Sprawdzamy terminarze

WGiE Przypomina iż, na podstawie terminarza kluby pełniące rolę gospodarza zawodów zobowiązane są ustalić konkretne daty, godziny  i miejsca rozpoczęcia każdego meczu oraz wprowadzić do systemu Extranet w terminie nie krótszym niż 14 dni przed planowanym terminem.

W przypadku nie zastosowania się do powyższego na gospodarza zawodów zostanie automatycznie nałożona  kara finansowa w wysokości 100 zł.

 

ABC dla SĘDZIÓW!

    Z dniem 11 sierpnia 2018 roku inaugurujemy rozgrywki w nowym sezonie rozgrywkowym 2018/2019. Zespoły z IV ligi MZPN oraz eliminacje Pucharu Polski na szczeblu POZPN zainaugurują jako pierwsi . Koledzy, apeluje abyście odświeżyli swoje hasła extranetowe, zapoznali się z Regulaminem Rozgrywek MZPN ,  na czas zgłaszali absencje, aktualizowali ważność swoich badań lekarskich, kiedy czas ich już upłynął  oraz przypomnieli swoje obowiązki w zakresie sporządzania dokumentacji z każdego meczu piłki nożnej. NOWE SPRAWOZDANIE ! – od tego sezonu rozgrywkowego obowiązuje nowy wzór sprawozdania z zawodów, w którym pojawiło się kilka nowych zagadnień. Druk tego dokumentu jest do pobrania na stronie związku. Przypominam również, że w tym roku obowiązują NOWE Przepisy Gry w piłkę nożną, które obecnie są dostępne w wersji elektronicznej na stronie POZPN. Obowiązuje  konieczność akceptacji zawodów w systemie EXTRANET – tylko wtedy otrzymacie informacje [sms] o wszelkich zmianach odnośnie meczu (data, godzina, miejsce itp.), które mogą wystąpić w ostatniej chwili. Wszelkie rozbieżności pomiędzy informacjami w obsadzie, a w systemie EXTRANET proszę mi natychmiast zgłaszać telefonicznie. BRAK AKCEPTACJI MECZY BĘDZIE SKUTKOWAŁ USUWANIEM SĘDZIEGO Z OBSADY [ dotyczy sędziego oraz sędziów asystentów]. czytaj więcej

Przedsezonowe spotkanie z klubami w sezonie 2018/2019

Informujemy, iż w dniu 17 sierpnia 2018 roku, o godzinie 17:00 w Kawiarni klubu Wisła Płock przy ul. Łukasiewicza 34 odbędzie się spotkanie przedsezonowe Wydziałów POZPN z przedstawicielami klubów zrzeszonych w POZPN. Na spotkaniu będą poruszane ważne sprawy: min.: nowy formularz sprawozdania sędziego z zawodów, istotne zmiany w regulaminie oraz inne dotyczące rozgrywek w sezonie 2018/2019.  Uzasadnieniem obowiązkowej obecności przedstawicieli klubów jest przekazanie najważniejszych informacji i wytycznych, które powodować będą uniknięcie dodatkowych opłat regulaminowych z tytułu niedopełnienia obowiązków i formalności związanych z rozgrywkami w sezonie 2018/2019.

Terminarze grup młodzieżowych

Poniżej zamieszczamy terminarze  w pliku pdf, lig młodzieżowych  na szczeblu POZPN w sezonie 2018/2019 oraz terminarz ramowy rundy jesiennej.

A1 (U-19) I liga -> pobierz       A1 (U-19) II liga -> pobierz

  B2 (U-16) I liga -> pobierz      B2 (U-16) II liga -> pobierz

C1 (U-15) I liga -> pobierz      C2 (U-14) I liga -> pobierz 

D1 (U-13) I liga -> pobierz      D2 (U-12) I liga -> pobierz 

D2 (U-12) II liga -> pobierz

Ramówka rundy jesiennej 2018/19 -> pobierz

Terminarze seniorów POZPN i Pucharu Polski

Wydział Gier i Ewidencji POZPN informuje, że w systemie extranet zostały opublikowane terminarze Ligi Okręgowej Seniorów, Klasy A i Klasy B.

Poniżej zamieszczamy terminarze w pliku pdf, oraz zestawienie par rundy eliminacyjnej Pucharu Polski na szczeblu POZPN w sezonie 2018/2019.

Puchar Polski  -> pobierz
Liga Okręgowa -> pobierz
Klasa A -> pobierz
Klasa B -> pobierz