Biuro Delegatury MZPN Płock nieczynne – praca zdalna

Szanowni Państwo,

informujemy wszystkich zainteresowanych, że z powodu reakcji władz państwowych i kierowanych próśb do wszystkich o ograniczenie kontaktów – z powodu rozprzestrzeniania się koronowirusa –  od dnia 13 marca 2020 roku biuro Delegatury MZPN Płock będzie nieczynne. Osoby zatrudnione będą wykonywały pracę zdalną. 
Począwszy od 13 marca do odwołania we wszystkich sprawach proszę o kontakt: Piotr Sikora tel.: 505-006-338 lub poczta elektroniczna: pozpn@plo.pl.

Zawieszony start rozgrywek rundy wiosennej

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku. Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Mazowiecki ZPN w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów.

Ponadto informujemy, że zgodnie z § 6 ust. 3 litera „b” Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN okno transferowe również ulega przesunięciu i zakończy się wraz z rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie.

 

 

EGZAMINY SĘDZIOWSKIE!!!

Komisja Sędziowska Delegatura Płock przedstawia harmonogram egzaminów sędziowskich które odbędą się w dniu 13 marca 2020r. godz. 15.30 w Płocku ul. Sportowa 3 [ stadion miejski ]. Obecność sędziów oraz kandydatów na sędziów jest obowiązkowa. Szczegółowych informacji udzielają telefonicznie członkowie komisji egzaminacyjnej. Harmonogram – EGZAMINY