pasekpoziom.gif (179 bytes)

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

pasekpion.gif (106 bytes)
pasekpion.gif (106 bytes)

logo_pozpn.jpg (9670 bytes) plocka_liga.jpg (17920 bytes) logo_um.jpg (9098 bytes)

P這cka Liga Orlik U-11

Turnieje - P這ck  11.05.2013 r

wyniki i tabela

Turnieje - P這ck  11.05.2013 r

galeria

Turnieje - P這ck  09.06.2013 r

wyniki i tabela




o miejsca I - XVI



GRUPA I

L.p. Nazwa dru篡ny pkt. bramki
1 MAZUR Gostynin 41 45 07
2 DELTA Miszewko Strza趾. I 36 26 05
3 FA Gostynin 23 13 10
4 SKRWA ㄆkomie 22 29 16


Sobota 11.05.2013 - Ogr鏚ek Jordanowski ul. Kili雟kiego

Mazur Gostynin Delta Miszewko Strza. I 2:1
Skrwa ㄆkomie FA Gostynin 0:2
Mazur Gostynin FA Gostynin 0:0
Skrwa ㄆkomie Delta Miszewko Strza. I 0:2
Mazur Gostynin Skrwa ㄆkomie 3:2
FA Gostynin Delta Miszewko Strza. I 0:2

 


pasekpion.gif (106 bytes)
pasekpion.gif (106 bytes)

P這cki Okr璕owy
Zwi頊ek Pi趾i
No積ej,
P這ck, ul. Stary Rynek 13;
tel. (024) 267-33-80,
     (024) 267-33-81,
fax (024) 262-97-81

 

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Urz鉅 Miasta P這cka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA II

L.p. Nazwa dru篡ny pkt. bramki
1 PEGAZ Drobin I 43 42 07
2 WISx P這ck III 28 26 09
3 B艼ITNI G鉉in 27 27 11
4 BZURA Chodak闚 18 22 33


Sobota 11.05.2013 - Ogr鏚ek Jordanowski ul. Kili雟kiego

Pegaz Drobin I B喚kitni G鉉in 1:0
Wis豉 P這ck III Bzura Chodak闚 3:0
Pegaz Drobin I Bzura Chodak闚 5:1
Wis豉 P這ck III B喚kitni Gabin 2:0
Pegaz Drobin I Wis豉 P這ck III 3:0
Bzura Chodak闚 B喚kitni G鉉in 1:1

 


GRUPA III

L.p. Nazwa dru篡ny pkt. bramki
1 WISx P這ck I 42 59 07
2 KASZTELAN Sierpc 29 58 21
3 ZRYW Bielsk 25 34 22
4 AMATOR Maszewo II 16 16 19

Sobota 11.05.2013 - Ogr鏚ek Jordanowski ul. Kili雟kiego

Wis豉 P這ck I Kasztelan Sierpc 6:1
Zryw Bielsk Amator Maszewo II 2:2
Wis豉 P這ck I Amator Maszewo II 2:0
Kasztelan Sierpc Zryw Bielsk 0:2
Kasztelan Sierpc Amator Maszewo II 3:3
WIs豉 P這ck I Zryw Bielsk 4:0

GRUPA IV

L.p. Nazwa dru篡ny pkt. bramki
1 WISx P這ck II 40 51 07
2 UNIA I堯w I 30 29 15
3 WIT Staroreby 24 24 17
4 AMATOR Maszewo I 13 22 31


Sobota 11.05.2013 - Ogr鏚ek Jordanowski ul. Kili雟kiego

Wis豉 P這ck II Unia I堯w I 4:1
wit Staroreby Amator Maszewo I 1:0
Unia I堯w I wit Staroreby 2:1
Wis豉 P這ck II Amator Maszewo I 9:0
Wis豉 P這ck II wit Staroreby 2:1
Unia I堯w I Amator Maszewo I 3:2




o miejsca XVII - XXVI



GRUPA I

L.p. Nazwa dru篡ny pkt. bramki
1 WISx Dunin闚 23 30 23
2 ULKS Ci馧kowo 15 16 24
3 PEGAZ Drobin II 10 14 50
4 WISx G堯wina Sobowo 09 14 42
5 PEGAZ Drobin III 00 02 82


Sobota 11.05.2013 - Orlik Osiedle Winiary ul. Zamenhoffa

Wis豉 Dunin闚 ULKS Ci馧kowo 4:0
Wis豉 G堯wina Sobowo Pegaz Drobin II 0:2
Pegaz Drobin III Wis豉 Dunin闚 0:6
ULKS Ci馧kowo Wis豉 G堯wina Sobowo 0:0
Pegaz Drobin II Pegaz Drobin III 5:0
Wis豉 Dunin闚 Wis豉 G堯wina Sobowo 2:2
ULKS Ci馧kowo Pegaz Drobin II 1:1
Pegaz Drobin III Wis豉 G堯wina Sobowo 0:5
Pegaz Drobin II Wis豉 Dunin闚 0:5
Pegaz Drobin III ULKS Ci馧kowo 0:5

 


GRUPA II

L.p. Nazwa dru篡ny pkt. bramki
1 UNIA I堯w II 21 17 34
2 KORMORAN ㄨck 19 23 28
3 STOCZNIOWIEC P這ck 11 08 34
4 STEGNY Wyszogr鏚 09 06 35
5 DELTA Miszewko Strza趾. II 07 06 40

Sobota 11.05.2013 - Orlik Osiedle Winiary ul. Zamenhoffa

Kormoran ㄨck Unia I堯w II 1:2
Stegny Wyszogr鏚 Delta Miszewko Strza趾. II 0:0
Stoczniowiec P這ck Kormoran ㄨck 0:2
Unia I堯w II Stegny Wyszogr鏚 4:0
Delta Miszewko Strza趾. II Stoczniowiec P這ck 1:2
Kormoran ㄨck Stegny Wyszogr鏚 3:1
Unia I堯w II Delta Miszewko Strza趾. II 2:0
Stoczniowiec P這ck Stegny Wyszogr鏚 5:0
Delta Miszewko Strza趾. II Kormoran ㄨck 1:0
Unia I堯w II Stoczniowiec P這ck 0:1