Wyrabiamy karty licencyjne – termin przedłużony !

wgierPrzedstawiamy poniżej informację przekazana przez MZPN do klubów, które do obecnej chwili nie złożyły wniosków o wyrobienie kart zawodnika. Proszę potraktować sprawę priorytetową. Tłumaczenie w przyszłości przez Kluby, że nie było czasu na wyrobienie w/w dokumentów  lub ktoś nie wiedział będzie nieuzasadnione i bezpodstawne.

 
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, ze rozpoczyna produkcję LICENCJI ZAWODNIKÓW w postaci plastikowych kart chipowych.
    Zgodnie z zaleceniem PZPN, na podstawie Uchwały Zarządu Mazowieckiego ZPN z dnia 22 września 2015 r. indywidualne karty LICENCJA ZAWODNIKA będą obowiązkowe dla wszystkich uprawnionych zawodników, uprawiających piłkę nożna od 8 roku życia; ważność : 5 (pięć) lat od daty wydania. Począwszy od rundy wiosennej sezonu 2015/16 kart te będą jedynym, wymaganym dokumentem tożsamości gracza, obowiązującym podczas przedmeczowej weryfikacji zawodników, co ułatwi, a zarazem przyspieszy ten proces.
   Jednorazowy koszt LICENCJI ZAWODNIKA wynosi 2,50 zł/szt., płatne przy odbiorze karty. Istnieje możliwość wyrobienia duplikatu w przypadku zagubienia lub zniszczenia karty ( 5,00 zł/szt.) 
    Kluby na terenie Mazowieckiego ZPN są zobowiązane do składania wniosków o wydanie licencji w przedłużonym terminie do 31 grudnia 2015 r. iza pośrednictwem modułu kluby.pzpn.pl przypisać zdjęcia poszczególnym zawodnikom wg załączonej instrukcji. Zdjęcia na potrzeby kart mają mieć wymiar 294 x 234 px i na kontrastowym (najlepiej jasnym) tle prezentować twarz zawodnika i ew. część jego ramion.
   Istnieje możliwość korzystania z portalu, dostosowującego zdjęcia zawodników do wymagań Systemu Extranet PZPN  :       http://fotokadrex.opolskizpn.pl