Łączymy się w bólu

Składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia naszemu Koledze i Przyjacielowi Andrzejowi Staśko z powodu śmierci mamy.

Jesteśmy z Tobą
Prezes, Pracownicy i Działacze
Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

SZKOLENIE DLA SĘDZIÓW WS POZPN

W dniu w 2 kwietnia  2019r. godz. 18:00 [wtorek] odbędzie się szkolenie dla sędziów piłki nożnej z Wydziału Sędziowskiego POZPN . Obecność na szkoleniu jest obowiązkowa!

Przed szkoleniem będzie można dokonać wpłat z tytułu KFP i KFD u skarbnika kol. Marcina Kurowskiego oraz złożyć stosowne dokumenty na licencje sędziowską na nowy sezon rozgrywkowy 2019/2020 u kol. Marcina Flaka. DODATKOWO będą do odbioru nowe emblematy sędziowskie MZPN.

Wcześniej  od godz.16.00 na stadnie miejskim  odbędzie się egzamin teoretyczno-kondycyjny [poprawkowy/drugi termin].

Kibicujemy Wiśle !

Witam serdecznie,

W imieniu klubu Wisła Płock S.A., chcielibyśmy serdecznie zaprosić dzieci z grup młodzieżowych Waszych klubów na mecz 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin.

Spotkanie odbędzie się w piątek 29 marca o godz. 18:00.

Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w pojedynku rozgrywanym w ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy, to wypełnić listę, na której wystarczy wpisać imiona, nazwiska i numery PESEL dzieci oraz opiekunów, których liczba nie powinna być większa niż jeden na 10-15 dzieci.. Pamiętajcie, że opiekun musi mieć skończone 18 lat. Przygotowany do wypełnienia formularz znajdziecie w załączeniu.

Poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej do środy 27 marca do godziny 12:00, należy: dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w budynku klubowym przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, ewentualnie przesłać faksem (nr 24/3676524) lub na adres e-mail: mateusz.lenkiewicz@wisla.plock.pl.

formularz -> pobierz

———————————————————————-
Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Marzec
Wiceprezes Zarządu
WISŁA PŁOCK S.A.

Egzaminy sędziowskie+ szkolenie sędziów

 W dniu 15.03.2019 r. odbyły się egzaminy sędziowskie WS Płock. Egzamin teoretyczny zdali wszyscy. Egzaminy kondycyjne nie zaliczyli Koledzy Rozenkiewicz i Dziepak. 

Termin poprawkowy oraz drugi termin ( dla nieobecnych w dn.15.03.2019 )wstępnie ustalony jest na 2.04.2019 r.( wtorek) godz.16.15. 

W tym samym dniu, tj. 02.04.2019 r. godz.18.00  planowane jest kolejne szkolenie sędziowskie – Stadion Wisły. Obecność obowiązkowa!!!