2017/2018

Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN

kompleks boisk „pod balonem” Stadion WISŁY Płock
16.12.2017 r.

losowanie_prezes

Regulamin -> pobierz 

Oświadczenie -> oświadczenie

Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
Grupa A
1 MAZUR Gostynin 07 04-01
2 ORZEŁ Goleszyn 05 04-01
3 BŁĘKITNI Gąbin 04 03-03
4 ZORZA Szczawin K. 00 00-06
Grupa B
1 ŚWIT Staroźreby 07 07-04
2 DELTA Słupno 06 07-06
3 WISŁA Duninów 03 03-05
4 STEGNY Wyszogród 01 05-07
Grupa C
1 AP Sochaczew 09 06-00
2 BŁYSKAWICA Lucień 04 03-01
3 START Proboszczewice 04 03-02
. KASZTELAN Białe B. 00 00-09
Grupa D
1 AMATOR Maszewo 05 07-05
2 SKRA Drobin 04 07-08
3 SPÓJNIA Mała Wieś 04 05-05
4 ZRYW Bielsk 03
09-10
Grupa E
1 STOCZNIOWIEC Płock 05 05-03
2 ZJEDNOCZENI Bulkowo 05 04-03
3 UNIA Czermno 04 03-02
4 SKRWA Łukomie 01
01-05

 

 
Terminarz i Wyniki Grupa A
godz. mecz wyniki
09:00/A BŁĘKITNI Gąbin – ORZEŁ Goleszyn 1:1
09:15/A ZORZA Szczawin K. – MAZUR Gostynin 0:2
09:30/A MAZUR Gostynin – ORZEŁ Goleszyn 0:0
09:45/A BŁĘKITNI Gąbin – ZORZA Szczawin K. 1:0
10:00/A ZORZA Szczawin K. – ORZEŁ Goleszyn 0:3
10:15/A MAZUR Gostynin – BŁĘKITNI Gąbin 2:1
Terminarz i Wyniki Grupa B
09:00/B STEGNY Wyszogród – DELTA Słupno 2:3
09:15/B WISŁA Duninów – ŚWIT Staroźreby 0:2
09:30/B ŚWIT Staroźreby – DELTA Słupno 3:2
09:45/B STEGNY Wyszogród – WISŁA Duninów 1:2
10:00/B WISŁA Duninów – DELTA Słupno 1:2
10:15/B ŚWIT Staroźreby – STEGNY Wyszogród 2:2
Terminarz i Wyniki Grupa C
10:45/A KASZTELAN Białe B. – AP Sochaczew 0:3 vo
11:00/A BŁYSKAWICA Lucień – START Proboszczewice 0:0
11:15/A START Proboszczewice – AP Sochaczew 0:2
11:30/A KASZTELAN Białe B. – BŁYSKAWICA Lucień 0:3 vo
11:45/A BŁYSKAWICA Lucień – AP Sochaczew 0:1
12:00/A START Proboszczewice – KASZTELAN Białe B. 3:0 vo
Terminarz i Wyniki Grupa D
10:45/B SKRA Drobin – ZRYW Bielsk  4:6
11:00/B SPÓJNIA Mała Wieś  – AMATOR Maszewo 2:2
11:15/B  AMATOR Maszewo – ZRYW Bielsk  4:2
11:30/B SKRA Drobin – SPÓJNIA Mała Wieś 2:1
11:45/B SPÓJNIA Mała Wieś – ZRYW Bielsk  2:1
12:00/B  AMATOR Maszewo – SKRA Drobin 1:1
Terminarz i Wyniki Grupa E
12:45/A ZJEDNOCZENI Bulkowo – STOCZNIOWIEC Płock 2:2
12:45/B SKRWA Łukomie – UNIA Czermno 0:2
13:00/A UNIA Czermno – STOCZNIOWIEC Płock 1:1
13:00/B ZJEDNOCZENI Bulkowo – SKRWA Łukomie 1:1
13:15/A SKRWA Łukomie – STOCZNIOWIEC Płock 0:2
13:15/B UNIA Czermno – ZJEDNOCZENI Bulkowo 0:1
mecze o wejście do 1/4 finału
13:45/A 1 ORZEŁ Goleszyn  – UNIA Czermno 0:3
13:45/B 2 DELTA Słupno  – ZJEDNOCZENI Bulkowo 2:1
14:00/A 3 BŁYSKAWICA Lucień  – SKRA Drobin 0:5
1/4 finału
14:15/B 1 AP Sochaczew  – SKRA Drobin 0:0 k. 7:6
14:15/B 2 ŚWIT Staroźreby – UNIA Czermno 0:1
14:30/A 3  AMATOR Maszewo – DELTA Słupno  2:0
14:30/B 4  MAZUR Gostynin  – STOCZNIOWIEC Płock  2:0
    —————————————————–
 14:45/A  SKRA Drobin – DELTA Słupno 3:1 
14:45/B  ŚWIT Staroźreby STOCZNIOWIEC Płock 0:0 k. 3:4
    1/2 finału
15:00/B AP Sochaczew – AMATOR Maszewo 2:1
15:00/A UNIA Czermno MAZUR Gostynin 0:2
mecze o miejsca
o miejsce VII
15:15/A DELTA Słupno (VII) – ŚWIT Staroźreby (VIII) 3:2
o miejsce V
15:15/B SKRA Drobin (VI) Stoczniowiec Płock (V) 0:5
o miejsce III
15:30/B AMATOR Maszewo (III) UNIA Czermno (IV) 3:0 vo
o miejsce I
15:30/A AP Sochaczew MAZUR Gostynin 2:0


Najlepszy strzelec – Bartłomiej Dębicki (Mazur Gostynin)
Najlepszy bramkarz – Michał Nowakowski (AP Sochaczew)
Najlepszy zawodnik – Krystian Majchrzak (Amator Maszewo)