Lech Floręcki nie żyje..

 

     Pogrążeni  w  smutku  zawiadamiamy,że nagle odszedł Nasz Kolega  Lech Floręcki były piłkarz,zawodnik Wisły Płock w latach   1966- 1974 oraz Borowiczanki Borowiczki, reprezentant  Kadry Juniorów Mazowsza w latach 1969-1971.  Członek Koła Seniora od 02.02.2016.

       Uroczystości pogrzebowe  odbędą się  31.12.2019 na Starym Cmentarzu przy ul.Kobylińskiego o godz.12.00

     W imieniu  wszystkich Kolegów na ręce pogrążonej w bólu i żałobie Rodzinie składamy szczere kondolencje.

       LECHU  MY  O TOBIE  nie zapomnimy.Spoczywaj w spokoju…

W dniu 16 grudnia 2019r. o godz.17.45 [poniedziałek] w biurze Związku Delegatura MZPN Płock ,  ul. Łukasiewicza 34 odbędzie się szkolenie dla kandydatów na sędziów piłki nożnej nr 4 . Serdecznie zapraszamy!!!

Jubileuszowe Spotkanie KOŁA SENIORA

  Realizując główną ideę naszego programu” JAK NAJWIĘCEJ SPOTKAŃ RAZEM” przypominamy Kolegom,że 5.12.2019 w lokalu „Niebo w Gębie”,ul.Łukasiewicz 28 w Płocku odbędzie spotkanie Świąteczno-Noworoczne połączone z Jubileuszem 5 lecia KOŁA SENIORA.                                                                                                                                                                                                                              Szanowni Koledzy,czas spędzony w tym uroczystym dniu ,wypełniony bogatym programem będzie świadectwem Waszej przynależności do sportowego środowiska,w którym realizujemy się jako grupa wspierająca szereg inicjatyw idących w kierunkach,aktywizacji grupy i wiecznej pamięci o tych którzy o nas odeszli.                                                            

   Nasz 5 letni Jubileusz oraz  kończący się 2019 rok,Święta Bożego Narodzenia,Nowy Rok skłaniają do refleksji nad bilansem dokonań oraz perspektywą zamierzeń na następne lata. Będzie o czym porozmawiać……

     Wszystkim Kolegom,których z przyczyn osobistych nie będzie na tym Spotkaniu, w imieniu Zarządu Koła  składamy serdeczne życzenia Świąteczno-Noworoczne: zdrowia,aktywności,szczęścia,realizacji mniejszych i wielkich planów w życiu osobistym i rodzinnym . W myśl naszego hasła ”  Z nami zawsze warto” zapraszamy Kolegów do udziału w spotkaniach w najbliższej przyszłości.

 

Komunikat z zebrania 2

Płock 27.11.2019    

  

Zebranie Zarządu Koła Seniora w ramach comiesięcznych spotkań. Obecni: Pędzierski Krzysztof, Kostrzewski Paweł, Wieczorek Bogdan, Kołowrocki Janusz.

Prezes Koła Seniora POZPN Krzysztof Pędzierski na comiesięcznym spotkaniu poinformował Zarząd o złożeniu do Prezydenta Miasta Płocka pisma w sprawie opieszałości Komisji ds. Nazewnictwa Ulic z odpowiedzią na nasze wnioski w temacie nadania imion stadionowi Stoczniowca Płock i stadionowi w Borowiczkach. Treść pisma została odczytana.

Prezes Koła Seniora POZPN Krzysztof Pędzierski odczytał scenariusz spotkania Wigilijnego, które odbędzie się w dniu 5.12.2019 w restauracji „Niebo w gębie”.

Kolega Szer Wiesław z uwagi, że nie będzie mógł uczestniczyć w Naszej corocznej Wigilii przekazał dla wszystkich życzenia i przekazał na świąteczny stół 5 opłatków, dzieląc się w ten sposób z pozostałymi kolegami.

Zaakceptowano wzór wizytówek na stół prezydialny.

