomina !

imagesWydział Gier i Ewidencji POZPN przypomina zainteresowanym, o ponownym uprawnianiu zawodników do lig młodzieżowych do sezonu rundy wiosennej (RW).

Jednocześnie prosimy kluby, które są gospodarzami spotkań rozgrywanych w terminach 24-25 marca o przesłanie informacji o stanie boisk, celem ewentualnych weryfikacji terminarzy.