Komunikat Komisji Sędziowskiej Płock

Komisja Sędziowska Płock informuje, że dodatkowy termin egzaminów dla sędziów z Komisji Sędziowskiej Płock,  jest wyznaczony na dzień 07.09.2023r [czwartek], godz. 16:30. 

Lokalizacja : Płock [biuro pozpn ] 

Jest to ostatni termin w rundzie jesiennej.

 

Instruktor Szkolenia KS Płock

Egzaminy KS MZPN – dodatkowy termin

Dodatkowy termin egzaminów dla sędziów IV i V ligi oraz asystentów mazowieckich jest wyznaczony na dzień 04.09.2023 (poniedziałek), godz. 17:00.

Jest to ostatni termin w rundzie jesiennej sezonu 2023/24.

Lokalizacja: Stadion Przyszłości Włochy. ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa

 

Instruktor Szkolenia KS Płock

Już w ten weekend rozpocznie się kolejna runda Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock

Już  19 sierpnia rozpoczynamy III rundę Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock. Poniżej zamieszczamy wyniki (bez meczu Błękitni Raciąż – Mazur Gostynin), który odbędzie się w dniu jutrzejszym. Jednocześnie przypominamy, że terminy meczów z udziałem drużyn uczestniczących w rozgrywkach V i IV ligi ustalony został na dzień 23.08.2023 godz.: 17:00. Oczywiście istnieje możliwość zmiany terminu spotkań po jego ustaleniu pomiędzy drużyną Gospodarzy i Gości. 

wyniki i harmonogram PP na szczeblu MZPN Delegatura Płock -> pobierz

I runda Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock za nami!!!

Za nami I runda Pucharu Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock. Poniżej zamieszczamy drabinkę II rundy. Jednocześnie przypominamy, że mecze z udziałem drużyn uczestniczących w rozgrywkach V i IV ligi będą miały inne terminy! Oczywiście istnieje możliwość zmiany terminu spotkań po jego ustaleniu pomiędzy drużyną Gospodarzy i Gości. 

wyniki i harmonogram II rudny PP na szczeblu MZPN Delegatura Płock -> pobierz