|
|
|
Runda jesienna 2010/2011
I kolejka - 15-16 sierpnia
|
Błękitni
Gąbin |
6-0 |
Skrwa
Łukomie |
14 sierpnia, 15:00 |
Pogoń
Słupia |
1-5 |
Amator
Maszewo |
15 sierpnia, 15:00 |
Wicher
Cieszewo |
1-5 |
Skra
Drobin |
15 sierpnia, 15:00 |
Zryw
Bielsk |
2-3 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
15 sierpnia, 15:00 |
Stoczniowiec
Płock |
1-1 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
15 sierpnia, 15:00 |
Świt
Staroźreby |
2-2 |
Wisła
Duninów |
15 sierpnia, 15:00 |
Unia
Iłów |
1-3 |
Mazur
Gostynin |
15 sierpnia, 15:00 |
Orzeł
Goleszyn |
2-2 |
Kormoran
Łąck |
15 sierpnia, 15:00 |
II kolejka - 21-22 sierpnia
|
Kormoran
Łąck |
1-0 |
Błękitni
Gąbin |
22 sierpnia, 15:00 |
Wisła
Duninów |
4-0 |
Unia
Iłów |
22 sierpnia, 15:00 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
0-4 |
Świt
Staroźreby |
21 sierpnia, 15:00 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
4-4 |
Stoczniowiec
Płock |
22 sierpnia, 15:00 |
Skra
Drobin |
4-1 |
Zryw
Bielsk |
21 sierpnia, 15:00 |
Amator
Maszewo |
4-0 |
Wicher
Cieszewo |
21 sierpnia, 16:00 |
Skrwa
Łukomie |
5-2 |
Pogoń
Słupia |
21 sierpnia, 15:00 |
Orzeł
Goleszyn |
1-0 |
Mazur
Gostynin |
21 sierpnia, 15:00 |
III kolejka - 28-29 sierpnia
|
Błękitni
Gąbin |
8-0 |
Pogoń
Słupia |
28 sierpnia, 15:00 |
Wicher
Cieszewo |
4-1 |
Skrwa
Łukomie |
29 sierpnia, 15:00 |
Zryw
Bielsk |
2-2 |
Amator
Maszewo |
28 sierpnia, 15:00 |
Stoczniowiec
Płock |
0-1 |
Skra
Drobin |
15 września, 20:00 |
Świt
Staroźreby |
3-1 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
28 sierpnia, 15:00 |
Unia
Iłów |
2-1 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
29 sierpnia, 15:00 |
Orzeł
Goleszyn |
4-6 |
Wisła
Duninów |
28 sierpnia, 15:00 |
Kormoran
Łąck |
0-1 |
Mazur
Gostynin |
29 sierpnia, 15:00 |
IV kolejka - 1 września
|
Mazur
Gostynin |
2-0 |
Błękitni
Gąbin |
15 września, 16:30 |
Wisła
Duninów |
2-0 |
Kormoran
Łąck |
1 września, 18:00 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
0-5 |
Orzeł
Goleszyn |
1 września, 18:00 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
9-1 |
Unia
Iłów |
1 września, 18:00 |
Skra
Drobin |
4-1 |
Świt
Staroźreby |
1 września, 18:00 |
Amator
Maszewo |
2-0 |
Stoczniowiec
Płock |
1 września, 18:00 |
Skrwa
Łukomie |
7-1 |
Zryw
Bielsk |
1 września, 18:00 |
Pogoń
Słupia |
3-4 |
Wicher
Cieszewo |
1 września, 18:00 |
V kolejka - 4-5 września
|
Błękitni
Gąbin |
7-0 |
Wicher
Cieszewo |
4 września, 15:00 |
Zryw
Bielsk |
4-1 |
Pogoń
Słupia |
4 września, 15:00 |
Stoczniowiec
Płock |
3-0 |
Skrwa
Łukomie |
4 września, 9:00 |
Świt
Staroźreby |
0-1 |
Amator
Maszewo |
4 września, 15:00 |
Unia
Iłów |
0-2 |
Skra
Drobin |
5 września, 15:00 |
Orzeł
Goleszyn |
6-1 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
4 września, 15:00 |
Kormoran
Łąck |
2-0 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
5 września, 15:00 |
Mazur
Gostynin |
0-3 |
Wisła
Duninów |
4 września, 14:00 |
VI kolejka - 4-5 września
|
Wisła
Duninów |
0-4 |
Błękitni
Gąbin |
