Odszedł od nas Stefan Zbieg

stefan1Z przykrością informujemy, iż w dniu wczorajszym odszedł od nas w wieku 67 lat Stefan Zbieg. Założyciel i wieloletni działacz klubu Błyskawica Lucień. Nigdy nie odwrócił się od swojego ukochanego klubu,  a w szczególności w kryzysowych momentach. 

Wielu ludziom będzie Ciebie brakować Stefan!

Msza żałobna i ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 2 marca 2018 roku o godzinie 13:00 na cmentarzu w Lucieniu.

Łącząc się w bólu z rodziną, składamy kondolencje
Prezes, Zarząd, Biuro i całe środowisko piłkarskie w POZPN

 

TATRY CUP 2018

tatrym
„ALMAR-SPORT zaprasza kluby, akademie oraz szkółki piłkarskie do udziału w trzeciej edycji turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży TATRY CUP pod patronatem PZPN, który odbędzie się w dniach 24-29 czerwca 2018 r., w Zakopanem. Uczestnikom zapewniamy szereg dodatkowych atrakcji!
Kontakt: Tomasz Wychowaniec, tel. 609 203 045, mail: tomasz@almar-sport.pl, strona internetowa: www.almar-turnieje.pl”

Szkolenie sędziowskie + egzaminy

szkolenie 6W dniu 7.03.2018 r. o godz.17.30 (środa) na Stadionie Wisły odbędzie się kolejne szkolenie sędziowskie.Obecność obowiązkowa! 

Jednocześnie przypominam,że w dniu 16 marca 2018 r. od godz. 16.15 na Stadionie Miejskim w Płocku  odbędą się egzaminy konkursowe WS Płock. Szczegółowy plan egzaminów podany zostanie w późniejszym terminie. 

 

Terminarze grup młodzieżowych w POZPN

wgierInformujemy, że w dniu dzisiejszym w systemie extranet zostały opublikowane terminarze rozgrywek grup młodzieżowych od A1 do D2 rundy wiosennej sezonu 2017/2018.
Przypominamy o terminowe podanie dokładnych dat spotkań według regulaminu rozgrywek MZPN. 

Poniżej do pobrania w/w terminarze w plikach pdf.

I liga A1 Junior Starszy -> pobierz
I liga B1 Junior Młodszy -> pobierz
II liga B1 Junior Młodszy -> pobierz
I liga C1 Trampkarz -> pobierz
II liga C1 Trampkarz -> pobierz
I liga C2 Trampkarz -> pobierz
II liga C2 Trampkarz -> pobierz
I liga D1 Młodzik -> pobierz
II liga D1 Młodzik -> pobierz
I liga D2 Młodzik -> pobierz
II liga D2 Młodzik -> pobierz

Sędziowie – kandydaci do IV ligi

szkolenie nr 2Informujemy Kolegów Sędziów,że decyzją Zarządu Wydziału Sędziowskiego POZPN Płock na egzaminy w dn.03 marca br. w Warszawie zostali nominowani następujący Koledzy:

  1. Jędrzejak Damian.2. Domżał Karol, 3. Ciepliński Mateusz, 4. Jędrzejak Piotr. Liczymy na jak najlepsze zaprezentowanie się na egzaminach, które będą miały newralgiczne znaczenie podczas ostatecznych decyzji odnośnie wytypowania kandydata/ kandydatów po zakończeniu obecnego sezonu. Apelujemy zwłaszcza o zintensyfikowanie przygotowań kondycyjnych, gdyż do egzaminów pozostało niewiele czasu.

IX TURNIEJ SĘDZIÓW IM. H. RUMNIAKA

  pol_il_Puchar-T-7057-34198W Nowym Dworze Mazowieckim w dniu 3 lutego 2018r. rozegrano IX halowy turniej piłkarski sędziów oldbojów im. Henryka Rumniaka. Reprezentacja Wydziału Sędziowskiego Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zajęła drugie miejsce, tym samym wywalczyła mistrza Mazowsza. Najlepszym zawodnikiem w zespole wybrano kol. Artura Serockiego. Gratulujemy dobrego wyniku i sportowej rywalizacji.

WS Płock : Artur SEROCKI; Rafał SZCZYTNIEWSKI; Bartosz CHYRA; Jacek SZYMCZAK; Paweł WIECZOREK; Paweł WIŚNIEWSKI; Paweł PASSON; Bogdan JANKOWSKI; Mariusz MARCINKOWSKI .                                   Trener: Romuald MIKOŁAJEWSKI ,  Kierownik:  Janusz BILICKI.

btybtydav

 

czytaj więcej