Zmiany ilości drużyn i zmiana w terminarzu – Klasa „B” MZPN Delegatura Płock

Wszystkie zainteresowane kluby informujemy, iż w dniu dzisiejszym Komisja Gier MZPN Delegatura Płock podjęła decyzję, iż Klasa „B” w sezonie 2022/2023 będzie liczyła 11 drużyn.
Podstawą jest fakt dodatkowego zgłoszenia drużyny do tej klasy rozgrywkowej przez Klub Błękitni Raciąż (MZPN Delegatura Ciechanów) .
Po analizie i uzyskanej pisemnej aprobaty przez przedstawicieli klubów  występujących w tej klasie rozgrywkowej zmieniony został terminarz rozgrywek w systemie extranet (poniżej wersja pdf). 

Terminarz Klasa „B” Senior MZPN Delegatura Płock – pobierz

Rozgrywki prowadzone w MZPN Delegatura Płock startują w dniach 24-25 kwietnia

Szanowni Państwo,

Komisja Gier MZPN Delegatura Płock informuje, że wznawiamy wszystkie rozgrywki seniorskie i młodzieżowe od dnia 24 kwietnia 2021 roku kolejkami, które przypadają według terminarza na dzień 24-25 kwiecień, a zostały ustalone przed startem rundy wiosennej.

Jednoznacznie informujemy, że zmiany terminów kolejek przełożonych – zostaną podane i wprowadzone do systemu extranet po spotkaniu Komisji Rozgrywek MZPN w dniu 20 kwietnia 2021 roku w godzinach popołudniowych.

Komisja Gier MZPN Delegatura Płock wprowadzi terminy zgodnie z najpóźniejszymi godzinami według ramowego terminarza na rundę wiosenną sezonu 2020/2021.

Po czym prosimy przedstawicieli klubów/gospodarzy o zmianę terminu (sobota/niedziela) i godziny według dostępności swoich boisk.

Komisja Gier MZPN Delegatura Płock