11 września, 11:00 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
2-0 |
Mazur
Gostynin |
11 września, 15:00 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
2-2 |
Kormoran
Łąck |
12 września, 15:00 |
Skra
Drobin |
3-5 |
Orzeł
Goleszyn |
11 września, 11:00 |
Amator
Maszewo |
4-1 |
Unia
Iłów |
11 września, 16:00 |
Skrwa
Łukomie |
4-4 |
Świt
Staroźreby |
12 września, 15:00 |
Pogoń
Słupia |
2-3 |
Stoczniowiec
Płock |
12 września, 15:00 |
Wicher
Cieszewo |
2-3 |
Zryw
Bielsk |
12 września, 15:00 |
VII kolejka - 18-19 września
|
Błękitni
Gąbin |
3-1 |
Zryw
Bielsk |
18 września, 15:00 |
Stoczniowiec
Płock |
0-2 |
Wicher
Cieszewo |
18 września, 9:00 |
Świt
Staroźreby |
5-1 |
Pogoń
Słupia |
18 września, 15:00 |
Unia
Iłów |
4-2 |
Skrwa
Łukomie |
19 września, 15:00 |
Orzeł
Goleszyn |
1-2 |
Amator
Maszewo |
18 września, 15:00 |
Kormoran
Łąck |
3-3 |
Skra
Drobin |
19 września, 15:00 |
Mazur
Gostynin |
2-2 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
18 września, 15:00 |
Wisła
Duninów |
1-1 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
18 września, 15:00 |
VIII kolejka - 25-26 września
|
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
1-3 |
Błękitni
Gąbin |
25 września, 13:00 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
0-6 |
Wisła
Duninów |
26 września, 13:00 |
Skra
Drobin |
2-1 |
Mazur
Gostynin |
25 września, 13:00 |
Amator
Maszewo |
1-1 |
Kormoran
Łąck |
25 września, 16:00 |
Skrwa
Łukomie |
2-3 |
Orzeł
Goleszyn |
26 września, 13:00 |
Pogoń
Słupia |
4-1 |
Unia
Iłów |
26 września, 13:00 |
Wicher
Cieszewo |
3-4 |
Świt
Staroźreby |
26 września, 13:00 |
Zryw
Bielsk |
2-1 |
Stoczniowiec
Płock |
25 września, 13:00 |
IX kolejka - 2-3 października
|
Błękitni
Gąbin |
4-0 |
Stoczniowiec
Płock |
2 października, 14:00 |
Świt
Staroźreby |
3-1 |
Zryw
Bielsk |
2 października, 13:00 |
Unia
Iłów |
4-2 |
Wicher
Cieszewo |
3 października, 13:00 |
Orzeł
Goleszyn |
7-2 |
Pogoń
Słupia |
2 października, 13:00 |
Kormoran
Łąck |
4-3 |
Skrwa
Łukomie |
3 października, 13:00 |
Mazur
Gostynin |
0-2 |
Amator
Maszewo |
2 października, 13:00 |
Wisła
Duninów |
2-0 |
Skra
Drobin |
2 października, 13:00 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
0-5 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
2 października, 13:00 |
X kolejka - 9-10 października
|
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
1-1 |
Błękitni
Gąbin |
10 października, 12:00 |
Skra
Drobin |
2-2 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
9 października, 12:00 |
Amator
Maszewo |
3-3 |
Wisła
Duninów |
9 października, 13:00 |
Skrwa
Łukomie |
1-3 |
Mazur
Gostynin |
10 października, 12:00 |
Pogoń
Słupia |
1-1 |
Kormoran
Łąck |
10 października, 12:00 |
Wicher
Cieszewo |
3-0vo |
Orzeł
Goleszyn |
10 października, 12:00 |
Zryw
Bielsk |
4-2 |
Unia
Iłów |
9 października, 12:00 |
Stoczniowiec
Płock |
0-3vo |
Świt
Staroźreby |
10 października, 13:30 |
XI kolejka - 16-17 października
|
Błękitni
Gąbin |
4-0 |
Świt
Staroźreby |