 1. W skrócie omówiono planowany wyjazd do Warszawy do MZPN.
 2. Wstępne ustalenia odnośnie przyszłorocznego zebrania sprawozdawczo – wyborczego Koła Seniora.
 3. Decyzją Zarządu przekazano kwotę 40zł do dyspozycji całego Koła Seniora. Jest to kwota pozostała ze zbiórki na renowację nagrobku Marka Szałańskiego przekazana z opóźnieniem przez Jana Budzyńskiego i Waldemara Porę.
 4. Wstępne omawianie rozegrania turnieju „Trzech Bramkarzy” ku ich pamięci w styczniu przyszłego roku „Pod Balonem”, w terminie 25 lub 26.01.2020.
 5. Przyjęto w poczet członków Koła Seniora nowego kolegę Zygmunta Brzeskiego. Witamy na pokładzie.
 6. Zarząd POZPN przekazał listę wyróżnionych odznaczeniami resortowymi członków Koła Seniora z okazji 5 lecia jego powstania.

 

Sekretarz Koła Seniora

   Wieczorek Bogdan

 

Komunikat z zebrania

          Płock 23.10.2019         

 

 

Zebranie Zarządu Koła Seniora w ramach comiesięcznych spotkań. Obecni: Pędzierski Krzysztof, Kostrzewski Paweł, Wieczorek Bogdan, Kołowrocki Janusz, gościnnie Cytryniak Zbigniew.

Podjęto decyzję o napisaniu pisma do Prezydenta Miasta Płocka w sprawie stadionów Stoczniowca Płock oraz stadionu w Borowiczkach. Powodem jest brak odpowiedzi na Nasze wnioski o nadaniu tym stadionom imion. Pierwszy z wniosków dotyczący stadionu Stoczniowca był złożony w listopadzie 2018r, a drugi dotyczący stadionu w Borowiczkach w lutym 2019r.

 • Podjęto decyzję w sprawie Wigilijnej kolacji z okazji 5 lecia Koła Seniora. Kolacja odbędzie się w lokalu „Niebo w Gębie” przy ulicy Łukasiewicza 28. Z tej okazji Zarząd Koła Seniora podjął decyzję o uhonorowaniu członków założycieli Koła Seniora medalami okolicznościowymi (kolekcjonerskie).
 • Podjęto również decyzję o uhonorowaniu z tej okazji członków Koła Seniora odznakami honorowymi POZPN.
 • Z tej okazji przygotowano specjalne okolicznościowe zaproszenia, które wysłano również do Prezesa Zarządu MZPN Zdzisława Łazarczyka, Klubu Seniora MZPN w osobach Gulczyński Jerzy, Kuć Jan oraz tradycyjnie zaproszono Prezesa Wisły Płock Jacka Kruszewskiego, v-ce Prezesa Wisły Płock Tomasza Marca jak również Prezesa POZPN Dariusza Kluge, dyrektora biura POZPN Piotra Sikorę , V-ce Prezesa Zarządu POZPN Jack Kozłowskiego, księgową  Agnieszkę Dzięgielewską.
 • Podjęto decyzję o uhonorowaniu statuetkami członków Koła Seniora w 2019r.
 • Omówiono przygotowania do turnieju ku pamięci trzech bramkarzy Wisły Płock – Ogrodowicz Michał, Zdrojewski Jacek, Lasocki Jacek. Planowany termin rozegrania turnieju ”Pod Balonem” to 25/26 styczeń 2020r.
 • Na koniec posiedzenia ustalono grupy oraz rozdysponowano znicze, które będą rozniesione na groby środowiska sportowego POZPN. W tym roku zapalimy znicze na 51 grobach.
 • Wzorem lat poprzednich przy okazji wysyłania okolicznościowych zaproszeń na kolację Wigilijną, wysłano zawiadomienie dotyczące oglądania meczy Wisły Płock rozgrywanych na wyjeździe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekretarz Koła Seniora

   Wieczorek Bogdan