Termin
II - 28.03.2009 godz. 16:00 |
Błękitni Gj |
Mazur |
2:2 |
Zorza |
Skrwa |
2:1 |
Świt |
Stegny |
0:2 |
Start |
Zryw |
2:3 |
Unia |
Amator |
1:0 |
Wisła |
Skra |
2:3 |
Orzeł |
Błękitni |
0:2 |
Bzura |
Kasztelan |
0:3 |
Termin III - 04.04.2009 godz. 16:00
|
Bzura |
Błękitni Gj
|
4:4 |
Kasztelan |
Orzeł |
2:4 |
Błękitni |
Wisła |
2:1 |
Skra |
Unia |
4:2 |
Amator |
Start |
4:2 |
Zryw |
Świt |
4:2 |
Stegny |
Zorza |
4:0 |
Skrwa |
Mazur |
1:2 |
Termin IV - 11.04.2009 godz. 16:00
|
Błękitni
Gj |
Skrwa |
2:2 |
Mazur |
Stegny |
5:1 |
Zorza |
Zryw |
3:1 |
Świt |
Amator |
1:4 |
Start |
Skra |
1:4 |
Unia |
Błękitni |
0:6 |
Wisła |
Kasztelan |
2:1 |
Orzeł |
Bzura |
7:3 |
Termin V - 18.04.2009 godz. 16:00 |
Orzeł |
Błękitni Gj
|
2:2 |
Bzura |
Wisła |
1:2 |
Kasztelan |
Unia |
3:1 |
Błękitni |
Start |
2:2 |
Skra |
Świt |
2:0 |
Amator |
Zorza |
6:1 |
Zryw |
Mazur |
0:2 |
Stegny |
Skrwa |
0:5 |
Termin VI - 25.04.2009 godz. 16:00
|
Błękitni Gj |
Stegny |
2:1 |
Skrwa |
Zryw |
1:4 |
Mazur |
Amator |
1:1 |
Zorza |
Skra |
0:2 |
Świt |
Błękitni |
1:2 |
Start |
Kasztelan |
0:8 |
Unia |
Bzura |
4:0 |
Wisła |
Orzeł |
2:1 |
Termin VII - 01.05.2009 godz. 16:00 |
Wisła |
Błękitni Gj
|
3:2 |
Orzeł |
Unia |
4:0 |
Bzura |
Start |
2:1 |
Kasztelan |
Świt |
7:0 |
Błękitni |
Zorza |
8:0 |
Skra |
Mazur |
3:0 |
Amator |
Skrwa |
1:0 |
Zryw |
Stegny |
0:0 |
Termin VIII - 09.05.2009 godz. 16:00
|
Błękitni
Gj |
Zryw |
5:6 |
Stegny |
Amator |
0:4 |
Skrwa |
Skra |
0:4 |
Mazur |
Błękitni
|
0:4 |
Zorza |
Kasztelan
|
1:4 |
Świt |
Bzura |
2:3 |
Start |
Orzeł |
3:2 |
Unia |
Wisła |
3:3 |
Termin IX - 16.05.2009 godz. 16:00 |
Unia |
Błękitni
Gj |
4:4 |
Wisła |
Start |
3:0 |
Orzeł |
Świt |
1:1 |
Bzura |
Zorza |
4:0 |
Kasztelan |
Mazur |
2:4 |
Błękitni
|
Skrwa |
6:0 |
Skra |
Stegny |
3:1 |
Amator |
Zryw |
3:2 |
Termin X - 23.05.2009 godz. 16:00 |
Błękitni Gj
|
Amator |
1:2 |
Zryw |
Skra |
3:8 |
Stegny |
Błękitni |
1:8 |
Skrwa |
Kasztelan |
1:2 |
Mazur |
Bzura |
1:1 |
Zorza |
Orzeł |
1:3 |
Świt |
Wisła |
1:3 |
Start |
Unia |
1:3 |
Termin XI - 30.05.2009 godz. 16:00
|
Start |
Błękitni Gj
|
0:9 |
Unia |
Świt |
3:1 |
Wisła |
Zorza |
2:2 |
Orzeł |
Mazur |
1:0 |
Bzura |
Skrwa |
3:1 |
Kasztelan |
Stegny |
2:0 |
Błękitni |
Zryw |
2:0 |
Skra |
Amator |
2:2 |
Termin XII - 06.06.2009 godz. 16:00 |
Błękitni Gj |
Skra |
3:2 |
Amator |
Błękitni |
0:0 |
Zryw |
Kasztelan |
3:4 |
Stegny |
Bzura |
1:0 |
Skrwa |
Orzeł |
3:2 |
Mazur |
Wisła |
2:2 |
Zorza |
Unia |
1:2 |
Świt |
Start |
8:2 |
Termin XIII - 13.06.2009 godz. 16:00 |
Świt |
Błękitni Gj
|
4:11 |
Start |
Zorza |
3:0 |
Unia |
Mazur |
3:3 |
Wisła |
Skrwa |
3:1 |
Orzeł |
Stegny |
2:3 |
Bzura |
Zryw |
3:0 vo |
Kasztelan |
Amator |
1:2 |
Błękitni |
Skra |
6:3 |
Termin XIV - 17.06.2009 godz. 18:00 |
Błękitni Gj |
Błękitni |
1:6 |
Skra |
Kasztelan |
5:1 |
Amator |
Bzura |
2:0 |
Zryw |
Orzeł |
3:1 |
Stegny |
Wisła |
0:3 |
Skrwa |
Unia |
1:2 |
Mazur |
Start |
7:0 |
Zorza |
Świt |
0:5 |
Termin XV - 20.06.2009 godz. 16:00
|
Zorza |
Błękitni Gj
|
1:2 |
Świt |
Mazur |
0:7 |
Start |
Skrwa |
4:2 |
Unia |
Stegny |
1:4 |
Wisła |
Zryw |
5:1 |
Orzeł |
Amator |
1:2 |
Bzura |
Skra |
1:4 |
Kasztelan |
Błękitni |
3:2 |
runda jesienna
- Zorza Szczawin jako gospodarz rozgrywa mecze na
boisku w Gąbinie,
- Błękitni Gójsk jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Sierpcu,
- Orzeł Goleszyn jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku
Dziembakowie,
- Unia Iłów jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Brzozowie,
- Świt Staroźreby od dnia 05.09.2008 r. jako gospodarz rozgrywa mecze
na boisku w Ciółkowie,
- Start Proboszczewice jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku
Stoczniowca Płock |
|
|
|