Przypomnienie regulaminu

images (14)Wydział Gier przedstawia skrótowo niektóre punkty z regulaminu MZPN. Uważamy, że ponowne przypomnienie poszczególnych zasad  przez kluby, uniknie w zbliżającej się rundzie wiosennej sezonu 2017/18r. niepotrzebnych kar i niedomówień. Szczególnie pragniemy zwrócić uwagę na pkt.3 poniższego komunikatu, w którym jest zapis o ponownym uprawnieniu zawodników do rundy wiosennej w ligach młodzieżowych. Ponadto zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z regulaminem MZPN.

pobierz

Czas zajrzeć do terminarzy !!!

imagesW terminie 24/25.03. rozpoczynamy zmagania sportowe w rundzie wiosennej.W nowym roku jako pierwsi na plac gry wybiegną piłkarze Ligi  Okręgowej oraz zawodnicy z kategorii wiekowej  Młodzik D1 I Liga.

 W związku z powyższym Wydział Gier i Ewidencji przypomina, że na podstawie terminarza kluby pełniące rolę gospodarza zawodów zobowiązane są ustalić konkretne daty, godziny i miejsca rozpoczęcia zawodów w całej rundzie, a następnie wprowadzić do systemu extranet w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem rundy rozgrywkowej. W przypadku nie wykonania w/w czynności na gospodarza zawodów nałożona zostanie automatycznie opłata regulaminowa w wysokości  100 zł.

Aby uniknąć nie potrzebnych opłat  prosimy o poważne potraktowanie tematu.

Terminarze grup młodzieżowych w POZPN

wgierInformujemy, że w dniu dzisiejszym w systemie extranet zostały opublikowane terminarze rozgrywek grup młodzieżowych od A1 do D2 rundy wiosennej sezonu 2017/2018.
Przypominamy o terminowe podanie dokładnych dat spotkań według regulaminu rozgrywek MZPN. 

Poniżej do pobrania w/w terminarze w plikach pdf.

I liga A1 Junior Starszy -> pobierz
I liga B1 Junior Młodszy -> pobierz
II liga B1 Junior Młodszy -> pobierz
I liga C1 Trampkarz -> pobierz
II liga C1 Trampkarz -> pobierz
I liga C2 Trampkarz -> pobierz
II liga C2 Trampkarz -> pobierz
I liga D1 Młodzik -> pobierz
II liga D1 Młodzik -> pobierz
I liga D2 Młodzik -> pobierz
II liga D2 Młodzik -> pobierz

Komunikat Wydziału Gier i Ewidencji

wgierPoniżej zamieszczamy składy poszczególnych lig młodzieżowych w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. Ostatecznym terminem zgłoszenia nowej drużyny w kategorii wiekowej od U-12 do U-19  jest dzień 9 lutego 2018 roku. Po tym terminie wszelkie zmiany będą związane z opłatą  wg Regulaminu MZPN na sezon 2017/2018. 

Jednocześnie informujemy, iż wycofanie drużyny w rundzie wiosennej, biorącej udział w rozgrywkach danej kategorii wiekowej w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 wiąże się z opłatą według Regulaminu MZPN.

Zestawienie -> pobierz 

Wesołych Świąt

e15fadd323Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, przepełniony radością i ciepłą atmosferą.Życzymy Wam aby były one wyjątkowe, a chwile  spędzone razem z rodzinami były magiczne i niezapomniane. Niech napełnią Was pozytywną energią i spokojem ducha.

Wesołych Świąt dla całej Rodziny piłkarskiej.

   Życzy Wydział Gier i Ewidencji POZPN

Wesołych Świąt

świąteczna kartka Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Życzymy, aby nadchodzący rok był pełen miłych wydarzeń, spotkań oraz wyjątkowych i pozytywnych emocji. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia życzą sędziowie i obserwatorzy Wydziału Sędziowskiego Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

MISTRZOSTWO MAZOWSZA DLA WS POZPN.

dav

W dniu 2 grudnia 2017 roku w Sobolewie zorganizowane zostały Mistrzostwa Mazowsza Sędziów w halowej piłce nożnej. W turnieju udział wzięło pięć reprezentacji : Wydział Sędziowski Siedlce (GOSPODARZ TURNIEJU); Wydział Sędziowski Ciechanów-Ostrołęka; Wydział Sędziowski Płock; Wydział Sędziowski Radom i Wydział Sędziowski Warszawa. W zaciętej i sportowej rywalizacji najlepszym zespołem, który pokonał wszystkie reprezentacje zdobywając bilans punktowy max. 12 pkt. oraz bramki 15:5 – ZOSTAŁ NASZ WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI PŁOCKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ – GRATULACJE !!!!.

czytaj więcej

Zgłoszenie po rundzie jesiennej do lig młodzieżowych

Przypominamy, iż w rozgrywkach lig młodzieżowych (traktowanych jako jeden sezon), gdzie następują spadki i awanse po rundzie jesiennej, dopuszcza się zgłoszenia przez kluby drużyn do rozgrywek w rundzie wiosennej jedynie do najniższych lig( od U-12 do U-19) w danej klasie rozgrywkowej do dnia 31 grudnia każdego roku.

W związku z powyższym prosimy zainteresowane kluby, aby dostosowały się do wskazanego terminu.

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z Regulaminem MZPN na sezon 2017/2018 wycofanie drużyny po rundzie jesiennej będzie skutkować nałożeniem kary finansowej na klub.