16 października, 12:00 |
Unia Iłów |
1-1 |
Stoczniowiec
Płock |
17 października, 12:00 |
Orzeł
Goleszyn |
1-1 |
Zryw Bielsk |
16 października, 13:30 |
Kormoran
Łąck |
0-0 |
Wicher
Cieszewo |
16 października, 15:00 |
Mazur
Gostynin |
4-0 |
Pogoń
Słupia |
16 października, 12:00 |
Wisła
Duninów |
6-1 |
Skrwa
Łukomie |
16 października, 12:00 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
1-6 |
Amator
Maszewo |
16 października, 12:00 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
3-2 |
Skra Drobin |
17 października, 12:00 |
XII kolejka- 23-24 października
|
Skra Drobin |
0-2 |
Błękitni
Gąbin |
23 października, 11:00 |
Amator
Maszewo |
7-3 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
23 października, 11:00 |
Skrwa
Łukomie |
5-1 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
24 października, 11:00 |
Pogoń
Słupia |
4-1 |
Wisła
Duninów |
24 października, 11:00 |
Wicher
Cieszewo |
1-4 |
Mazur
Gostynin |
24 października, 11:00 |
Zryw Bielsk |
1-4 |
Kormoran
Łąck |
23 października, 11:00 |
Stoczniowiec
Płock |
3-0 vo |
Orzeł
Goleszyn |
23 października, 11:00 |
Świt
Staroźreby |
2-1 |
Unia Iłów |
23 października, 11:00 |
XIII kolejka- 30-31 października
|
Błękitni
Gąbin |
3-1 |
Unia Iłów |
30 października, 11:00 |
Orzeł
Goleszyn |
5-3 |
Świt
Staroźreby |
30 października, 11:00 |
Kormoran
Łąck |
2-1 |
Stoczniowiec
Płock |
30 października, 14:00 |
Mazur
Gostynin |
0-2 |
Zryw Bielsk |
30 października, 11:00 |
Wisła
Duninów |
4-3 |
Wicher
Cieszewo |
30 października, 11:00 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
0-3 vo |
Pogoń
Słupia |
30 października, 11:00 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
6-1 |
Skrwa
Łukomie |
31 października, 11:00 |
Skra Drobin |
0-1 |
Amator
Maszewo |
30 października, 11:00 |
XIV kolejka - 6-7 listopada
|
Amator
Maszewo |
0-1 |
Błękitni
Gąbin |
06
listopada, 11:00 |
Skrwa
Łukomie |
2-1 |
Skra Drobin |
07listopada,
11:00 |
Pogoń
Słupia |
2-4 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
07
listopada, 11:00 |
Wicher
Cieszewo |
1-4 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
07listopada,
11:00 |
Zryw Bielsk |
3-2 |
Wisła
Duninów |
06
listopada, 11:00 |
Stoczniowiec
Płock |
0-6 |
Mazur
Gostynin |
06
listopada, 11:00 |
Świt
Staroźreby |
3-1 |
Kormoran
Łąck |
06
listopada, 11:00 |
Unia Iłów |
4-2 |
Orzeł
Goleszyn |
07
listopada, 11:00 |
XV kolejka - 11 listopada
|
Błękitni
Gąbin |
3-3 |
Orzeł
Goleszyn |
11
listopada, 11:00 |
Kormoran
Łąck |
5-1 |
Unia Iłów |
11
listopada, 11:00 |
Mazur
Gostynin |
1-0 |
Świt
Staroźreby |
11
listopada, 11:00 |
Wisła
Duninów |
3-0 |
Stoczniowiec
Płock |
11
listopada, 11:00 |
Delta
Miszewko Strzałkowskie |
3-6 |
Zryw Bielsk |
11
listopada, 11:00 |
Bzura
Chodaków (Sochaczew) |
3-2 |
Wicher
Cieszewo |
11
listopada, 11:00 |
Skra Drobin |
6-2 |
Pogoń
Słupia |
11
listopada, 11:00 |
Amator
Maszewo |
1-1 |
Skrwa
Łukomie |
11
listopada, 11:00 |
|
|
|
|
archiwum sezon 2009/2010
archiwum
sezon 2008/2009
|
|
|
|
|
|