wiosna 15/16 – I

logo_orlik

Grupa Mistrzowska o miejsca I-VIII

 Regulamin -> pobierz
terminarz -> pobierz

Tabela

L.p. Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 SSM I Wisła Płock 37 63-12
2 SSM II Wisła Płock 28 31-22
3 KASZTELAN Sierpc 26 35-16
4 PEGAZ Drobin 26 27-22
5 DELTA Słupno 25 34-22
6 AP Sochaczew 11 13-35
7 AMATOR Maszewo 06 13-54
8 FA Gostynin 04 09-37

Terminarz i Wyniki

niedziela 15 maja 2016 r.  – boisko Winiary

mecz wyniki
09:00 SSM I Wisła Płock – FA Gostynin 3:0
09:25 Pegaz Drobin – AP Sochaczew 3:1
09:50 Delta Słupno – SSM II Wisła Płock 2:4
10:15 Amator Maszewo – Kasztelan Sierpc 0:2
10:40 SSM I Wisła Płock – AP Sochaczew 11:0
11:05 FA Gostynin – SSM II Wisła Płock 1:2
11:30 Pegaz Drobin – Kasztelan Sierpc 0:4
11:55 Delta Słupno – Amator Maszewo 3:0
12:20 SSM I Wisła Płock – SSM II Wisła Płock 1:2
12:45 AP Sochaczew – Kasztelan Sierpc 0:0
13:10 FA Gostynin – Amator Maszewo 3:0
13:35 Pegaz Drobin – Delta Słupno 3:3
14:00 SSM I Wisła Płock – Kasztelan Sierpc 3:2
14:25 SSM II Wisła Płock – Amator Maszewo 5:1
14:50 AP Sochaczew – Delta Słupno 0:3
15:15 FA Gostynin – Pegaz Drobin 0:4

 

 

niedziela 5 czerwca 2016 r.  – boisko Winiary

mecz wyniki
09:00 SSM I Wisła Płock – Amator Maszewo 6:1
09:25 Kasztelan Sierpc – Delta Słupno 0:1
09:50 SSM II Wisła Płock – Pegaz Drobin 1:2
10:15 AP Sochaczew – FA Gostynin 2:1
10:40 SSM I Wisła Płock – Delta Słupno 1:0
11:05 Amator Maszewo – Pegaz Drobin 0:1
11:30 Kasztelan Sierpc – FA Gostynin 3:1
11:55 SSM II Wisła Płock – AP Sochaczew 1:0
12:20 SSM I Wisła Płock – Pegaz Drobin 6:1
12:45 Delta Słupno – FA Gostynin 3:1
13:10 Amator Maszewo – AP Sochaczew 1:3
13:35 Kasztelan Sierpc – SSM II Wisła Płock 5:0
14:00 FA Gostynin – SSM I Wisła Płock 1:1
14:25 AP Sochaczew – Pegaz Drobin 3:3
14:50 SSM II Wisła Płock – Delta Słupno 2:1
15:15 Kasztelan Sierpc – Amator Maszewo 10:1
15:40 AP Sochaczew – SSM II Wisła Płock 0:4
 

niedziela 19 czerwca 2016 r.  – boisko Winiary

mecz wyniki
09:00 SSM I Wisła Płock – AP Sochaczew 7:0
09:25 FA Gostynin – SSM II WIsła Płock 0:3
09:25 Pegaz Drobin – Kasztelan Sierpc 0:1
09:50 Delta Słupno – Amator Maszewo 8:1
10:15 SSM I WIsła Płock – SSM II Wisła Płock 6:2
10:40 AP Sochaczew – Kasztelan Sierpc 0:3
11:05 FA Gostynin – Amator Maszewo 0:3
11:05 Pegaz Drobin – Delta Słupno 2:0
11:30 SSM I Wisła Płock – Kasztelan Sierpc 6:0
11:55 SSM II Wisła Płock – Amator Maszewo 4:1
12:20 AP Sochaczew – Delta Słupno 1:2
12:20 FA Gostynin – Pegaz Drobin 0:3
12:45 Amator Maszewo – SSM I Wisła Płock 1:6
13:10 Delta Słupno – Kasztelan Sierpc 3:0
13:35 Pegaz Drobin – SSM II Wisła Płock 1:0
13:35 FA Gostynin – AP Sochaczew 0:3
14:00 Pegaz Drobin – Amator Maszewo 3:0
 

czwartek 23 czerwiec 2016 r.  – kompleks boisk „pod balonem”/WISŁA Płock

mecz wyniki
11:15 SSM I Wisła Płock – Pegaz Drobin 3:0
11:40 Delta Słupno – FA Gostynin 3:1
12:05 Kasztelan Sierpc – SSM II Wisła Płock 1:1
12:30 Amator Maszewo – AP Sochaczew 3:0
12:55 Delta Słupno – SSM I Wisła Płock 1:3
13:20 FA Gostynin – Kasztelan Sierpc 0:4